3 oznaki świadczące o tym, że Anioły cię prowadzą i wspierają 

anioły

Anioły zawsze nam pomagają, nawet gdy nie jesteśmy tego świadomi! Najczęściej robią to w subtelny i niezauważalny sposób, ale czasami mogą objawić swą pomoc w sposób wręcz cudowny i spektakularny. Niezależnie od drogi, którą wybiorą, należy się im wdzięczność za to, ile dla nas robią. 

Z reguły anioły działają za kulisami, delikatnie skłaniając nas do pójścia we właściwym kierunku. Ich celem jest uratowanie nas od kłopotów, skierowanie do powrotu do zdrowia, pomoc w uzyskaniu jak największej przyjemności, znalezienie miłości i spokoju. Jeśli nadal nie zauważysz obecności aniołów w swoim życiu, nie zniechęcaj się. 

Faktem jest, że energia aniołów jest bardzo lekka i czysta, a czystość jej wibracji jest dla większości z nas zbyt wysoka, by ją bezpośrednio odbierać. Aby poczuć ich obecność, musisz zwiększyć swoją energię i otworzyć swoje serce. Pewnym jest, że nauka widzenia, słyszenia i słuchania tych nieziemskich stworzeń jest całkowicie możliwa.

Aby zauważyć obecność aniołów i ich opiekę nad nami, potrzebny jest również pewien wysiłek. Na szczęście zostawiają na naszej drodze znaki i sugestie, aby jakoś ukazać swoją obecność. Wszyscy otrzymujemy te sygnały, jednak wielu ludzi jest zbyt zajętych lub rozproszonych, co stanowi swego rodzaju barierę między nimi a tymi boskimi istotami.

Aby dostroić się do rozpoznawania znaków i pomocy aniołów, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, jest zwiększenie uwagi i aktywne ich wypatrywanie. Znaki od aniołów mogą pojawić się jako rodzaj odpowiedzi na twoje prośby o pomoc lub jako ich zapewnienie o swoim wsparciu i miłości w trudnych chwilach.

Zwróć uwagę na trzy najbardziej podstawowe znaki, które mówią, że aniołowie nam pomagają:

Błyski światła

Anioły są istotami świetlistymi, więc ich przelotne widzenie jest często postrzegane jako iskrzące światło, które widzisz podczas medytacji lub we śnie. Mogą również używać kul światła, tęczy i wiązek promieni, aby zwrócić twoją uwagę i zapewnić, że są z tobą i że jesteś na dobrej drodze.


Srebrny talizman Skrzydła Anielskie, Skrzydła Archanioła Michaela, Rafaela, Metatrona oraz innych Aniołów i Archaniołów możecie znaleźć w sklepie Akademii Ducha

Archanioł Sandalfon


Nieograniczone poczucie miłości i pokoju

Kiedy anioły otulają cię swoimi skrzydłami, jest to najprzyjemniejsze, relaksujące i pocieszające uczucie. Czy kiedykolwiek martwiłeś się podjęciem decyzji, ale kiedy rozważałeś jedną z możliwych opcji, nagle poczułeś harmonię i spokój?

Czy w swoich medytacjach i rytuałach kiedykolwiek zaprosiłeś anioły i poczułeś drżenie, które przeszywa cię od wewnątrz? Jeśli tak się stanie, zrelaksuj się i ciesz się tym. Aniołowie są z tobą.

Poczucie zrozumienia płynące z Wszechświata

Posłańcy aniołów Bożych wspierają cię swoją energią. Gdy się jej poddasz, to cokolwiek robisz, czujesz jakbyś płynął, a rzeczy zaczynają wydarzać się same, jakby bez wysiłku, zmierzając w odpowiednim kierunku. Ty zaś czujesz głęboką więź i zrozumienie płynące wprost z Wszechświata. To niezaprzeczalny znak, że Anioły cię wspierają, dodają otuchy i upewniają, że jesteś na właściwej ścieżce swojej duszy, innymi słowy, na właściwej drodze do osiągnięcia życiowego celu.

Może cię również zainteresować artykuł: 10 sposobów na przystosowanie percepcji do kontaktu z Aniołami


Źródło: namastest.net/here-are-3-signs-that-angels-are-guiding-you

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram