8 kryształów idealnych do samochodu na bezpieczną podróż

Po drogach porusza się coraz to więcej pojazdów, nierzadko stoimy w korkach, mamy problem z zaparkowaniem, ktoś niechcący porysował nam zderzak lub zbił małe lusterko. Jak więc, ochronić siebie i swój samochód przed stłuczką oraz zapanować nad swoją energią? Z pomocą przyjdą nam niezawodne kryształy, które są w stanie zdziałać cuda i obdarzyć opieką oraz wsparciem każdą podróż!

Ujemna energia może pochodzić z różnych miejsc, nawet podczas jazdy samochodem. Podobnie jak w miejscu pracy, czy we własnym domu, potrzebujemy ochrony energetycznej i oczyszczenia. Oczywiście podróżowanie poszerza umysł, daje nam wiele wspomnień czy pomaga odpocząć, ale to nie znaczy, że zawsze jest bezpieczne i bezstresowe. Poruszając się po drogach, mijając inne samochody zbieramy energię, nie zawsze pozytywną, która narusza nasze pole energetyczne, zmienia nastrój, zaburza koncentrację czy psuje samopoczucie. Dlatego, jeśli jesteś osobą, która dużo czasu spędza w drodze prowadząc pojazd, powinieneś się zabezpieczyć. Dodatkowe wyposażenie samochodu, którym staną się odpowiednie kamienie pomogą nam uchronić się przed wypadkami, stłuczkami, jak i oczyszczą wnętrze auta i zadbają o naszą energię.

Może cię również zainteresować artykuł: Jesteś empatą? Sprawdź, które kryształy są dla ciebie najlepsze!

Źródło: unsplash.com

8 kryształów, które warto umieścić w samochodzie

Kryształy umieszczone w samochodzie nie tylko ochronią nas, zabezpieczą również pasażerów i cały pojazd. Odpowiednie kamienie potrafią zdziałać cuda, promują one bezpieczną jazdę, jak i przyjemną podróż.

  1. Ametyst – jest to kryształ, który dawniej używany był do ochrony podróżnych przed złodziejami. Jednak, posiada on inny atrybut, który sprawia, że idealnie nadaje się do umieszczenia w naszym aucie. Dzięki swojej energii i uspokajającym wpływom, ametyst pomaga znaleźć równowagę między zdrowym rozsądkiem, a swobodną postawą podczas trasy. Chroni on również przed wypadkami, jak i zwalcza chorobę lokomocyjną. Kamień ten sprzyja spokojnej podróży, jednocześnie chroniąc przed negatywnymi energiami.
  2. Czarny obsydian – zapisany jest w historii jako potężny kamień osłaniający. Uchroni nas przed zbieraniem negatywnych energii z otoczenia. Pomaga również dostrzec nadchodzące niebezpieczeństwo, nawet z daleka.
  3. Kamień księżycowy – jest niezwykłym kamieniem leczniczym, który podczas podróży przynosi radość z przygody. Jest również przydatny w łagodzeniu choroby lokomocyjnej oraz pomaga zaaklimatyzować się w nowym otoczeniu. Dodatkowo, dzięki swojemu powiązaniu z Księżycem, kamień, chroni podróżujących i rozjaśnia ścieżki podczas jazdy w środku nocy. Chroni również przed wściekłością na drodze i wypadkami nad wodą.
  4. Kwarc różowy – ten niezwykły kamień ochroni nas przed wypadkami spowodowanymi przez nieostrożność innych. Dzięki swoim właściwościom, zwiększa pozytywność i poprawia sposób reagowania na przeróżne sytuacje na drodze. Nadaje się idealnie dla osób podróżujących samotnie, wypełni pozytywnym nastawieniem auto, jak i naładuje naszą energię.
  5. Akwamaryn – kojąca energia akwamarynu sprawia, że jest to talizman szczęścia dla osób podróżujących. Najlepiej sprawdza się dla ludzi, którzy poruszają się drogą morską, jednak umieszczony w samochodzie również przynosi wiele korzyści. Akwamaryn rozpala radość, pomaga cieszyć się z podróży, jak i uspokaja nadmierne emocje i łagodzi stres.
  6. Malachit – jest to idealny kamień strażniczy dla wędrujących. Ogromna moc transformacji jaką posiada malachit, zachęca kierowcę do wzięcia odpowiedzialności za swoje czyny. Dzięki temu, ego zajmuje drugie miejsce podczas jazdy, a cała trasa staje się bezpieczniejsza. Dodatkowo uspokaja i otacza niezwykle pozytywną mocą.
  7. Czarny turmalin – jest jednym z najbardziej wszechstronnych kryształów do ochrony. Jego uziemiające właściwości chronią przed negatywnymi energiami sfrustrowanych kierowców. Bardzo przydaje się na zatłoczonych ulicach, ponieważ dodaje otuchy i rozluźnia nasz umysł.
  8. Karneol – kamień ten zwiększa koncentrację kierowcy, chroni ciało przed uszkodzeniami fizycznymi i zabezpiecza samochód przed wypadkami.

Zapraszamy do do naszego sklepu, w którym znajdziesz te kamienie, jak i wiele innych ochronnych, oczyszczających i wspierających artefaktów i magicznych przedmiotów. 


Miejsce dla kryształów i przygotowanie auta

Pierwszym krokiem jaki powinniśmy wykonać jest oczyszczenia samochodu od wewnątrz. Należy z tej przestrzeni pozbyć się bałaganu – papierków, piachu, butelek, koców, czy dziecięcych zabawek. Zapewni to nieskazitelną przestrzeń dla kamieni, które będą rozpoczynać proces ochrony samochodu. Kiedy już wnętrze naszego auta będzie czyste dla lepszego efektu można oczyścić pojazd energetycznie. W tym celu używamy niezawodnej szałwii. Płonąca szałwia powinna dostać się nie tylko do środka, dobrze jest gdy blacha auta, jak i podwozie zostanie “dotknięte” dymem. Dzięki temu uzyskamy pełne oczyszczenie. Po zakończeniu całego procesu i co jest ważne, przed uruchomieniem silnika, możemy zacząć układać wybrane kamienie, które odpowiadają naszym preferencjom i potrzebom.

Możemy je umieścić pod fotelem kierowcy, aby zabezpieczyć dokładnie miejsce, jak i osobę prowadzącą pojazd. Odpowiednie kamienie dodadzą pewności siebie, uspokoją oraz poprawią reakcję kierującego. Kryształy oczyszczające i stłumiające negatywne energie warto położyć pod fotelami pasażerów. Nadadzą one podróży innego wymiaru, będą w stanie okiełznać zszargane nerwy i wypełnią trasę radością. Idealnym miejscem na umieszczenie minerałów staje się również schowek na dokumenty. Najlepiej jest włożyć tam kamień, który chroni przed wypadkami i usuwa negatywne energie, w ten sposób równomiernie rozprzestrzeni swoją moc. Jeśli posiadamy małe kryształy, możemy je zawiesić na wstecznym lusterku. Umieszczając kamienie w samochodzie ważne jest, aby co maksimum trzy miesiące zebrać wszystkie, wyjąć z pojazdu i oczyścić, wtedy zachowamy nieskazitelną tarczę ochronną i nie zmniejszymy pozytywnej mocy.

Kamienie szlachetne umieszczone w samochodzie pomagają utrzymać umysł w skupieniu, łączą wyższe i niższe czakry. Chronią również podróżujących przed wypadkami czy zatrzymują negatywne energie. Dlatego, jeśli często poruszasz się po drodze, i chcesz uchronić się przed błędami podczas trasy i odczuwać radość z podróży, dodaj parę kamieni do wyposażenia swojego samochodu i zacznij bezpieczną jazdę.

Może cię również zainteresować artykuł: Minerały a znaki zodiaku. Sprawdź jakie kamienie będą dla ciebie najlepsze

Aniela Frank

Źródła:
angelgrotto.com/crystals-stones/safe-travel/
shop.atperrys.com/blogs/healing-crystals-blog/9-protection-crystals-to-wear-when-driving-or-in-a-vehicle
energymuse.com/blog/crystals-for-car-protection/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram