8 powodów przez które twoje wibracje stają się niebezpiecznie niskie

wibracje

Wysoka energia wibracji jest kluczem do efektywnego i szczęśliwego życia, a zatem ci, którzy są w stanie kontrolować wahania energii i podnosić wibracje, są w stanie żyć spełnionym życiem.

Niskie wibracje mogą powodować poważne problemy, takie jak zwiększone zmęczenie, choroby fizyczne, niewykorzystywanie swojego potencjału, stagnację, lenistwo i wiele innych…

Poznaj 9 przyczyn niskiej energii. Jeśli zauważysz którykolwiek z tych zachowań, podejmij natychmiastowe kroki, aby podnieść swoją energię.

  1. Przebywanie w przeszłości

Ludzie uczą się i wyciągają konstruktywne wnioski na podstawie doświadczeń z przeszłości. Jest to jak najbardziej korzystne i potrzebne, pomaga nam być lepszym następnym razem, ale zbyt częste myślenie o przeszłości, rozpamiętywanie, nieustanne wracanie do bolesnych (a nawet i przyjemnych) wspomnień obniża twoją energię.

  1. Obwinianie innych

Kiedy oddajesz swój klucz do szczęścia i smutku w ręce innych, wtedy niewątpliwie przygotowujesz się na ból i obniżenie wibracji energii. Nic dobrego z tego nie wynika.

Źródło: pixabay.com

  1. Bycie ofiarą losu

Kiedy postrzegasz siebie jako ofiarę sytuacji, wpływasz na wewnętrzną równowagę i w ten sposób niszczysz własne szczęście. Dlatego musisz popracować nad zaakceptowaniem i przyjęciem odpowiedzialności za swoje życie, oraz uzdrowieniem i utrzymaniem równowagi.

  1. Osądzanie innych

Kiedy zaakceptujesz innych dokładnie takimi, jakimi są, bez oceniania, kontrolowania i oczekiwań, w końcu zaakceptujesz także i siebie. Tak więc osądzanie kogoś za ich czyny, jakkolwiek na pierwszy rzut oka by się złe nie wydawały, jest destruktywne dla twojej energii, harmonii i wewnętrznej mocy.

  1. Potrzeba bycia w porządku wobec innych

Wynika to z twojej niepewności, braku akceptacji siebie i swojej mocy, lęku i szukaniu aprobaty u innych, i dlatego jest szkodliwe dla twojej energii. Musisz być w porządku tylko ze swoim sumieniem.

  1. Działanie w strachu

Odwaga, akceptacja, radość i miłość podnosi naszą energię wibracji. Ale kiedy pozwalamy, by strach nas prowadził, podejmujemy wiele decyzji, które są sprzeczne z miłością. Strach bardzo skutecznie obniża wibracje i odcina od kontaktu z wewnętrzną mocą.

Źródło: pixabay.com

  1. Wina

Wina powstaje, gdy robisz rzeczy, aby zadowolić innych lub, gdy uważasz, że jesteś odpowiedzialny za życie, wybory i karmę innych. Nie jesteś. Każdy ma w życiu swoje lekcje do przepracowania i choć często dzielimy te lekcje, to nie jesteśmy odpowiedzialni za decyzje innych.

  1. Opieranie się zmianom

Powinieneś zrozumieć, że zmiana jest nieodłączną częścią natury i dlatego musisz nauczyć się dostosowywać we wszystkich sytuacjach. Opierając się zmianie, blokujesz swobodny przepływ energii i obniżasz ich wibracje. Otwórz się.

Są to podstawowe powody, które wyczerpują twoją energię, obniżają wibracje, powodują dysharmonię i wewnętrzne konflikty.


Źródło: consciousreminder.com/2017/09/28/9-signs-vibrations-getting-dangerously-low

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *