Archanioł Haniel – niebiański specjalista od samotności i kompleksów

Archanioł Haniel

Jesteś samotny? Twój związek rozpada się? Kompleksy nie pozwalają ci znaleźć partnera? Pomoze ci Archanioł Haniel. Imię Haniel tłumaczy się jako Łaska Boga, Radość Boga lub Chwała Boga.

Jak Haniel przejawia się w materii:

  • troszczy się o gwiazdy i Drogę Mleczną
  • planeta – Wenus
  • kolor – zielony, różowy
  • dzień tygodnia – piątek
  • atrybuty: dzban, miękkie szaty, peleryna, naszyjniki, róża, serce i wszelkie symbole kobiecości i delikatności oraz miłości
  • kamienie szlachetne: szmaragd, malachit, kwarc różowy
  • słowo klucz: piękno, miłość

Archanioł Haniel jest zawsze blisko nas, bo taką ma naturę, bo bardzo kocha ludzi i jest w ciągłej gotowości do pomocy. Jego energia przejawia się w delikatnych odcieniach różu i zielonego. Jest ona tak subtelna i delikatna, że pozostaje często niewidzialna i nieodczuwalna. Ten Anioł składa się z czystych emocji i uczuć. Właśnie dlatego ujmuje nas swoją wyjątkową subtelnością. Kiedy chcemy prosić go o pomoc, zawsze powinniśmy się do Niego zwracać z poziomu serca. Nie wystarczą wzniosłe słowa. Haniel niczym radar wyczuwa czystość intencji, szczerość emocji i prawdziwość uczuć.

Archanioł Haniel

źródło: Pxhere

Kiedy możemy prosić Haniela o pomoc i w jakich sprawach może nam pomóc?

Archanioł Haniel rozwija naszą intuicję, pomaga nam zaufać wyborom własnego serca. Zachęca nas też, abyśmy przestali bez przerwy analizować i nie zawsze patrzyli na świat racjonalnie z poziomu umysłu.

To Anioł, który każdego dnia bardzo angażuje się w walkę z samotnością, która na dobre rozpanoszyła się wśród ludzi. To plaga czasów nam współczesnych. Mamy coraz mniej czasu dla naszych bliskich, dla przyjaciół, czy znajomych. Rozpadają nam się związki, relacje towarzyskie i przyjaźnie. I nagle zostajemy sami. A stąd już tylko krok do chandry czy nawet depresji. Właśnie kiedy jesteśmy w takiej sytuacji, kiedy nasz świat rozpada się na kawałki, prosimy o anielską interwencje Haniela. On już znajdzie sposób, żeby nam pomóc. Zazwyczaj stawia na naszej życiowej drodze tzw. odpowiednich ludzi, to znaczy takich, którzy potrafią pokazać nam, że wszystko można zmienić, naprawić i zacząć od nowa. I nagle zmieniamy priorytety, zyskujemy nowych przyjaciół, bądź odzyskujemy relacje ze „starymi” przyjaciółmi i nasze życie nabiera nowego wymiaru.

Archanioł Haniel jest także orędownikiem miłości i szczęścia w związkach. Jeśli jesteś samotny i wciąż szukasz swojej „drugiej połowy”, wezwij Haniela. On pokieruje twoim losem w taki sposób, że trafisz na właściwą osobę i ze zdziwieniem stwierdzisz, że się zakochałeś. Poproś o interwencję Haniela, jeśli twój długoletni związek przeżywa kryzys, jeśli zauważasz symptomy wypalania i znudzenia partnerem. Haniel pomoże ci na nowo zakochać się w swojej „starej” żonie i na nowo odkryć uroki… miesiąca miodowego 🙂 I nie mów, że jesteś na miłość za stary, za gruby, czy za mało interesujący. Haniel nie przyjmuje tego do wiadomości. Pochyli się nad każdym znudzonym, zakompleksionym i zniechęconym człowiekiem i uczyni z niego radosnego, pewnego siebie i zakochanego “ludzia”. No nie zrobi oczywiście tego wszystkiego za nas. Musimy wyrazić intencję, otworzyć serce i bardzo chcieć. Resztę załatwi Jego anielska interwencja.


Jeżeli potrzebujesz anielskiego wsparcia, to w Sklepie Akademii Ducha znajdziesz karty, dzięki którym komunikacja z Aniołami stanie się dużo prostsza. Pomogą ci w zadawaniu pytań i otrzymywaniu odpowiedzi, przyniosą inspirację i pewność własnych wyborów. Kliknij w link lub na zdjęcie, by przejść do sklepu: sklep.akademiaducha.pl/KartyAnielskie

karty anielskie


Haniel to Anioł, który przywraca młodość. Sam głosi prawdę, że na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno. Nie jest ważne ile masz lat i jaki dźwigasz na plecach bagaż życiowych doświadczeń. Haniel sprawi, że w chwili, kiedy spotkasz właściwą osobę, poczujesz się znowu młody, radosny i pełen wigoru.

A teraz coś dla miłośników zwierząt. Haniel pomoże nam poszukać kochających domów dla bezdomnych zwierząt. Możemy Go również prosić o uzdrowienie naszych ukochanych zwierząt domowych.

Kiedy mamy problem z wypowiedzeniem własnych opinii, czy przekonań, bo brakuje nam odwagi i boimy się odrzucenia, także możemy prosić o wstawiennictwo Haniela. On poprowadzi nas tak, że odważnie wyjawimy swoje zdanie, nie narażając się na szykany i odrzucenie, i zyskamy spokój.
Haniel jest Aniołem piękna, dlatego mogą się do Niego zwracać artyści i osoby tworzące. Haniel zadba o ich twórczą wenę. Rolnicy mogą Go prosić o obfite plony i płodne zwierzęta, ponieważ dba o zachowanie gatunków fauny i flory.

Jeszcze raz podkreślam, że Archanioł Haniel pomaga osobom o czystych intencjach i otwartych sercach. Takie emocje jak zazdrość, żądza posiadania, zmuszanie kogoś do miłości wbrew jego woli, natychmiast powodują, że Haniel staje się głuchy na prośby towarzyszące takim emocjom. Na dodatek, kiedy twojej prośbie będą towarzyszyły takie, szemrane, nieszczere emocje, Haniel może udzielić ci życiowej lekcji i to niekoniecznie miłej. Wszystko dla twojego najwyższego dobra, żebyś zrozumiał i nie popełniał więcej takich błędów.

Archanioł Haniel

źródło: YouTube

Modlitwa do Archanioła Haniela

Łagodny, przenajświętszy Archaniele Hanielu,
Któremu Pan Zastępów powierzył wszystko,
Co przyjemne w życiu człowieka.
Kiedy odwiedzasz ziemię
Napełniasz ją bogactwem i pięknem.
Zwracam się dziś do Ciebie.
Przynieś mi miłość, radość i harmonię.
Naucz mnie czytać w ludzkich sercach,
Abym odnalazła miłość prawdziwą i szczerą
I umiała rozpoznać prawdziwe uczucie,
Odróżniając je od chwilowego zauroczenia.
Pomóż mi utrzymać związek, w którym jestem,
Jeśli jest on dobry dla mnie i dla partnera.
Przynieś mi proszę, odwzajemnione uczucie
Do wspaniałego człowieka, z którym razem
Będziemy szczęśliwie iść przez życie
I nawzajem dawać sobie najpiękniejsze doznania.
Niech nasze wspólne przebywanie ze sobą
Daje nam radość, rozkosz i odprężenie,
Niech związek nasz będzie dla nas
Oparciem, ukojeniem i inspiracją do życia.
Niech nasza wzajemna miłość
Będzie dla nas źródłem Mocy, siły i natchnienia.
Spraw Łagodny Archaniele, Opiekunie uczuć,
Że ta miłość da nam obojgu spełnienie
Na wszystkich płaszczyznach istnienia,
Wzbogacając nas o najpiękniejsze doświadczenia.
Przynieś mi szczęśliwą, odwzajemnioną miłość
I osłoń ją swoimi skrzydłami.

 

Marlena Pietruszka

Źródła:
anioly.info/archaniolowie/haniel/
szambala.blog.pl/2012/02/20/haniel/

Grafika: angels777.com i lastomine.wordpress.com/2017/08/20/archaniol-haniel

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *