7 brutalnych o prawd kochaniu Strzelca (napisane przez jednego)

Strzelec

Nie chwaląc się, muszę po prostu przyznać, że my, Strzelcy, jesteśmy znani w astrologii z tego, że mamy najbardziej atrakcyjne osobowości ze wszystkich znaków zodiaku.

Jesteśmy jak podwójne uderzenie – znakiem ognia rządzonym przez Jowisza. Oznacza to wielkie emocje, ciągłe niespodzianki i dużo pasji oraz namiętności.

Możesz więc pominąć drinki, ponieważ kochanie Strzelca samo w sobie jest wystarczająco odurzające.

Niezależnie od tego, czy sam jesteś Strzelcem, czy po prostu znasz kogoś spod tego znaku, te prawdy prawdopodobnie zabrzmią dla ciebie niesamowicie znajomo.

Oto 7 brutalnych prawd, które powinieneś wiedzieć o spotykaniu się ze Strzelcem, ognistym pół-człowiekiem, pół-koniem – centaurem, znanym jako łucznik wśród astrologicznych znaków zodiaku.

1. Jesteśmy niekonsekwentni

Wiemy, że powiedzieliśmy ci w zeszłym tygodniu, że zajęliśmy się kodowaniem, aby dowiedzieć się więcej o komputerach. W tym tygodniu chcemy dowiedzieć się wszystkiego o uprawianiu własnego cudownego ogrodu na balkonie.

Czujemy się z tym naprawdę w porządku, że nie poświęcamy uwagi tylko jednej rzeczy, więc jeśli kochasz Strzelca, musisz wiedzieć, że codziennie możemy być zupełnie inni.

Może cię również zainteresować artykuł: Co masz do zrobienia? Misja i lekcja żywiołu a znaki zodiaku

strzelec

2. Zawsze żartujemy

Nigdy, przenigdy nie przestajemy żartować. Wciąż śmiejemy się z przyjaciółmi z gimnazjum z tych samych najśmieszniejszych żartów, których po prostu nie potrafimy zapomnieć.

Nieustannie będziemy przy tobie żartować, dopóki nie będziesz miał serdecznie dosyć naszych najlepszych „wytrawnych” żartów. A i wtedy nie odpuścimy. One się nam nigdy nie nudzą. Wybacz.

Mówisz, że uwielbiasz nasze dziwaczne poczucie humoru? Czy będziesz je kochał również o drugiej w nocy, kiedy nie będziemy przestawać opowiadać ci o tym zabawnym momencie w naszym ulubionym serialu komediowym? Rozważ to bardzo głęboko, zanim zaangażujesz się w związek ze Strzelcem.

3. Jesteśmy bardzo nieelastyczni

Bardzo nam przykro z tego powodu, ale nie chcemy planować z tobą o 17:00, zaraz po wyjściu z pracy, tego, co zjemy na kolację o 18:00 – jedyne co wtedy chcemy, to iść do domu i oglądać telewizję lub poczytać książkę.

Cenimy nasz samotny czas i planujemy go tak, jakbyśmy byli w związku z samym sobą (którym jesteśmy).

Strzelcy są bardzo niezależni, więc nie oczekuj, że dostosujemy nasz własny harmonogram do twojego.

I nie myl tej cechy z introwertycznością czy alienacją – uwielbiamy wspólne plany, po prostu lubimy i doceniamy, gdy robisz je z 24-godzinnym wyprzedzeniem.

4. Od razu wchodzimy w głęboką filozofię

Jakie są twoje najskrytsze życiowe aspiracje? Jakie masz powtarzające się sny? Jakie są twoje trzy najciemniejsze obawy i dlaczego?

Wszystkie te pytania prawdopodobnie pojawią się już na pierwszej randce ze Strzelcem: jesteśmy niezwykle filozoficzni.

Nie wyśmiewaj się z naszych mantr ani z faktu, że przypisujemy medytacji lecznicze działanie na nasz niepokój. Mamy obsesję na punkcie introspekcji i głębokich pytań dotyczących wszechświata.

Jeśli to cię onieśmiela, nie jesteś gotowy, by pokochać Strzelca.

5. Jesteśmy trochę lekkomyślni

Tak, możemy lekkomyślnie i spontanicznie działać na podstawie naszych impulsów i emocji, i nie zawsze myślimy o tego konsekwencjach.

Co możemy powiedzieć?! Żyjemy dla doświadczenia!

Ale hej, to oznacza, że ​​zawsze będziemy mieć świetną historię do opowiedzenia i nigdy nie będziesz się nudzić.


Naszyjnik z granatu, którego energia wspiera miłość, seksualność i osiąganie sukcesów, znajdziecie w naszym sklepie


6. Jeśli nas nie kochasz, szybko pójdziemy dalej

Nigdy nie chcemy mieć poczucia, że ​​jesteśmy w związku z kimś, kto nie ma ochoty słuchać tego, co mamy do powiedzenia lub próbuje nam powiedzieć, co powinniśmy robić i myśleć.

Strzelcy mają niezwykle silne poczucie dobra i zła i jeśli nie możesz się z nami zgodzić lub przynajmniej wczuć się w nas, zamykamy się i odchodzimy.

7. Ale bez względu na wszystko jesteśmy optymistyczni

W głębi duszy Strzelcy to wolne duchy, a nasza najważniejsza rada zawsze brzmi: „Podążaj za głosem serca”.

Kiedy się w nas zakochasz, przygotuj się na ciągły strumień agresywnej pozytywności. Może cię to denerwować, ale we wszystkim znajdujemy dobre strony.

Nawet w naszych konfliktach będziemy frustrująco próbować zmienić sytuację na pozytywną. Po prostu tacy jesteśmy. Jesteśmy lekkomyślni i brawurowi, i będziemy walczyć zębami i pazurami o nasze i twoje szczęście!

Może cię również zainteresować artykuł: Minerały a znaki zodiaku. Sprawdź jakie kamienie będą dla ciebie najlepsze


Źródło: yourtango.com/2015257588/7-brutal-truths-about-loving-sagittarius-as-written-by-one

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram