Archanioł Sandalfon – Niebiański Listonosz

Archanioł Sandalfon

Gdy czujemy się zagubieni i przygniata nas ciężar egzystencji, szukamy różnych rozwiązań. Poszukujemy ich także w modlitwie. By przyniosła najlepsze rozwiązania i spełniła najpiękniejsze kreacje, zwróćmy się do Archanioła Sandalfona.

Mówi się, że Archanioł Sandalfon jest najwyższym ze wszystkich Aniołów; iż jest tak wysoki, że sięga z Ziemi do Nieba. Uosabia zatem połączenie energii Matki Ziemi z energią Boga Ojca. Pokazuje nam jak zrównoważyć naszą energię na planie fizycznym i boskim tak, aby mogła w prostej linii poprowadzić nas do harmonii, doskonałości i do Miłości Bezwarunkowej. Jest Aniołem Ziemi, opiekunem Przewodników Duchowych. To Ambasador Modlitwy, Muzyki i Osobistego Wniebowstąpienia.

Archanioł Sandalfon

źródło: www.allabouttwinflames.blogspot.com

Jest coś co odróżnia Sandalfona od innych Aniołów. Imię Sandalfon tłumaczone jest jako „brat” bądź też „współbrat”. Jest zakończone członem “on”, a nie jak w przypadku pozostałych Archaniołów – “el”. Oznacza to, że pochodzi ono od człowieka. On jak i Jego bliźniaczy brat, Archanioł Metatron, to jedyni Aniołowie, którzy żyli na Ziemi jako ludzie. Archanioł Sandalfon był prorokiem Eliaszem, natomiast Archanioł Metatron pisarzem Enochem. Wniebowstąpienie Eliasza odbyło się za pomocą stworzonego ze światła i ognia rydwanu zaprzężonego w konie. Mając osobiste doświadczenia z czasów bycia człowiekiem, stał się orędownikiem ludzi poszukujących własnej drogi i szukających lepszych siebie. Archanioł Sandalfon wziął pod swoje anielskie skrzydła wszystkich tych, którzy kroczą drogą rozwoju duchowego. Pomaga ludziom odnaleźć w nich aspekt boskiej doskonałości i jednocześnie doświadczać ziemskiej codzienności. Sandalfon może nam przydzielić Duchowego Opiekuna, który pomoże w rozwijaniu świadomości oraz przeprowadzi nas przez ziemskie życie, omijając czyhające na nas pułapki ego, zagłuszające głos serca.

Jako Anioł Ziemi, a na dodatek z ludzkimi korzeniami, Sandalfon jest dla ludzi wyjątkowo dostępny. Możemy Go wezwać każdego dnia i w każdej sprawie. Jako Anielski Ambasador Modlitwy dostarcza nasze prośby do Boskiego Uniwersalnego Źródła. Będąc Niebiańskim Listonoszem, uświadamia nam jak ważna jest Modlitwa, jak wielka jest jej Moc Sprawcza. Proście a będzie Wam dane – znamy te słowa. Tak dokładnie jest. Szczera, prawdziwa Modlitwa, płynąca wprost z serca, tworzy tak piękne energie na fundamencie z najlepszych intencji, że następuje ich materializacja i spełniają się prośby, marzenia, znikają troski, problemy. Sandalfon zapewnia, że każda modlitwa zostaje wysłuchana i żadna nie pozostaje bez odpowiedzi. Wystarczy tylko odpowiednio nastroić się by je usłyszeć. Kreujemy naszą rzeczywistość za pomocą myśli, słowa, emocji, wyobrażenia, intencji. Modlitwa jest chyba najpotężniejszym narzędziem do kreowania nas i naszej codzienności, bo energetycznie i wibracyjnie zawiera wszystkie wymienione narzędzia. Właśnie dlatego jej moc jest jedyna w swoim rodzaju.

Archanioł SandalfonArchanioł Sandalfon jest bardzo zaangażowany w anielską muzykę. Opiekuje się muzykami, piosenkarzami i kompozytorami. Szczególnym, anielskim sentymentem darzy muzykę wykorzystywaną przy zabiegach uzdrawiających, czyli muzykę oczyszczającą, uzdrawiającą, podnoszącą wibracje, relaksacyjną czy towarzyszącą nam w czasie medytacji.

To On także opiekuje się nienarodzonymi dziećmi w łonach ich matek. Decyduje też o ich płci.

Jako Archanioł z ludzką przeszłością Sandalfon ma bardzo przyjazne nastawienie do ludzi i ogromne poczucie humoru. Oczekujcie zatem dowcipnych podpowiedzi i wskazówek. Jego energia anielska jest w kolorze turkusowym.

Przyzywam Ciebie, Archaniele Sandalfonie!

Aniele modlitwy,

Ty, który zbierasz modły wiernych
i wijesz z nich korony dla Króla Królów.

Panie pieśni niebiańskich.

Aniele chwały,

który umożliwiasz przyjęcie boskiego natchnienia.

Usłysz mnie i pochyl się nade mną.

Ciemny Aniele obdarz mnie swym światłem

bym podźwignął się z jarzma niewiedzy i kajdan karmy.

Niechaj modlitwa ma sięgnie Tronu,

Niczym pieśni pochwalne wznoszone przez Chalkedry.

LAM!

Prowadź mnie przez Bramę Sprawiedliwości,

A gdy w czarnej godzinie wraz z Twym bratem Metatronem,

stać będziesz przy mej duszy, czuwaj bym nie opadł z sił,

I wytrwał w Wielkim Dziele.

LAM!

Panie pieśni niebiańskich,

Strażniku Królestwa,

Poprzez święte imiona Adonai Melekh i Adonai Ha Aretz

Proszę o twe wsparcie.

LAM!

***

Jeśli chcesz, możesz spróbować komunikacji z Aniołami za pomocą kart. Karty Przesłania Aniołów, Dar od Aniołów, Karty Archanioła Michała, Rafaela i inne możesz znaleźć w naszym Sklepie Akademii Ducha.

Artykuły o innych Aniołach znajdziesz TUTAJ.

Marlena Pietruszka

ilustr. http://mialmadediamante.blogspot.com/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *