Wybierz anielskie skrzydło i otrzymaj przesłanie światła i nadziei

anioł

Każda osoba jest chroniona przez anioła stróża, a często nie tylko jednego. Nasze anioły opiekują się nami i nas chronią. Często wysyłają nam znaki i ostrzeżenia o zbliżającym się niebezpieczeństwie, drobne przepowiednie lub porady. Czy ich słuchasz?

W zawrotnym tempie współczesnego życia wielu ludzi nie potrafi uświadomić sobie sygnałów przekazywanych przez anioły i zrozumieć ich istoty. Ten test pozwoli ci w prosty i szybki sposób dowiedzieć się, co Anioł Stróż chce ci powiedzieć o tym, co wydarzy się w najbliższym czasie lub na co powinieneś zwrócić uwagę w swoim życiu.


A jeśli chcesz doświadczyć osobistego kontaktu ze swoim Aniołem Stróżem, to zapraszamy do wzięcia udziału w rytuale: „Aniele Boży, Stróżu Mój…” – Rytuał Połączenia w Działaniu


Skrzydło anioła nr 1

Otrzymałeś wiadomość, że twój plan dotyczący pewnej materialnej części życia się spełni. Na przykład, jeśli chcesz sprzedać dom lub samochód, opuścić lub zmienić pracę, to wiedz, że odniesiesz sukces.

Jeśli nie planujesz nic podobnego, anioł radzi wsłuchać się w wewnętrzny głos, ponieważ najprawdopodobniej podążasz w złym kierunku, nie zdając sobie z tego sprawy. Nie zapomnij monitorować swoich działań, aby nie popełniać błędów.

Skrzydło anioła nr 2

Anioł wspiera cię, mówiąc, że wszystkie wysiłki, które włożyłeś w wyczerpującą pracę ostatnich kilku lat, nie poszły na marne. Twoja praca dokonała ważnych zmian, których materializacja już nadchodzi.

To, co zrobiłeś, znacznie poprawi twoją przyszłość. Już od początku przyszłego roku wszystkie sprawy zaczną iść po twojej myśli i będą to bardzo efektywne miesiące.


Talizmany anielskie, pomagające w kontakcie z Aniołami, znajdziecie w naszym sklepie 

Archanioł Sandalfon


Skrzydło anioła nr 3

Anioł Stróż radzi ci żyć w taki sposób, aby wypełnić swoje boskie przeznaczenie. Twoje talenty i umiejętności czekają, aż się otworzysz i zaczniesz je rozwijać.

Twoje życie jest w twoich rękach, więc niech będzie przepełnione tym, co kochasz najbardziej.

Twoje zainteresowania, pasje i potrzeby wskażą ci, którą drogą podążać. Możesz spokojnie odetchnąć – oznacza to, że wkrótce twoje życie zmieni się radykalnie na lepsze.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak zaprosić Anioły do swojego życia i się z nimi zaprzyjaźnić


Źródło: namastest.net/choose-an-angelic-wing-and-receive-a-message-of-light-and-hope

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

YouTube
Instagram