9 zdań, których masz dość słuchania, jeśli jesteś uduchowiony

uduchowiony

Nie raz słyszeliśmy to wszystko. I pewnie dużo więcej. Niektórzy po prostu nas nie rozumieją. Inni się boją. Na szczęście są miejsca, jak Akademia Ducha, w których wszyscy doskonale wiedzą, przez co każdy z nas przechodzi i z czym spotyka się na co dzień.

Poznaj 9 częstych irytujących zdań, jakie słyszą osoby rozwijające się duchowo, i pośmiejmy się z nich wszyscy.

A jeśli zetknąłeś się z jeszcze z innymi kuriozalnymi zaczepkami, to możesz się nimi podzielić w komentarzu. Niech to będzie radosny dzień.

Może cię również zainteresować artykuł: 10 pułapek, które sabotują twój rozwój duchowy

1. „Czy kryształy nie są po prostu ładnymi, kolorowymi kamieniami?”

Oczywiście są ładne i kolorowe, ale są czymś znacznie więcej. Kryształy są cudownymi naturalnymi formacjami, które zapewniają nam przewodnictwo i obfitość właściwości leczniczych dla umysłu, ciała i ducha, i były używane jako takie od tysięcy lat. Z pewnością wyślę ci pocztą ametyst, abyś sam doświadczył jego działania i rozpoczął duchową ścieżkę oświecenia.

2. “Astrologia? O tak, jestem wodą, a mój mąż jest skorupiakiem!”

-„yyy… masz na myśli Wodnika. I Skorpiona”.

Choć twój mąż może być skorupiakiem, tego nie wiem.

3. „Jesteś medium? Czy możesz czytać w moich myślach? Słyszysz teraz moje myśli?!”

„Nie, tak to nie działa. W ogóle”.

Medium to ktoś, kto jest wrażliwy na otaczające go wibracje, widziane lub niewidoczne. Spektrum parapsychiczne jest bardzo szerokie i sięga od jasnowidzenia, które jest zdolnością do przepowiadania przyszłości, poprzez wróżenie, po bycie medium, w którym osoba może używać szóstego zmysłu jako środka do bycia kanałem dla tych, którzy przeszli do życie po życiu.

4. „Czakra? Czy to jakaś nowa piosenka Shakiry?”

„Moja czakra trzeciego oka płacze nad tobą”.

Nie wiedząc, jakie są twoje czakry i jak je zharmonizować, tracisz wspaniałe źródła punktów energii, które mógłbyś wykorzystać, aby poczuć się bardziej świadomym swojej duchowej strony, ale nie tylko – praca z czakrami przyniosłaby ci pozytywne efekty na każdym polu twojego życia.

5. „Medytacja – czy to nie tylko siedzenie ze skrzyżowanymi nogami i milczenie? Brzmi trochę nudno…”

„Cóż, najwyraźniej nigdy nie miałeś dobrej sesji medytacji!”

Medytacja to świetny sposób, aby oczyścić umysł z bałaganu lub negatywnych myśli, pozwalający stać się szczęśliwszą osobą zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Jak powiedział Neil Seligman: „Uważność to doświadczenie, które musisz odkryć. To, czego się w sobie nauczysz, będzie twoją osobistą mądrością. To, co odkryjesz, będzie tobą”.

6. „Uważne kolorowanie? Ha, kolorowanie jest dla dzieci!”

Udowodniono, że terapeutyczne kolorowanie pomaga umysłowi odprężyć się, zrelaksować i znaleźć poczucie wewnętrznego spokoju. Jest tak duży wybór kolorowanek, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy będzie to mandala, czy jednorożec.

7. „Co to za fajny zapach? Palisz trawę?”

Prawdopodobnie kadzidło, albo szałwia. Szałwia jest od dawna stosowana jako praktyka pomagająca oczyścić powietrze przed wykonaniem rytuałów. Szamani, czarownice i wszyscy pośrednicy w świecie duchowym doceniają właściwości i działanie starego dobrego białego mędrca (białej szałwii).

8. „Joga jest przeznaczona tylko dla osób, które nie są wystarczająco dobre, aby uprawiać sport”.

Joga to praktyka, która trwa od tysięcy lat i wpływa na dużo więcej niż tylko na uzyskanie ładnej sylwetki. Działa na umysł, ciało i duszę, i daje poczucie całkowitej odnowy. Dzięki setkom odmian do wyboru, joga może być dostosowana dla każdego i może być wykonywana samodzielnie lub z innymi ludźmi.

9. „Metatron? Czy to postać z nowego filmu Transformersów?”

Archanioł Metatron to anioł, którego imię oznacza „Anioł Obecności”. Współpracuje z Matką Marią, aby pomóc dzieciom, a także z Dziećmi Kryształowym i Indygo, aby pomóc w rozbudzeniu ich duchowych darów. Całkiem fajnie, co? Choć jeśli o tym pomyślimy, to nie wykluczone, że nie mógłby być całkiem słodką postacią w następnym filmie Michaela Baya? Hmm…


Źródło: soulandspiritmagazine.com

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „9 zdań, których masz dość słuchania, jeśli jesteś uduchowiony

  1. Mcl

    Jakiż był mój ból, gdy znajomy widząc mnie wpatrującą się w wystawę z kamieniami szachetnymi, stwiedzil, że nie rozumie, co w tym takiego fajnego, bo podczas przeprowadzek i czyszczenia mieszkań wyrzuca tego kilogramy na śmieci.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram