5 brutalnych prawd o kochaniu Raka (napisane przez jednego)

Jeśli chodzi o astrologię, Rak jest tym ze znaków zodiaku, który jest rozpoznawany przez swoją wrażliwość, emocjonalność i bycie godnym zaufania. Ale w każdej osobie spod tego znaku zodiaku kryje się o wiele więcej, zwłaszcza gdy dodamy do tej mieszanki relacje miłosne.

Tak, nasza nieśmiałość (lub ekstrawertyczna introwersja, jeśli jesteś podobna do mnie) może sprawić, że nasze umiejętności flirtu i randkowania będą wydawać się zardzewiałe jak diabli, jednak jedno jest pewne:

Jeśli chodzi o miłość, Raki będą albo najsłodszymi ludźmi, jakich kiedykolwiek spotkasz… albo najbardziej szalonymi.

Te dziwactwa wymienione poniżej tylko zarysowują skalę tego, jak to jest kochać kobietę Raka.

Może cię również zainteresować artykuł: Twoje słońce o twoim zdrowiu – sprawdź, co mówi o tobie znak zodiaku!

rak

Oto 5 brutalnych prawd, które powinieneś wiedzieć o randkowaniu i kochaniu Raka, przysłowiowego kraba wśród znaków zodiaku:

1. Przeanalizujemy wszystko

Możemy w końcu zaliczyć gorącą randkę z tym świetnym facetem, w którym od jakiegoś czasu się podkochujemy, tylko po to, aby cały wieczór spędzić na psychoanalizie wszystkiego, co wychodzi z jego ust (czasami tak naprawdę nie słysząc ani słowa).

Choć jesteśmy bardzo uważni, kiedy chcemy!

Ponadto flirtowanie z rakiem przez SMS może być naprawdę seksowne lub absolutnie najgorsze. To nie nasza wina, że ​​twoje nadużywanie emotikonów przenosi nas w tryb detektywa. Co do cholery oznacza emotka pingwina?!

2. Możemy być absurdalnie emocjonalni

Będziemy pierwszymi, którzy przyznają, że nie możemy znieść bycia postrzeganymi jako emocjonalni, chociaż z pewnością jest w tym dużo prawdy.

Kiedy Rak poczuje się zraniony lub zdenerwowany, ty również to całkowicie poczujesz: albo z płaczem wycofamy się do swojej skorupy, albo aktywnie będziemy atakować cały świat, w tym ciebie – wybacz.

Ale nie bierz tego do serca; to tylko odruchowa reakcja, aby uchronić się przed zranieniem.

3. Jesteśmy tak nieustępliwi, jak to tylko możliwe

Doprowadź nas do szału, a będziemy jak tornado – zniszczymy wszystko po drodze. Poważnie, jeśli chodzi o kłótnie – zawsze przegrasz.

Nie ma znaczenia, czy masz rację, czy nie; to jak do nas podejdziesz, zadecyduje o tym, czy będziesz dziś spać na kanapie.


Naszyjnik z granatu, którego energia wspiera miłość, seksualność i osiąganie sukcesów, znajdziecie w naszym sklepie


4. Kochamy naszą rodzinę bezgranicznie

Co oczywiście ma zarówno zalety, jak i wady. Raki wiedzą, że rodzina zawsze będzie najważniejsza, więc umawianie się z nami oznacza w zasadzie adopcję przez naszą rodzinę. Dlatego lepiej bądź przygotowany na pokochanie naszej rodziny, bo inaczej nie będziesz miał szans.

Gdyby moi najbliżsi przyjaciele lub rodzina mieli poważne zastrzeżenia do kogoś, z kim się spotykam, trudno byłoby nam się od tego odwrócić. W końcu, jeśli chcesz być moim ukochanym, musisz przynajmniej polubić się z moimi przyjaciółmi.

5. Ale przede wszystkim zrobimy wszystko, aby cię uszczęśliwić

Kiedy się zakochujemy, czujemy to w naszej skórze i kościach. Wkładamy w nasze związki wszystko, co mamy, bez zadawania pytań.

Mimo że noszenie serca na dłoni czasami źle się dla nas kończy, nie żałujemy tych chwil, ponieważ tak naprawdę zbliżyły nas do ciebie.

Więc kiedy Rak zakochuje się w tobie, to dlatego, że jesteś tego więcej niż wart.

Może cię również zainteresować artykuł: Wygląd zewnętrzny a horoskop – sam sprawdź, jak wiele się pokrywa!


Źródło: yourtango.com/2015257153/five-brutal-truths-about-dating-a-cancer-as-written-by-a-cancer

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram