9 prostych i skutecznych sposobów wzmocnienia swojej aury

aury

Aura to niematerialne pole energetyczne, otaczające ciało. Otacza również wszystkie inne żywe organizmy. Oznacza to, że obcując z innymi ludźmi, zwierzętami, a nawet roślinami, nieświadomie wchodzimy w kontakt z ich aurą. We Wszechświecie wszystko jest energią i choć jej nie widzisz, możesz ją poczuć. Fizyka kwantowa może potwierdzić naukowo jej obecność. Wokół nas jest fascynujący świat pozytywnej i negatywnej energii. Dowiedz się jak dbać o swoją aurę i oczyszczać ją z negatywnych wpływów!

Aura odzwierciedla nasze myśli, czyny, stan psychiczny oraz stan naszych czakr – ośrodków energetycznych. To również subtelna przestrzeń wymiany energetycznej z otoczeniem oraz ochronny kokon dla nas samych. Kiedy jesteśmy zdrowi, spokojni i radośni nasza aura składa się z jasnych kolorów i wysokich, silnych wibracji, a nasz kokon nie ma żadnych przerw. Negatywne energie nie mają wówczas wpływu na nas, często nawet nie są w stanie nas wyczuć.

Jednak w momencie wewnętrznego chaosu, negatywnych myśli, przygnębienia, czy  choroby, emanujemy niskimi wibracjami, aura ma ciemny kolor, a pole ochronne jest nieregularne. Jesteśmy wtedy podatni na wpływ negatywnych energii, możemy ściągać nawet myśli i emocje istot emanujących niskimi wibracjami lub bytów żerujących na innych.

Na szczęście, tak jak możemy dbać na co dzień o nasze zdrowie czy kondycję, tak samo możemy samodzielnie oczyszczać się i wzmacniać swoją aurę. Poznaj najskuteczniejsze sposoby, znajdź swoje ulubione i praktykuj je regularnie już od dziś!

Może cię również zainteresować artykuł: Co niszczy aurę człowieka? Poznaj i pokonaj niezdrowe wpływy osłabiające siłę twojego biopola

1. Uziemianie i wsparcie od natury

Natura to nie tylko zachwycające piękno, które koi, wypełnia wdzięcznością i podnosi wibracje. Naukowcy ze Szkoły Medycznej Uniwersytetu w Exete w przeprowadzonych badaniach na grupie tysiąca osób odkryli, że osoby żyjące w pobliżu zielonych terenów uzyskiwały natychmiastową poprawę zdrowia, która utrzymywała się jeszcze przez około 3 lata. Więcej na temat badania znajdziecie tutaj.

Dlaczego zielone tereny są tak ważne dla naszego zdrowia? Z powodu obecności jonów ujemnych. To one oczyszczają nasze ciała i aurę ze szkodliwych rodników. Jeśli siedzimy zbyt długo w dusznym pomieszczeniu, często zaczyna boleć nas głowa, odczuwamy znużenie, pogorszenie nastroju i rozdrażnienie. To z powodu spadku ujemnych jonów i wzrostu zawartości dodatnich jonów w powietrzu. Dlatego tak ważne jest regularne wietrzenie pomieszczeń, przebywanie na świeżym powietrzu i naładowywanie się energią lasu, czy innych dzikich terenów.

Najlepszym sposobem na uziemianie i głębokie skorzystanie z ujemnej jonizacji jest stanie boso na ziemi. To może być spacer po trawie lub pozycja mocy, bose stopy stabilnie stoją na ziemi, kręgosłup jest wyprostowany, kolana lekko ugięte, klatka piersiowa otwarta, a ręce podniesione do góry. Przy okazji wyprostowany kręgosłup to podstawa na co dzień. Dzięki temu nie blokujesz przepływu energii. Zapomnij też o zakładaniu nogi na nogę. Jeśli jednak poczujesz się nieswojo w czyimś towarzystwie, wówczas warto skrzyżować ramiona i nogi. Uniemożliwisz w ten sposób atak na swoje pole energetyczne.

Jeśli w twoim sąsiedztwie jest wodospad lub na dworze jest mżawka, wtedy również doświadczysz zwiększonej mocy ujemnej jonizacji powietrza.

2. Prysznic i peeling całego ciała

Nie każdy mieszka w pobliżu wodospadu, deszcz nie pada codziennie, jednak każdy z nas ma dostęp do wody w domu. Masz czasem wrażenie, że po prysznicu jesteś nowonarodzonym człowiekiem? Bieżąca woda oczyszcza spod wpływu innych ludzi! Woda nie może być za ciepła, pozwól jej spływać po tobie z intencją oczyszczenia, niech to będzie świadoma chwila, a nie prysznic z głową w pracy lub kłótni sprzed chwili.

Doskonale też sprawdza się wykonanie peelingu z intencją uwolnienia spod negatywnych wpływów. Wykonuj go po przebywaniu w zatłoczonych miejscach lub kiedy wracasz ze spotkania w gorszym nastroju. Jeśli masz w domu wannę, możesz brać intencjonalną kąpiel oczyszczającą, z dużą ilością soli oraz zapalić naturalne świece w kolorze czarnym lub białym.

3. Ostukiwanie ciała

Blokady energetyczne mogą być usunięte poprzez oklepywanie punktów meridianowych w ciele. To prosta aktywność, którą możesz wykonać w dowolnym miejscu i czasie! Opuszkami luźnych palców (bez nadmiernego usztywniania ich) opukaj energicznie czubek głowy, górną wargę, brodę, obojczyk i punkt poniżej oczu. Poczujesz po tym podniesienie się energii.

4. Moc kamieni

Aurę oczyścisz również trzymając w dłoni kryształ górski, onyks, czarny turmalin lub cytryn. Zielony turmalin dodatkowo naprawia uszkodzenia w aurze. Możesz wybrać jeden z tych kamieni i nosić go przy sobie, blisko ciała, na przykład w postaci wisiora. Ochronna moc będzie towarzyszyć ci cały czas. Pamiętaj raz na jakiś czas oczyszczać kamienie poprzez obmycie ich pod bieżącą wodą, wystawienie na promieniowanie słoneczne lub księżycowe bądź zakopanie w ziemi.

5. Wystawiaj się ku Słońcu

Słońce to nie tylko niezbędna dawka witaminy D dla naszego organizmu. To również wzmacnianie naszej aury i transformacja energetyczna. Promienie słoneczne dostarczają nam życiowej energii, więc korzystaj z nich, kiedy tylko możesz. A zimą zorganizuj sobie krótkie wakacje w słonecznym miejscu lub chociaż krótką przerwę od pracy, kiedy tylko zobaczysz Słońce za oknem, w piękny, mroźny dzień.


Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziesz pięknie pachnące olejki na czakry


6. Ćwicz jogę i zwyczajnie ruszaj się więcej

Joga to nie tylko silne, zdrowe ciało i odporna, spokojna psychika. To również narzędzie uruchamiające przepływ energii. Praktykując jogę naprawisz dziury energetyczne w swojej aurze i wzmocnisz ją. Podniesiesz również swoje wibracje i otworzysz się na uzdrawiającą energię miłości i współczucia. Jak nie lubisz jogi, możesz zapisać się na zajęcia z tai chi, dające podobne efekty.

Siedzący tryb życia powoduje zastój energetyczny. Ruszaj się! Tańcz, biegaj, spaceruj, zapisz się na ulubiony sport. Uruchomisz przepływ energetyczne, ale też poprawisz swoją kondycję i zdrowie.

8. Zbawienna moc ognia

Na co dzień możemy wykorzystać do tego świece lub ogień w kominku. Warto jednak od czasu do czasu urządzić ognisko na łonie natury, oczywiście zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa. Już sama koncentracja naszej uwagi na płomieniu uspokaja nas i oczyszcza. Możemy jednak pogłębić tę technikę o wyobrażenie sobie umieszczenia w ogniu naszych negatywnych myśli, odczuć, sytuacji. A jeśli posiadamy jakieś przedmioty związane z tymi doświadczeniami, możemy je spalić, dosłownie.

9. Wybieraj to, co naturalne

W dzisiejszych czasach potrzebujemy nauczyć się być świadomymi konsumentami. Wszystko, czym się otaczasz, co dostarczasz swojemu organizmowi ma na ciebie wpływ. Może zaniżać lub podnosić twoją energię. Kupuj ekologiczne produkty, jak najmniej przetworzone, bez dodatków chemicznych, ogranicz spożywanie mięsa i wybieraj zakłady, w których zwierzęta mało cierpią. Ogranicz używanie telewizora, czy komputera. Wybieraj naturalne kosmetyki i materiały typu len, wełna, bawełna. Wprowadź harmonię w twoim otoczeniu i pozbądź się z widocznych miejsc przedmiotów przypominających negatywne sytuacje, czy stresujące obowiązki. Świadomie dobieraj muzykę, jaką słuchasz i przekazy, które odbierasz poprzez media społecznościowe, sztukę, książki. To wszystko pomoże ci zachować czystą, silną aurę.

Jeśli chcesz uniknąć mentalnych ataków, energetycznych podczepów, zaniżania wibracji, kiepskiego samopoczucia i braku energii – dbaj o swoją aurę. Reaguj, gdy zauważysz, że dzieję się coś złego z tobą. Pozwól sobie na świadome uwalnianie emocji i podnoszenie swoich wibracji. Dzięki temu twoje życie będzie łatwiejsze, podniesiesz też ogólny poziom wibracji Ziemi i będziesz roztaczać wokół piękną, świetlistą energię. Powodzenia!

Może cię również zainteresować artykuł: Jak natychmiast zidentyfikować zablokowane czakry

Arunika


Źródła:
consciousreminder.com/2019/09/30/6-ways-in-which-you-can-reinforce-your-auric-field/
hvacr.pl/jonizacja-powietrza-236
jacekczapiewski.com/2017/01/04/najprostsze-techniki-samodzielnego-oczyszczania-aury-ktorymi-moze-sie-posluzyc-kazdy/comment-page-1/
blog.czarymary.pl/2016/09/05/kamienie-naturalne-chroniace-i-rozszerzajace-aure/
wrozenieonline.pl/rozwoj-duchowy/jak-poszerzyc-pole-energetyczne-aure
astromagia.pl/zycie-i-gwiazdy/astrocoaching/wzmocnij-swoj-aur

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 thoughts on “9 prostych i skutecznych sposobów wzmocnienia swojej aury


    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

    Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /wp-includes/class-walker-comment.php on line 184

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram