Bezpieczny DOM – Rytuał Oczyszczenia i Otwarcie Serca [webinar]

dom

Bezpieczny DOM – Rytuał Oczyszczenia i Otwarcie Serca. Dom – Serce – Życie, klucze i wskazówki do nowego życia

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Cena: 77 zł zamiast 100 zł
Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/BezpiecznyDOM

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

***

Zaćmienie Księżyca w znaku Raka,m które będzie miało miejsce 2 lipca, to szczególny czas radzenia sobie z przeszłością, zawiłościami rodzinnymi i wszystkimi aspektami życia, które składają się na to, co nazywamy domem. Energia zaćmienia zawsze zamyka stare drzwi i otwiera przed nami nowe możliwości. Dzieje się to często w sposób gwałtowny i nieprzewidywalny, atakuje z zaskoczenia i rzuca na głęboka wodę. Rak jest znakiem lunarnym, odpowiedzialnym za emocje jednostki i pierwotne relacje z energią matki. Warto w tym momencie wykonać Rytuał, który zabezpieczy procesy toczące się w życiu i ukierunkuje nasze intencje ku najlepszym scenariuszom.

***

Zgodnie z największym prawem wszechświata, jedyną pewną rzeczą na tym świecie jest zmiana. Dlatego też, w życie człowieka wpisane jest ciągłe doskonalenie. Każdego dnia podejmujesz kolejną próbę, aby uczynić siebie lepszym człowiekiem, a tym samym spowodować, że okoliczności w Twoim życiu są dla Ciebie i Twoich najbliższych sprzyjające. Niestety, dualność ziemskiego życia nie pozwala nam na bezustanną sielankę. Oczywiste jest, że lepsze i gorsze chwile będą się ze sobą wzajemnie przeplatać. To tak, jakbyś zrobił dwa kroki do przodu i jeden do tyłu. Przyjmij to i zaakceptuj, jako stały element rozwoju. Cokolwiek by się w Twoim życiu nie działo i z czymkolwiek nie przyszłoby Ci się zmierzyć, to wiedź, że nie zgubisz się, jeśli będziesz miał do czego wracać. Twoją bezpieczną przystanią jest Twój Dom. Zarówno ten, w którym mieszkasz, jak i ten, który jest Twoim wnętrzem – mocną solidną konstrukcją, filarem Twojego JA.

Dom to uniwersalny symbol ładu, porządku i bezpiecznego schronienia. Ze względu na jego rangę, uznaje się go za miejsce święte. W bezpiecznym domu kwitnie miłość rodziny. Domem nazywamy również ciało człowieka, jest to dom naszej duszy. Gdy poddamy interpretacji symboliczne odniesienie do domu jako do całości ludzkiej egzystencji, to zobaczymy, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa dom w którym każdego dnia zasypiamy, po to, aby rano wyruszyć w najpiękniejszą ziemską podróż – podróż zwaną życiem. Dlatego też warto pamiętać, że Dom buduje się mądrością, a roztropnością umacnia.

Dom jest tam, gdzie jest twoje serce…
W wielu kulturach uważa się Serce za siedzibę najpotężniejszego uczucia na świcie — miłości. Z Serca pochodzi także nasza najgłębsza mądrość oraz intuicja. To centrum siły życia woli i umysłu. Człowiek o skostniałym, zamkniętym Sercu nie jest w stanie generować wysokich uczyć, a także kreować swojej egzystencji na wysokim poziomie obfitości. Analogiczna sytuacja ma się do naszego domu, w którym mieszkamy. Dom bez Serca jest tylko budynkiem, dlatego, aby zachować równowagę w naszym życiu, warto zatroszczyć się o niego w sposób szczególny. Nie wystarczy tylko posprzątać, choć i to bardzo ważne. Istota ciepłego domu, którego energia w sposób naturalny troszczy się o swoich domowników, polega na wprowadzeniu do niego sprzyjających, harmonijnych energii. Człowiek kroczący ścieżką wewnętrznego rozwoju doskonale zdaje sobie sprawę z zależności oraz wpływu energii domu na swoje życie codzienne. Owa energetyka ma zazwyczaj zróżnicowany potencjał, aby wprowadzić ład oraz porządek do naszych domów należy wyprosić niskie energie, a tym samym zaprosić do naszego życia, te, które będą nam sprzyjały każdego dnia.

Jest wiele sposobów na oczyszczanie domu. Jeśli czujesz się na tyle odważny i sprawczy możesz dokonać tego samodzielnie. Natomiast jeśli nie czujesz się jeszcze na siłach, to pomoże Ci w tym Wiedźma Anja Anna. Stworzyła ona dla Ciebie niezwykły rytuał, który oczyści Twój dom ze wszystkiego, co złe, ze wszystkiego, co nie pozwala Ci rozwinąć skrzydeł i stawić czoła wyzwaniom życia. Odzyskaj swoją bezpieczną przystań, schroń się w przestrzeni swoje Serca i odbierz klucze i wskazówki do nowego życia. Połącz się z energią przeszłości, by ją oczyścić i swoją wolą zadecyduj, czego pragniesz w przyszłości i stwórz to w Rytuale. Jest to rytuał anielski, podczas którego możesz wnieść każdą intencję, która jest zgodna z Wolą Duszy oraz najwyższym dobrem. Uwaga to pierwszy tego typu Rytuał, który się dokona bez Twojej obecności. Wystarczy, że puścisz go na głos w pomieszczeniu. Energia już będzie wiedziała, co z tym zrobić.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Więcej o oczyszczaniu domu znajdziesz w tych artykułach:
akademiaducha.pl/jak-oczyscic-mieszkanie-od-zlych-energii
akademiaducha.pl/biala_szalwia
akademiaducha.pl/oczyszczanie-domu-nie-rob-burdelu-w-energiach
akademiaducha.pl/10-sposobow-na-odciecie-sie-od-zlych-energii

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/BezpiecznyDOM

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA! To nie jest jedynie panel szkoleniowy. To informacje, dopełnione praktyką.
Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania. Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram