5 duchowych lekcji z filmu „The LEGO Movie”, które powinieneś znać…

duchowych lekcji

Poza świetną rozrywką, którą dostarcza obejrzenie tego zabawnego i po prostu świetnego filmu, po seansie, jeśli tylko będziesz uważny, zostaniesz z bardzo ważnymi lekcjami, które obecne są w filmie.  Każdy, mały i duży powinien obejrzeć ten film i czerpać z niego inspiracje. Dla dzieci może być to świetna okazja do spontanicznego przyswajania ważnych wartości, a dla dorosłych – ich przypomnienie i możliwość porozmawiania o nich z dziećmi.

Jakie to lekcje?

1. NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK BEZUŻYTECZNE POMYSŁY

Wszyscy jesteśmy różni i przy tym wyjątkowi. Wszyscy jesteśmy indywidualnymi punktami percepcji, indywidualnymi jednostkami obdarzonymi świadomością. To, jak postrzegasz świat, jest święte, nikt inny nie był, nie jest i nie będzie w stanie zobaczyć świata dokładnie w taki sposób jak ty – twoje postrzeganie jest unikalne. To, co TY możesz wymyślić, jest twoją supermocą, której nikt inny nie ma. Więc użyj tego. Może się nie powieść kilka razy, zanim zapanujesz nad tą mocą i może będzie potrzeba jeszcze więcej prób, by pomysły wprowadzić w życie, to jednak jest to twoja moc  – wykorzystaj ją!

Jeśli chcesz zwiększyć możliwości swojego umysłu i percepcji, weź udział w szkoleniu on-line: Poszerzanie Percepcji – Trening dla pragnących widzieć, czuć, wiedzieć i słyszeć więcej!

2. WSZYSCY JESTEŚMY CZĘŚCIĄ CZEGOŚ WIĘKSZEGO

Na poziomie kwantowym wszyscy jesteśmy falami kształtującymi cząstki. Na poziomie atomowym wszyscy jesteśmy elektronami okrążającymi jądro. Na poziomie molekularnym wszyscy jesteśmy atomami jednoczącymi się razem, dążąc do ostatecznej stabilności. Na poziomie organicznym wszyscy jesteśmy systemem organów współdziałających, aby osiągnąć ostateczną równowagę. Na poziomie globalnym wszyscy jesteśmy ludźmi próbującymi połączyć się ze sobą, aby stworzyć Ducha Ludzkości. Bez względu na to, na jakim poziomie się skupiasz, jesteś częścią czegoś WIĘKSZEGO, podobnie jak klocki LEGO w dziecięcej zabawie.

Podobnie twoje Ciało, Umysł i Dusza tworzą coś większego – tworzą esencję twojej Istoty. Jeśli chcesz nauczyć się korzystać z tego systemu jak najlepiej, to obejrzyj webinar: Zrozumienie Organizmu – Jak sprawić aby Ciało, Umysł i Duch transformowały w jak najlepszą formę

3. TO MY WYBIERAMY, KIM BĘDZIEMY

To jakie geny odziedziczyłeś, gdzie się urodziłeś, kim jest twoja rodzina… są rzeczy, których nie możesz wybrać (przynajmniej na pewnym poziomie). Są to rzeczy, które po prostu są i na które nie miałeś wpływu. Jednak od momentu narodzin, a już na pewno od momentu, w którym zacząłeś myśleć samodzielnie masz MOC WYBORU. I możesz zdecydować, co jest dla ciebie dobre, a co nie, i możesz wybrać, co z tym zrobić. Na wiele rzeczy nadal nie będziesz miał wpływu, ale zawsze będziesz miał wybór jaki chcesz być w obliczu tego, co cię spotka. I możesz nawet zmienić świat – jeśli tylko naprawdę będziesz tego chciał. Być może właśnie dlatego Wszechświat stworzył CIEBIE, aby być jego BOHATEREM. Jednak wybór należy ostatecznie do ciebie.

Jeśli czujesz, że jesteś stworzony być BOHATEREM ale nie wiesz, jak w pełni wykorzystać swój potencjał, to obejrzyj webinar: NAUKA ZWYCIĘŻANIA – pozwól sobie wygrać tę inkarnację!!!

4. W DOSKONAŁOŚCI NIE MA I NIE POTRZEBA DOSKONAŁOŚCI

Jeśli chcesz stworzyć coś doskonałego, jesteś taki sam, jaki w micie greckim był Syzyf. Był skazany na wnoszenie ogromnego kamienia na szczyt góry, a kiedy dochodził z nim do szczytu, kamień spadał na sam dół, zmuszając go do powtarzania tej czynności przez całą wieczność. Chodzi o to, że nawet jeśli poświęcisz ogrom siły i czasu i uda ci się stworzyć coś doskonałego, to i tak długo to nie przetrwa, ponieważ taka jest natura świata, w której wszystko się zmienia. Sekretem życia i szczęścia jest robienie rzeczy z pozoru małych, prostych, wadliwych i niedoskonałych z oddaniem i intencją służenia innym. Wtedy małe rzeczy stają się WSPANIAŁYMI niedoskonałymi rzeczami, które w swojej esencji staja się doskonałe.

Pomocnym w tym temacie może być dla ciebie artykuł: Ściągawka z Prawa Przyciągania – jak efektywnie manifestować swoje pragnienia?

5. JESTEŚ NAJBARDZIEJ NIESAMOWITĄ OSOBĄ NA ŚWIECIE

JESTEŚ WYJĄTKOWY, JESTEŚ WYBRAŃCEM! Ja też. Wszyscy jesteśmy przebłyskiem ŚWIĘTOŚCI. Małe elementy twojej postaci i sposób, w jaki żyjesz w połączeniu ze swoim wyglądem, wspomnieniami, rodziną, temperamentem, językiem, nawykami, osobami, które spotkałeś, oglądanymi filmami, piosenkami, których słuchasz itd… wszystkie te rzeczy wpływają na to kim jesteś. Nikt POZA TOBĄ nie doświadczył ich w tej samej chronologii, co ty. Siła, która sprawiła, że ​​kroczysz taką ścieżką, to TY. To twoja unikalność. A ponieważ masz prawo wybierać, kim będziesz, masz prawo być najbardziej niewiarygodną osobą na świecie.


PREZENT DLA KAŻDEGO, KTO JEST NIESAMOWITY – CZYLI DLA CIEBIE! –

RYTUAŁ WIOSNY I 30% ZNIŻKI NA KURS MAGII

Z okazji wiosny mamy dla naszych czytelników wyjątkowy prezent – magiczny Rytuał Wiosny prowadzony przez Wiedźmę Anję, oraz aż 30% zniżki na dwie lekcje Wysokiej Alchemii: „Jak wejść na ścieżkę magiczną”. By odebrać prezenty, wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera wpisując swoje imię i adres w poniższym formularzu. Dostęp do rytuału zostanie wysłany na podany adres email. Źródło: lifecoachcode.com/2014/06/01/5-lessons-learn-lego-movie/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *