Jak Anioły mogą pomóc znaleźć prawdziwą miłość

anioły

Anioły stróże to istoty wyższe, które pomagają śmiertelnikom z życzliwości i miłości ich serc. Robią to nieustannie na niezliczoną ilość sposobów. My jednak rzadko ich słuchamy, nie zauważamy lub zwyczajnie odrzucamy pomoc, którą nam ofiarują.

Zbiegi okoliczności, wpadnięcie przypadkiem na kogoś na ulicy, chęć zrobienia czegoś lub pójścia w nowe miejsce, myśli w głowie, emocje… To tylko niektóre ze sposobów, którymi Anioły codziennie delikatnie nas prowadzą – także w relacjach miłosnych.

Anioły stróże, z miłości do ziemskich braci, nie pragną dla nich niczego innego jak tylko szczęścia. Aby to ułatwić, często pomagają nam spotkać bratnie dusze / bliźniacze płomienie. Dzieje się tak dlatego, że więzi i relacje między tymi parami są najsilniejsze i przynoszą największą okazję do wspólnego duchowego wzrostu.

Wszystkie anioły są życzliwe i chcą naszego dobra, ale istnieją takie, które lepiej nadają się do określonych zadań.

Przeczytaj także artykuł: Jak komunikować się z Aniołami?

W przypadku relacji miłosnych, najbardziej pomocnymi aniołami mogą okazać się:

Donquel:

On jest tym, który szuka dla ciebie prawdziwą miłość. W rezultacie nazywany jest aniołem Bliźniaczego Płomienia lub aniołem Bratniej Duszy. Jest jednym z aniołów Wenus. Pomaga zarówno mężczyznom, jak i kobietom, choć to przez mężczyzn jest częściej wzywany i proszony o znalezienie dobrej, oddanej kobiety.

Haniel:

Haniel swą moc zawdzięcza boskiej energii, której źródłem jest sama Miłość Boga. Jego siła jest tak wielka, że potrafi rozpalić gorącą i namiętną miłość, otworzyć czakry serca i połączyć się partnerom w jedności ich energii. Wzywany przez samotne serca, spełnia najskrytsze pragnienia i pomaga odnaleźć właściwych partnerów.  Wzmacnia także stałe związki.

Chamuel:

Jego imię tłumaczy się z hebrajskiego jako „Ten, który widzi Boga”. Jest Aniołem bezwarunkowej miłości, współczucia, wybaczania, kreatywności, delikatności i subtelnego piękna. Pomaga w odnajdywaniu – partnera, przyjaciela, pracy i przedmiotów. Pomaga też w łagodzeniu konfliktów w związku i kochaniu samego siebie.

Michael:

On jest tym, który odnajduje w związkach trwałość, pomaga zacieśnić więzy i scalić związek. Michael użycza partnerom łaski i wstrzemięźliwości, która osłodzi każdą romantyczną relację.

Yeliel:

To anioł „bolącego serca”. Jego zadaniem jest znalezienie dla partnerów płaszczyzn porozumienia i pojednania.

Znaki:

Kiedy anioły mają do przekazania dar, dadzą ci o tym znać. Dzięki temu będziesz mógł się przygotować i otworzyć na te dary łaski i miłości, i przyjąć je, gdy przyjdzie na to odpowiedni moment.

***

Weź udział w INICJACJI ANIELSKIEJ i skontaktuj się z każdym Aniołem, który będzie mógł Ci pomóc, w miłości lub innej ważnej dla Ciebie sprawie. 

Wiedźma Anja Anna i Akedamia Ducha zapraszają na:

 Pierwszy Gwiezdny Dom *** Rytuał ***

Rytuał, który powierzamy w Twoje Czynienie, nie jest jedynie podróżą z Ziemi do Krainy Gwiazd. Jest Inicjacją Anielską.

W trakcie rytuału skontaktujesz się ze wszystkim, co w Tobie Wolą. Co w Tobie Świętością. Co w Tobie Miłością i Mocą. I unosząc się wysoko ponad ziemskie Prawa będziesz miał możliwość poprosić każdego z Aniołów o pomoc w każdej sytuacji. Rytuał Anielski jest bowiem Przestrzenią Cudu – tworzy pole energii pomiędzy tożsamością i percepcją Człowieka a Istotami Anielskimi. I każda prośba, wpisana w Twoje Serce, staje się jawna dla Aniołów. Jeśli jest zgodna z Najwyższym Źródłem, czyli tworzy Życie i wszelki Rozwój w pełnym Świetle, i z Wolą Duszy, czyli z tym, czego pragniesz na najwyższym poziomie swojej egzystencji, stanie się. Pozwól Aniołom pomóc sobie w tym, czego potrzebujesz. Jeśli uważasz, ze Twoje Marzenia są piękne i ważne, a ich realizacja pomnoży Dobro, Szczęście, Piękno i każdą z szanowanych przez Ciebie wartości – nie wahaj się! Aniołowie i Archaniołowie czekają na Ciebie po aktywnej stronie Granicy Działania.

(Webinar będzie nagrywany, jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, szkolenie po wykupieniu dostępu będziesz mógł obejrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie).

Pierwszy Gwiezdny Dom

Źródło: Na podstawie consciousreminder.com/2018/05/27/angels-and-how-they-can-help-you-find-true-love

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *