5 znaków świadczących o tym, że jesteś piękną osobą (które nie mają nic wspólnego z wyglądem fizycznym)

jesteś piękną osobą

Powszechnie wierzy się, że piękno dotyczy formy, która musi być idealna. Jeśli wybierzesz jakiś magazyn o modzie, jesteś bombardowany chudymi dziewczynami i dobrze zbudowanymi facetami. Widzisz ludzi na ulicy, którzy chcą być tacy jak oni. Widzisz, jak wielu z nich wkłada ogrom czasu i wysiłku, by dorównać tym magazynowym standardom piękna. Ale skupiają się na niewłaściwych jego aspektach. Prawdziwe piękno pochodzi z twojej duszy. Rzeczy, które należy rozwinąć, aby być naprawdę pięknym, to nie mięśnie, tylko wnętrze. Nie ma znaczenia, jak się ubierzesz i jaka jest twoja masa ciała. Ważne, czy dbasz o siebie wewnętrznie i czy swoje piękno potrafisz dzielić z innymi. Gdy należycie zadbasz o swoją kondycje psychiczną, emocjonalną i duchową, ciało zatroszczy się samo o siebie, będąc efektem zdrowej, pięknej duszy.

Oto 5 znaków świadczących o tym, że jesteś piękną osobą, która nie mają nic wspólnego z wyglądem fizycznym (wyrzuć swój magazyn o modzie, ponieważ nie uczy cię niczego o prawdziwym pięknie!):

1. Rozumiesz

Jeśli potrafisz pokazać, że rozumiesz innych, już jesteś bardziej atrakcyjny niż większość. Wiele osób na świecie nie jest w stanie zobaczyć rzeczy z innego punktu widzenia. Widzą tylko ze swojej perspektywy, uznając ją za jedyną słuszną. Jeśli nie jesteś taki, jeśli widzisz, rozumiesz i akceptujesz inne punkty widzenia, masz moc. Ta umiejętność powinna być ofiarowana każdemu, ale przekonasz się, że jest wyjątkowa. W rzeczywistości niewiele osób tak potrafi. Rozumienie i empatia jest tak atrakcyjną cechą ze względu na to, że jest tak rzadka. Ponadto, rozumienie innych jest w stanie zrównoważyć własne emocje, jak również emocje partnera (a nawet przyjaciół).

Może cię również zainteresować artykuł: Jak Wenus w Strzelcu i Koziorożcu wpłynie na twoje życie i relacje miłosne

konfliktów

Źródło: pixabay.com

2. Jesteś dobry dla każdego

Twoje prawdziwe piękno jaśnieje najbardziej, gdy sprawiasz, że inni dobrze się czują. Możesz powiedzieć coś miłego pani w okienku na poczcie, życzyć ludziom dobrego dnia, uśmiechać się serdecznie do ludzi na ulicy, ustąpić miejsca starszej pani w autobusie, kupić kanapkę bezdomnemu, pomóc wejść staruszce po schodach, wrzucić kilka złotych ulicznym artystom, zadzwonić do przyjaciela itd. Są to małe rzeczy, ale przychodzą naturalnie i są nieodłącznym elementem twojego życia, a nie bycie dobrym od święta. Te drobne przejawy życzliwości ukazują twoje wewnętrzne piękno, które jest znacznie wartościowsze niż pięknie wyrzeźbiony brzuch.

3. Jesteś współczujący wobec innych

Współczucie nie jest czymś, z czym wszyscy się rodzą. Współczujemy sobie i czasami najbliższym, ale mało kto ma zdolność współczucia nieznajomym. Okazanie współczucia ludziom, których nie znasz, jest pozytywnym sposobem wpływania na otaczający cię świat. Okazujesz je, kiedy stajesz w obronie kogoś, kto jest zastraszany, choćby pasywnie, czy kiedy siedzisz z bezdomnym na ulicy, aby dać mu towarzystwo. Są to działania, które świadczą nie tylko o współczuciu, ale i odwadze.  Są to akty pokory, które pokazują, że znasz wartość każdego życia. Umiejętność okazywania troski i współczucia ludziom wokół ciebie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych cech, jakie każdy może mieć.

4. Jesteś pewny siebie

Nigdy nie można nie docenić siły płynącej z odwagi i pewności siebie. Osoba pewna siebie jest automatycznie uważana za bardziej atrakcyjną, ponieważ zna swoją wartość. Wie, do czego jest zdolna, nie boi się kroczyć przez życie w sposób, który pragnie. Wie, że może. W razie potrzeby może zmierzyć się z całym światem. Na tym polega zaufanie do własnej mocy. Nie musisz mieć idealnego ciała i życia, by czuć się atrakcyjnym i wartościowym. Kiedy zbytnio polegasz na byciu pięknym na zewnątrz, tracisz prawdziwą pewność siebie. Utrata pewności siebie gasi w tobie prawdziwe piękno. Jeśli czujesz, że brakuje ci pewności siebie, być może szukasz jej w niewłaściwym miejscu.


Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na warsztaty on-line: Rytuał Integracji z Wenus – *Przebudzenie Piękna *


5. Często się uśmiechasz

Nic tak nie pokazuje prawdziwego piękna jak uśmiech. Nie ma znaczenia, czy uważasz, że twój uśmiech jest atrakcyjny, czy nie. Mniej znaczy to, jak fizycznie wygląda twój uśmiech, a więcej, co sobą reprezentuje. Jeśli płynie prosto z wnętrza, mówi o tym, że ​​jesteś szczęśliwy. Na pewno przyciągniesz uwagę wszystkich innych, po prostu dlatego, że szczęście jest rzadkością. W dzisiejszych czasach najbardziej nas otacza negatywność. Uśmiechając się, pokazujesz, że jesteś inny. Wyjątkowy. Specjalny. Grzecznie odrzuciłeś pomysł negatywności i zacząłeś emanować jasną stroną mocy. Uśmiech może powiedzieć milion różnych rzeczy. Ale aż krzyczy, że masz w sobie piękno i szczęście.

Jeśli spędzasz zbyt dużo czasu na myśleniu o pięknie pod względem wyglądu fizycznego, poświęć trochę czasu na zrozumienie, czym naprawdę jest piękno. Piękno jest wewnętrzne. To demonstracja twojej duszy, istoty, która czyni cię wyjątkową osobą. Jeśli po przeczytaniu tej listy nadal nie czujesz się piękną osobą, czas wyjść z domu i zacząć uśmiechać się do nieznajomych. Sprawiając, że otaczający cię świat będzie piękniejszy, zaczniesz widzieć odbicie tego w sobie.

Może cię również zainteresować artykuł: Z pamiętnika kobiety doskonale nieidealnej, czyli jak czuć się piękną w świecie pełnym „ideałów”

Źródło: tranquilmonkey.com/signs-beautiful-person

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram