Jak usunąć blokady finansowe i otworzyć się na obfitość

obfitość

Obfitość to nasz naturalny stan. Świat pełen jest możliwości. Jedni opływają w luksusie lub z łatwością zarabiają duże pieniądze, inni nieustannie zmagają się i walczą o nie. Dlaczego? I jak to zmienić?

Wszystko we Wszechświecie jest energią. Tak twierdzą nie tylko liderzy duchowi, ale również fizycy kwantowi. Sam Einstein uważał, że wszystko jest energią. Nasza rzeczywistość jest odzwierciedleniem naszego stanu wewnętrznego – naszych pragnień, myśli, uczuć i przekonań.

Sprawdź jakie przekonania hamują napływ obfitości do twojego życia, oraz co pomoże ci otworzyć się na szeroko pojęte bogactwo!

  1. Przekonanie o braku wystarczającej ilości pieniędzy lub skąpstwo.

Można mieć pieniądze i bardzo szybko wracać do konta na minusie. Można też mieć niewiele, a opływać we wszystko, co potrzeba. Jak to możliwe? Wszystko zależy od energii, jaką wytwarzamy wokół pieniędzy. Jeśli nieustannie przeliczamy swoje wydatki, niechętnie wydajemy pieniądze, narzekamy i rozpowiadamy wokół jak mamy ich mało – nie dziwmy się, że faktycznie szybko je tracimy. Ludzie, którzy zbyt mocno przywiązują się do swoich pieniędzy, za bardzo boją się o ich utratę, lub chorobliwie wręcz oszczędzają, komunikują Wszechświatu – boję się, że dla mnie nie wystarczy. Hamują naturalny przepływ bogactwa, a przecież to tylko środek do celów. Ludzie którzy, odczuwają spokój i bezpieczeństwo w sferze finansów zawsze wychodzą obronną ręką, bez względu na to ile realnie mają pieniędzy. Wszechświat zna nieskończoną liczbę sposobów, aby dać nam to, czego pragniemy. Trzeba mu tylko zaufać!

  1. Wdzięczność, zamiast narzekania.

Można narzekać nawet będąc milionerem. Zawsze znajdzie się ktoś bogatszy od nas, a rynek kapitalizmu będzie bez przerwy napędzał nowe towary dla nas. Skupiając się na braku ferrari, willi z basenem, czy choćby wypłaty większej o jedno zero generujemy jeszcze więcej energii braku. Ofiary losu widzą wszędzie problemy i braki. Na szczęście jest jeden świetny środek radzący sobie z tą energią. To wdzięczność.

Sporządź swoją własną listę wdzięczności, wypisując na niej wszystko, co przyjdzie ci do głowy. Noś ją w portfelu, zawieś na lustrze, miej pod ręką. Czytaj ją na głos co dzień. Możesz też dopisać rzeczy, których jeszcze nie masz. Poczuj wdzięczność za nie już teraz. Uwierz w to, że są one w twoim zasięgu. Oczami wyobraźni zobacz jak będziesz się czuć w nowym mieszkaniu, w nowej pracy, czy na wymarzonych wakacjach. Tworząc pozytywną energię wokół danego marzenia czy potrzeby, stworzymy w naszym życiu gotowość i otwartość na manifestację tego. Oczywiście ważne, aby za bardzo nie przywiązywać się do efektu końcowego. Wtedy Wszechświat może zaskoczyć nas jeszcze lepszymi dla nas pomysłami.

Osoby bogate dostrzegają możliwości, szukają rozwiązań i widzą wyzwania zamiast problemów. Są też bardziej otwarte na podejmowanie ryzyka, chętniej próbują nowych rzeczy i idą niezbadanymi dotąd ścieżkami. Ufają sobie, zamiast skupiać się na opinii innych.

Może cię również zainteresować artykuł: Determinanty ludzkich zachowań – PRZEKONANIA! Czym są i skąd się biorą?!

Źródło: pixabay.com

  1. “Pierwszy milion trzeba ukraść”.

Jakie są twoje przekonania na temat ludzi bogatych? Czy cieszysz się z ich sukcesu? A może nazywasz ich oszustami i złodziejami? Media z pewnością pomagają w wyrabianiu sobie takiej opinii. Osobom u władzy nie jest na rękę bogate społeczeństwo, nie można by było łatwo nimi sterować i zmuszać ich do poświęcania swojego życia na pracę. Dlatego podkręcają nagonkę na pojedyncze sensacje wokół przekrętów. Zresztą, nasz system skonstruowany jest tak, abyśmy nie mogli dużo i łatwo zarabiać uczciwą drogą. Powoli jednak ten system upada, a możliwości szybkiego i uczciwego zarobku rozrastają się! Wszyscy mamy na Ziemi pewne lekcje do odrobienia. Najwyraźniej bogaci ludzie już odrobili kwestie finansowe. Ich dusze są gotowe do bogactwa i właśnie na takim poziomie mają realizować swoje ścieżki. Osoby wierzące w karmę, twierdzą, że każdy kto jest bogaty w tym życiu, zasłużył sobie na to w poprzednim. Stąd nie oceniajmy tych ludzi. Zamiast tego cieszmy się, że życie w obfitości jest możliwe i inspirujmy się tym.

Nie można jednocześnie źle myśleć o ludziach bogatych i oczekiwać bogactwa. To dwie przeciwstawne energie. Wybieraj – albo krytyka i bieda, albo docenienie i bogactwo.

  1. Trzeba ciężko pracować.

To przekonanie wbijano nam od pokoleń. Warto sprawdzić, czy i w naszej rodzinie ono nie funkcjonowało. Przypomnijmy sobie jak nasi rodzice i dziadkowie mówili o pracy i pieniądzach w naszej obecności. Wypiszmy te przekonania i sprawdźmy, które z nich mogą nas ograniczać. Następnie zastąpmy je nowymi, pozytywnymi. I codziennie czytajmy od nowa właśnie te nowe przekonania.

Żyjemy w pięknych czasach. Można wzbogacić się w jeden dzień – to pokazał rynek kryptowalut, to pokazuje sukces internetowych przedsięwzięć. Wystarczy mieć pomysł i determinację do jego realizacji. Możemy zarabiać na swoich pasjach, tworzyć aplikacje, otwierać sklep internetowy, zostać influencerem, zająć się giełdą lub nieruchomościami. Możliwości jest dużo więcej. Nie zawsze wiążą się one z ciężką pracą i etatem, często dają dużo więcej swobody i korzyści finansowych niż standardowa praca.

Można też skorzystać z wielu społecznych inicjatyw i zamiast wielkich pieniędzy, mieć jedzenie, dach nad głową i w zamian za drobną pracę żyć w najpiękniejszych miejscach na świecie lub mieć więcej przestrzeni na swoje pasje. Po prostu odciąć się od wyścigu szczurów.

  1. “Pieniądze nie są do niczego potrzebne”.

Oczywiście byłoby cudownie, gdybyśmy mogli żyć samą miłością. Jednak nie opłacimy nią rachunków. Pieniądze to droga do wolności. To środek do naszych marzeń i wspierania innych. Są sfery naszego życia, w których je potrzebujemy i takie, gdzie zupełnie nie są przydatne.

Cieszmy się bogactwem. Przestańmy demonizować pieniądze. Wytwarzając negatywne przekonania wokół samych pieniędzy na pewno ich nie pomnożymy. Zwróć uwagę na to jak traktujesz sferę finansową. Jak wygląda twój portfel? Może panuje w nim chaos, albo jest stary i zniszczony? Co robisz, kiedy na ulicy widzisz monetę? Czy umiesz wyrazić wdzięczność do Wszechświata i podnieść ją? Jak reagujesz kiedy, ktoś pragnie podarować ci prezent, zapłacić za ciebie w restauracji lub kinie? Czy umiesz to przyjąć i cieszyć się z tego? Czy chętnie obdarowujesz innych? Czy nadajesz odpowiednią rangę pieniądzom, czy je bagatelizujesz? Te wszystkie drobne sprawy mają wpływ na przepływ obfitości w twoim życiu.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na webinar: SUKCES – polub pieniądze z wzajemnością i zrealizuj marzenia!


  1. To jest za drogie.

A teraz przyjrzyj się jak reagujesz na ceny? Czy ciężką ręką płacisz za wartościowe towary? Czy często naklejasz etykietę “drogi” lub jeszcze gorzej “zbyt drogi”? A może świadomie wybierasz tanie rzeczy, mówiąc sobie i wszystkim wokół, że tylko na to zasługujesz?

Kiedy nazywamy rzeczy i usługi za drogimi, oddalamy się od nich. Ominie nas wartościowy kontrakt, spadną na nas dodatkowe rachunki, zepsuje się coś w mieszkaniu i marzenie odłoży się na nieokreślone potem.

Każdy z nas zasługuje na to, co najlepsze. Nie chcę tutaj zachęcać do napędzania machiny konsumpcjonizmu. Chcę tylko zachęcić, aby mieć w sobie poczucie zasługiwania. Do życia w obfitości, do zdrowego i wartościowego jedzenia, wysokiej jakości kosmetyków, wygodnego mieszkania i podróży, czy pasji. Kupujmy z głową, jednak też z radością. Płacąc za usługę lub towar doceniajmy pracę drugiego człowieka. Cieszmy się z tego, co mamy. To zagadnienie wiążę się również z poczuciem wysokiej wartości. To od tego uczucia zależy, jak wyceniamy swoją pracę, na jakie warunki godzimy się i jak chcemy później wykorzystywać swoje pieniądze. Pozwólmy sobie na obfitość. Bez ciężkiej pracy, bez tracenia życia na pracę.

Potrzebujemy uważnie dobierać słowa, myśli i emocje w temacie pieniędzy. Zakochajmy się w życiu, uwierzmy we wsparcie Wszechświata. Powtarzajmy sobie afirmację ”obfitość napływa do mnie z oczekiwanych i nieoczekiwanych źródeł” oraz “w dzień i w nocy wszystko mi sprzyja”. Wspierajmy innych. Dzielmy się. Wybierajmy to, co dla nas najlepsze. Pokazujmy sobie i innym, że zasługujemy na to. Odpuśćmy przeliczanie i strach. Skupmy się na rozwiązaniach i przekonaniu, że we właściwym czasie otrzymamy to, co pragniemy. A nawet dużo więcej.

Niech obfitość napływa do nas!

Arunika

***

Wiemy jak ważne w życiu są pieniądze, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny pakiet 4 webinarów: 

Jak osiągnąć pomyślność finansową i sukces

Pieniądze są energią i powinny być dla ludzi narzędziem do płynnego poruszania się w materialnej rzeczywistości, tymczasem dla wielu ludzi stanowią poważną przeszkodę. Czy tak musi być? Oczywiście, że nie!

Dlatego w programie naszych wirtualnych warsztatów znajdziesz:

1. Anielski Rytuał Prosperity, dzięki któremu okazje do zarobienia pieniędzy pojawią się w Twoim życiu.
2. Poznasz metody inwestowania energii.
3. Dowiesz się jak odblokować się na przypływ energii wzrostu i rozwoju.
4. Nauczysz się jak odciąć się od negatywnych schematów finansowych.
5. Dowiesz się, co zrobić, aby Prawo Przyciągania zadziałało na Twoją korzyść, prowadziło cię w górę Planu Duszy, ku najlepszym rozwiązaniom.
6. Nauczysz się w jaki sposób wykreować najlepsze, najpiękniejsze i wymarzone Życie.
7. Poznasz techniki wchodzenia na Wysokie Wibracje Tworzenia.


Bibliografia:
consciousreminder.com/2019/05/22/how-to-improve-your-financial-situation-by-removing-energy-blocks/
punktstwarzania.wordpress.com/2018/04/25/5-rad-od-amerykanskiego-milionera-dla-ciebie/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram