5 zwierząt najczęściej pojawiających się w snach i ich znaczenie

zwierząt

Nasze sny mówią nam bardzo dużo o naszej przeszłości, przyszłości i teraźniejszości. Symbole, które się w nich pojawiają, pochodzą z naszej Wyższej Jaźni i są próbą przekazania nam ważnych informacji o nas samych i naszym życiu. Jednym z częstych symboli pojawiających się w marzeniach sennych są zwierzęta. Poznaj 5 najczęściej pojawiających się w snach zwierząt i ich znaczenie.

WĘŻE 

Gdy wąż pojawia się w twoich snach, może oznaczać jedną z dwóch rzeczy: 1. Przynosi pozytywne przesłanie, ponieważ wąż oznacza przemianę – gotowość, by zrzucić starą skórę (uwolnić się od starych przekonań, sytuacji ludzi itp.) i ze świeżością zacząć nową fazę życia. 2. Może być ostrzeżeniem, że ktoś ci bliski jest nieszczery, może być zwodniczy, manipulować lub spiskować przeciwko tobie. Interpretując cały sen, będziesz dokładnie wiedzieć, którą z dwóch wiadomości ma ci do przekazania.

Przeczytaj również: Zwierzę Mocy: Wąż


WILKI

Wilki mają bardzo silne instynkty, są niezależne i bardzo pewne siebie – nie ustępują przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. Wiadomość, jaką wilk chce ci przekazać w czasie snu, jest taka: Nie unikaj konfrontacji – zmierz się z wyzwaniami; i nie bój się używać swojego głosu, tak jak wilk to robi wyjąc, jeśli chcesz coś komuś powiedzieć – powiedz.

Przeczytaj również: Zwierzę Mocy: Wilk


NIEDŹWIEDZIE 

Niedźwiedź posiada potężne uzdrawiające zdolności i zachęca cię do kontaktu z własnymi mocami uzdrawiania i dzielenia się nimi ze światem. Już prawdopodobnie przyciągasz do siebie ludzi, którzy potrzebują uzdrowienia, a oni przyciągają ciebie, ponieważ twoje światło świeci jasno i emanujesz uzdrawiającą energią. Drugą ważną wiadomością od niedźwiedzia jest, abyś poświęcił czas na dbanie o siebie. Niedźwiedź wycofuje się i zapada w zimowy sen, aby zatroszczyć się o siebie.

Może cię również zainteresować artykuł: Jeśli często widzisz jedno z tych 15 zwierząt, to znak, że chce ci przekazać wiadomość


SMOKI

Smoki są czczone w wielu kulturach i znane z tego, że przynoszą obfitość, szczęście i ochronę tym, którzy pracują z tym potężnym sprzymierzeńcem. Jeśli smok pojawi się w twoim śnie, możesz być spokojny, bo jeden z twoich duchowych opiekunów jest smokiem i chroni cię przed negatywnymi wpływami. Smok również rozpala naszą pasję do życia i motywację potrzebną do realizacji życiowych celów.

Może cię również zainteresować artykuł: 10 niezwykłych, ale i niebezpiecznych stworzeń mitologicznych


PSY

Psy zwykle reprezentują lojalność, przyjaźń i towarzystwo. Jeśli przyjaźnie szczekają, może to być znak, że w najbliższych dniach będziesz pochłonięty spotkaniami z innymi. Jeśli warczą, ktoś w twoim życiu może być nielojalny lub dwulicowy wobec ciebie. A Jeśli pojawi się szczeniak, może to oznaczać, że nowa, szczera i zdrowa przyjaźń pojawi się w twoim życiu.

Przeczytaj również: Zwierzę Mocy: Pies – wierny kompan i prawdziwy przyjaciel 

***

ZWIERZĘTA MOCY, ZWIERZĘTA MOCY, ZWIERZĘTA MOCY!

Czy znasz już swoje zwierzę mocy, duchowego opiekunka królestwa zwierząt, który swoją zwierzęcą energią wspiera twój życiowy i duchowy rozwój na każdym kroku, tak byś jak najlepiej kroczył wyznaczoną przez Duszę ścieżką? 

Każde z nich, które swoim działaniem jest gotowe stanąć po Twojej stronie Rzeczywistości, przybędzie do Ciebie. Przypłynie, przyleci, przybiegnie z całą Mocą swojej Duszy, by wesprzeć Twoją w działaniu. Rozpoznaj je. Zaprzyjaźnij się z nimi.
Pozwól, by przybyły do Ciebie i otworzyły Twoje zmysły na swoją Naukę. Każde z nich przekazuje Ci to, co głęboko wpisane w jego Naturę. Uczą zwinności, sprytu, seksualnego wyzwolenia, opiekuńczości, przywracają umiejętność odczuwania i wyrażania radości, pomagają nam odbudować połączenie… z nami samymi! Połączenie Święte, wynikające z naszego Życia na Ziemi i korzystania z jej darów. Połączenie pierwotne, nieskażone cywilizacyjnymi przekłamaniami, naturalne i obecne w nas odkąd wcielamy się w Życie w Materii, lecz najczęściej zablokowane przez tysiące czynników wywołujących chaos i dezorganizację…

Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na bardzo potężny rytuał:

 Muzyczny Rytuał Szamański – Przywołanie Zwierząt Mocy

(Choć rytuał fizycznie już się odbył, to w całości został nagrany i możesz z niego skorzystać w dowolnym czasie – będzie miał taką samą moc!)

Rytuał Szamański

Źródło: awakeningpeople.com/the-5-most-common-dream-animals-and-their-meanings
Zdjęcia: pixabay.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *