Anioły i pieniądze – jak prosić, by pomogły w ich manifestacji

Anioły

Czy Anioły pomagają z pieniędzmi? Tak, ale ich pomoc i przypływ gotówki rzadko jest podana na talerzu. Najprawdopodobniej będziesz musiał na to zapracować, wkładając w to odpowiednią ilość energii i uwagi.

Nasi Aniołowie chcą nam pomóc i robią to na wiele sposobów dla naszego najwyższego dobra. Aniołowie pomagają nam i dają nam znaki każdego dnia, ale nasze ego często staje na przeszkodzie i w końcu zapominamy o ich pomocy.

Anioły działają na częstotliwości wibracji miłości, jeśli więc poprosisz o pieniądze, aby szerzyć miłość na świecie lub prośba pochodzić będzie z prawdziwej wewnętrznej potrzeby, pomogą.

Jeśli jednak prosisz z chciwości lub “tylko dlatego, że chcesz więcej pieniędzy”, prawdopodobnie nie otrzymasz tego, o co prosisz.

‘Poprosić. Uwierzyć. Przyjąć’ – to jest klucz!

Najpierw musisz uwierzyć, że jesteś godny:

Następnie poproś o pomoc, uwierz, że zostanie dostarczona i otwórz ramiona, aby ją otrzymać.

Możesz nie otrzymać dokładnie tego, o co prosiłeś:

Możesz poprosić o 2 tyś. zł. aby naprawić prysznic, zamiast tego Aniołowie mogą wysłać ci hydraulika. Pieniądze, których potrzebujesz nie zawsze będą opakowane dokładnie tak, jak tego oczekujesz, ale każda twoja modlitwa jest przez nich odbierana, a udzielana pomoc dostarczana z najwyższego, najlepszego dla ciebie poziomu, który na dany moment może być inny niż ci się zdaje.

Jeśli prośba nie będzie zgodna z planem twojej duszy, może nie zostać spełniona tak, jakbyś tego oczekiwał:

Na przykład możesz chcieć 100 000 zł, abyś mógł zrezygnować z pracy i założyć własną firmę. Chociaż twoja firma może szerzyć miłość na świecie, może nie być tym, co ustaliłeś jako dusza. Być może będziesz musiał pozostać w swojej pracy dla stabilności, aby odkryć, jaki jest twój prawdziwy cel w życiu. Aniołowie są po twojej stronie i ci pomagają. Możesz nie dostać pieniędzy o które prosiłeś. Zamiast tego otrzymasz inne dary, jeśli zechcesz – takie, jak genialne pomysły lub inne możliwości, które pomogą realizować zamierzenia duszy.

Kilka wskazówek, jak prosić Anioły o pomoc z pieniędzmi:

  • Poproś, a następnie patrz i czekaj – zauważaj nowe pomysły, uczucia lub wizje, które niosą ze sobą wskazówki.
  • Obfitość ma wiele postaci – na przykład dodatkowy czas, wsparcie i pomysły, poznanie odpowiednich ludzi itd.
  • Bądź wdzięczny za obfitość,  którą już masz w swoim życiu.
  • Bądź wdzięczny za każdą otrzymaną pomoc lub znak.
  • Przestań się martwić o pieniądze – martwienie się tylko przyciąga więcej problemów z pieniędzmi.
  • Wizualizuj obfitość  i to, co dzięki niej zyskasz ty i inni ludzie.
  • Często afirmuj dobrobyt:  “Jestem magnesem na pieniądze i przyciągam do siebie dobrobyt wszelkiego rodzaju”.
  • W  Feng Shui, lewy kąt twojego domu, gdy patrzysz do środka od drzwi wejściowych, jest “kącikiem pieniędzy” twojego domu. Możesz umieścić tam anielski posąg, symbol lub kryształ, który będzie ci przypominał, abyś prosił i był wdzięczny za dobrobyt w twoim życiu.
  • Proś o pomoc Archaniołów – Archanioł Raziel pomaga manifestować obfitość i dobrobyt za pomocą Boskiej Magii. Archanioł Ariel (lew lub lwica Boga) pomaga z Boską Magią i manifestacją – zwracaj uwagę na znaki lwa, gdy prosisz o pomoc Ariela.
  • I pamiętaj: Zasługujesz na najlepsze, więc sięgnij gwiazd – swego domu – by otrzymać to, czego potrzebujesz w swej wędrówce na Ziemi.

Może cię również zainteresować artykuł: Co zrobić, by usłyszeć głos swojego Anioła?

Aniołowie chcą nam pomóc i nieustannie są po naszej stronie, wspierając nas w każdym momencie. Sięgnij po ich wsparcie, poproś o pomoc i bądź otwarty na taką jej formę, jaka przychodzi. Zaufaj. Kiedy masz wątpliwości, poproś o znaki, zwróć uwagę na twórcze, często subtelne sposoby, którymi się z nami komunikują.

Najważniejszą rzeczą w proszeniu Aniołów, jest modlitwa z miejsca miłości – nie chciwości. Zasługujesz na szczęście i wygodę, pamiętaj jednak, że obfitość nie zawsze manifestuje się w formie pieniędzy. Możesz też być bogaty w przyjaźń, miłość, radość i śmiech itd.

***

Weź udział w INICJACJI ANIELSKIEJ i odkryj Przyczynę Swojej Duszy!

Wiedźma Anja Anna i Akedamia Ducha zapraszają na:

 Pierwszy Gwiezdny Dom *** Rytuał ***

Rytuał, który powierzamy w Twoje Czynienie, nie jest jedynie podróżą z Ziemi do Krainy Gwiazd. Jest Inicjacją Anielską.

W trakcie rytuału skontaktujesz się ze wszystkim, co w Tobie Wolą. Co w Tobie Świętością. Co w Tobie Miłością i Mocą. I unosząc się wysoko ponad ziemskie Prawa będziesz miał możliwość poprosić każdego z Aniołów o pomoc w każdej sytuacji. Rytuał Anielski jest bowiem Przestrzenią Cudu – tworzy pole energii pomiędzy tożsamością i percepcją Człowieka a Istotami Anielskimi. I każda prośba, wpisana w Twoje Serce, staje się jawna dla Aniołów. Jeśli jest zgodna z Najwyższym Źródłem, czyli tworzy Życie i wszelki Rozwój w pełnym Świetle, i z Wolą Duszy, czyli z tym, czego pragniesz na najwyższym poziomie swojej egzystencji, stanie się. Pozwól Aniołom pomóc sobie w tym, czego potrzebujesz. Jeśli uważasz, ze Twoje Marzenia są piękne i ważne, a ich realizacja pomnoży Dobro, Szczęście, Piękno i każdą z szanowanych przez Ciebie wartości – nie wahaj się! Aniołowie i Archaniołowie czekają na Ciebie po aktywnej stronie Granicy Działania.

(Webinar będzie nagrywany, jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, szkolenie po wykupieniu dostępu będziesz mógł obejrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie).

Pierwszy Gwiezdny Dom

Źródło: consciousreminder.com/2018/05/10/angels-help-with-money

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *