Bezpieczna podróż – ochroń siebie i ludzi ważnych w Twoim Sercu! [webinar]

*** BEZPIECZNA PODRÓŻ ***

webinar (wykład oraz Rytuał Anielski)

link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Bezpiecznapodroz

***

Zaproszenie od Wiedźmy Anji Anny:

Bezpieczna Podróż – ochroń siebie i ludzi ważnych w Twoim Sercu!

Dla kogo jest to Rytuał?

  • Dla każdej osoby, która podróżuje – dowolnym środkiem transportu!
  • Dla każdego, kogo chcesz otoczyć opieką podczas podróżowania – wówczas wprowadzasz bezpieczeństwo Osoby jako Intencję!
  • Dla każdego, kto odczuwa lęk przed podróżowaniem bądź obawia się ataków paniki i ma trudność z odnalezieniem komfortu w podróży.
  • Dla osób pracujących w sposób mobilny, wymagający częstego przemieszczania się.
  • Dla każdego, kto chce być bezpieczny w podróży.

“Ile startów, tyle lądowań!”, “Wysokich Lotów”, “Szerokiej Drogi!”, “Make it safe Home…”

Każdy z nas ma swoje własne “odruchowe błogosławieństwo”, gdy w drogę, nomen omen, wchodzi podróż. Czy któreś z nich daje faktyczną ochronę, czy też są jedynie ładnymi, słownymi gestami? Co należy zrobić, i czy to w ogóle kwestia świadomego działania, by objąć opieką podróżujących?

Każde Życie jest podróżą – jako Dusza przemieszczamy się od Źródła z powrotem, przepływając przez kolejne inkarnacje, ubrani w różne ciała, imiona, światopoglądy… A jednak ciągle w ruchu, oddychając do przodu, dojrzewając z każdym krokiem, rosnąc, ucenniając się w każdą sekundę! Niezależnie od tego, który kierunek wybierzesz – każda Twoja podróż płynie z nurtem Czasu. Czy to geograficzna zmiana położenia, czy wewnętrzna wycieczka w najdawniejsze zapamiętane chwile Życia – wymaga to Twojego przesunięcia w Czasie. W Przeszłość bądź w Przyszłość. Jeśli zrozumiesz, jak wibrować, by cały Twój proces był bezpieczny i grawitujący niezmiennie w kierunku Sukcesu, lęk przed podróżowaniem przestanie Cię obowiązywać! Zrozumiesz go w sobie i rozpracujesz jak zagadkę, która – raz odkryta – nie będzie powodować już więcej komplikacji! Wszystko, co powoduje strach, powoduje również nasze przybliżanie się do konfrontacji z tym, co go wywołuje! Lecz pamiętaj, że żaden Człowiek nie znajduje się na Ziemi po “lekcję przegrywania” – jeśli coś powoduje w Tobie strach bądź jakąkolwiek jego pochodną, miej pewność, że masz w sobie wszystko, co potrzebne, by go przekroczyć i o to urosnąć! To, że do tej pory nie znalazłeś skutecznej metody również nie jest niczym, co należy rozpatrywać w jakiejkolwiek kategorii “winy” – wręcz przeciwnie! Próbowałeś wszystkiego i nie zadziałało? Wspaniale! Daj szansę Magii. Dzięki niej w kilka godzin rozpuścisz tysiące minut stresu wraz z ewentualnymi powikłaniami oraz wykluczysz ze swojego Życia substancję strachu przed podróżowaniem w sposób ostateczny. Jedyne, co potrzebujesz zrobić, to pozwolić sobie na to. Oto sposób, w jaki Rytuał zadziała w Tobie.

A jako Na Górze, tak i Na Dole, jako Wewnątrz tak i na Zewnątrz. Twoje Bezpieczeństwo rozprzestrzeni się na całą sytuację – tak, że wkrótce będziesz mieć pewność, że Twoja obecność na pokładzie samolotu to gwarancja braku komplikacji i przyjemnej podróży! By to zrozumieć, należy zrozumieć, czym – tak w ogóle, w czystej formie – jest BEZPIECZEŃSTWO. Nie “poczucie bezpieczeństwa”, a najbardziej ważna pewność bycia w Domu gdziekolwiek jesteś. Z tą wartością będziemy pracować podczas przygotowania do stanu rytualnego, w którym Aniołowie i Archaniołowie ochronią nasze Ścieżki w każdym z kierunków Świata, na Ziemi, w Powietrzu, na Wodzie, w Prędkości oraz oczywiście podczas naszych podróży w głąb siebie i w głębiny tajemnic Świata!

Uwaga – ten Rytuał można wykonać DLA KOGOŚ – jest to równoznaczne z intencją ochrony danej osoby w podróży, lecz intencja ta może zostać doprecyzowana lub poszerzona w zależności od tego, co pragniesz zmanifestować! Z uwagi na to, że pracować będziemy z potężną Mocą Archanielską upewnij się, że osoba, której chcesz pomóc, nie wyklucza takich działań w swojej Rzeczywistości. Jeśli ktoś poprosił Cię o opiekę, przesłanie energii bądź przyzwolił na pomoc w dowolnej formie – wówczas jest to energetycznie legalne!

Zakres działania Szkolenia i Rytuału:

WYKŁAD:

Bezpieczeństwo – czym jest?

Lęk, strach i fobie – nowe spojrzenie na te niszczące, choć…. naturalne procesy!

Praca z Aniołami – jak upewnić się, że nam pomogą?

Ćwiczenia pozwalające na osiągnięcie spokoju podczas transportu.

Wyjaśnienie zjawisk towarzyszących podróżowaniu pod kątem Alchemii.

RYTUAŁ:

Wezwanie Strażników Kierunków oraz Archanioła Ariela i Haniela dla komunikacji Życia w Tobie z Życiem wokół.

Oczyszczenie i wzmocnienie Ciebie, by proces rytualny mógł przebiec z najwyższym Dobrem dla każdego biorącego udział.

Ochrona 5 Królestw – Spirytualnego, Wodnego, Ogiennego, Ziemskiego, Powietrznego na Czas każdej z Twoich podróży.

Zabezpieczenie środków transportu, którymi podróżujesz.

Wzmocnienie Twojej Intuicji.

Praca z Aniołem Stróżem i połączenie go z potężnymi Siłami Archanielskimi gdy tylko tego potrzebujesz.

Otwarcie Drzwi do przyszłych Szans i Okazji oraz tego, co przyniosą Ci przyszłe wycieczki, wyjazdy, przeloty, trasy i rejsy.

Alchemiczne Klucze i Wskazówki dla każdego, kto podjął decyzję o Świadomym, Przebudzonym Życiu.

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

UWAGA – podczas Rytuału oraz do 3 godzin po jego wykonaniu NIE WOLNO prowadzić pojazdów oraz pracować przy maszynach mogących powodować zagrożenia Życia i Zdrowia!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 12.02.2020

Godziny: 20:00 -23:55

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Bezpiecznapodroz

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram