Czy chodziłeś wcześniej po Ziemi? 5 oznak reinkarnacji

reinkarnacja

Czy wierzysz w reinkarnację? Czy naprawdę myślisz, że masz przeszłe życia? Wiara w reinkarnację zaczęła się około 3000 lat temu. Ludzie z wielu różnych kultur, takich jak Indie, Chiny, Tajlandia i Japonia, wierzą, że wszyscy mamy wiele przeszłych żywotów, a naszym ostatecznym celem jest zaprzestanie inkarnacji poprzez rozwój i osiągnięcie oświecenia.

Istnieje kilka sposobów, aby dowiedzieć się, czy doświadczałeś poprzednich żyć:

1. Sny

Mamy potężne sny. Kiedy śnisz, masz dostęp do swoich wspomnień, których po przebudzeniu nie jesteś świadomy. Czy kiedykolwiek miałeś sny o dzieciństwie, ale nie swoim aktualnym, które regularnie ci się pojawiają? To mogą być wspomnienia, które wywołują w nas dyskomfort i negatywne emocje, co oznacza, że ​​istnieje nierozwiązana trauma z poprzedniej inkarnacji, którą należy przepracować w tym życiu.

2. Déjá vu

Wszyscy doświadczyliśmy déjá vu w pewnym momencie naszego życia. To dziwne uczucie, że to czego doświadczamy w danej chwili, zdarzyło się już wcześniej. Podczas gdy niektórzy twierdzą, że déjá vu jest dysonansem neurologicznym, inni uważają, że odzwierciedla możliwość istnienia innych wymiarów (wszechświata równoległego), a jeszcze inni uważają, że ujawnia doświadczenia z poprzedniego życia. Następnym razem zwróć na to uwagę i wiedz, że może to być wspomnienie z poprzedniej inkarnacji, które do ciebie wróciło.


Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjne, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…


3. Lęki i fobie

Czy jest coś, czego się irracjonalnie boisz? Czy wiesz, dlaczego? Wiele osób uważa, że ​​pewne wspomnienia lub doświadczenia pozostawiają „plamy” w naszym dzieciństwie i dorosłości z poprzednich wcieleń. Jeśli swoich lęków nie możesz wyjaśnić doświadczeniem z tego życia, najprawdopodobniej jest to fobia z poprzedniej inkarnacji, która została z tobą i przejawia się w twojej obecnej rzeczywistości.

4. Wspomnienia

Zdecydowanie oznaką twojego poprzedniego życia są niewyjaśnione wspomnienia z przeszłości. Istnieje wiele przypadków małych dzieci, które mają wspomnienia żyć innych osób, które później okazują się dziwnie dokładne. Jeśli masz wspomnienia z przeszłości innych osób, prawdopodobnie wydarzyły się one w jednym z twoich poprzednich żyć.

5. Przyciąganie do pewnych kultur / okresów życia

Niektórzy ludzie mówią, że jeśli masz wielki pociąg do pewnych kultur lub przedziałów czasu, jest to rodzaj „pozostałości” z poprzedniego życia, której dusza mogła doświadczać. Na przykład możesz mieć niewytłumaczalny pociąg i pasję do kultury indyjskiej, artefaktów starożytnej Grecji lub okresu Renesansu.

Może cię również zainteresować artykuł: Kochaj swoje ciało, bo sam je wybrałeś! Jak dusza wybiera ciało, w które się wcieli?


Źródło: consciousreminder.com

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram