Budzenie Talentów – Odkryj Dary, z którymi przyszedłeś na świat!

*** BUDZENIE TALENTÓW ***
Odkryj Talenty i Dary, z którymi przyszedłeś/łaś na świat!

Webinar (szkolenie internetowe online)

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Cena: 72 zł zamiast 100 zł
Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/BUDZENIETALENTOW2018

***

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

***

Spotykamy się 31 lipca tuż przed dopełnieniem Nowiu w Lwie. Poza Słońcem i Księżycem w tym samym znaku przebywa również Mars oraz Wenus, co razem z Jowiszem w Strzelcu tworzy układ, który kumuluje pierwiastek Ognia w energiach dnia. Ogień to inspiracja, twórczość, sztuka, energia do działania, chęć podzielenia się z innymi tym, co potrafimy robić najlepiej. Jest to świetny moment na dostrzeżenie w sobie ukrytych talentów i wydobycie na zewnątrz pasji, która poprowadzi nas ku samorealizacji.

***

Jesteś dowodem boskiej doskonałości, ujętym w Materię ludzkiego Ciała. Jako Światło nie podlegasz żadnym limitom – kropla Boga w Tobie jest potężna i nieograniczona w swojej Naturze. Lecz istnienie łączące gęstości fizyczne i energetyczne ma swoje zasady – dlatego też Twoje życie często wydaje Ci się niepełne. Czujesz nad sobą szklany dach – masz wrażenie, że wszystko i wszyscy usiłują Cię kontrolować, odbierać radość, strofować i układać.

I wiesz co? Masz rację! Lecz kompletnie nie jest to ważne. Ważny jest natomiast punkt zwrotny. Ten, w którym zrozumiesz, że prawdziwa MOC rodzi się wewnątrz, a odpowiednio prowadzona staje się Twoim stylem istnienia w Rzeczywistości. Moc ta, zapisana w naszych dawnych umiejętnościach bądź obecna w nas jako Dary i Talenty, jest odwieczna i żywa, płynie wraz z Twoją obecnością przez wszystkie Czasy i Miejsca Ziemi w których się pojawiasz i wnosi zmiany, potrzebne światu i podpowiedziane przez Boga i Twój własny, odkryty geniusz. Wystarczy tę Moc przebudzić – i po to właśnie to czytasz! Gratulacje. Udało Ci się. Teraz dowiedz się, jak to działa!

Społeczeństwa są kontruowane i projektowane w sposób, by stały się masą. Szara, beztwarzową, ponumerowaną w liczbie egzemplarzy plasteliną, którą można stresować dowolnymi bodźcami, przelewać z trendu na trend, z mody na modę. Podatnikiem. Trybikiem w machinie, której celem jest jedynie wyżywić siebie bez względu na koszta i zniszczenia.

I Ty również w tym płyniesz.

Jesteś puzzelkiem w wielkim obrazie zzombiałego świata.

Do chwili, w której otworzysz oczy.

Do chwili, w której po raz pierwszy wypowiesz “jestem” z dumą i świadomością konieczną do istnienia w Świetle.

Do chwili, w której przejdziesz przez Granicę Działania i postanowisz wyzwolić się ze wszystkich sztucznych ograniczeń.

Później stajesz się sobą. Pełnym siebie Arcydziełem Duszy. Szczęśliwym w każdym atomie istnienia przejawieniem Boga w działaniu. Imieniem i nazwiskiem, wypełnionym przez wszystko, czego pragniesz i co odpowiedzialnie przyciągasz. Miłością i Mocą w pełnym przejawieniu.

Którędy wiedzie droga do tego?

Przez poznanie. Przez zrozumienie. Przez odkrycie.

I właśnie dlatego stworzyliśmy dla Was szkolenie, które stanowi szansę odkrycia Talentów i Darów, z którymi przyszliście na świat, jak i tych, które dopiero w tej inkarnacji możecie w sobie stworzyć i rozwinąć. Wykład wyjaśni Wam, gdzie dokładnie szukać swoich wyższych realizacji, natomiast Rytuał podsumuje Waszą Wiedzę, uwolni Was ze wszystkiego, co jesteście gotowi już zostawić za sobą a co stanowiło przeszkodę w dotychczasowej ekspansji. Oraz skomunikuje Was z Istotami Anielskimi i Archanielskimi, dzięki którym Ścieżka, na której się realizujecie, stanie się pełna Światła, ciepła i zachwytu. A właśnie tędy będziemy docierać do głębokich pokładów Twoich nadzwyczajnych umiejętności – poprzez Zachwyty i Inspiracje!

W programie między innymi:
* Rola Wdzięczności w tworzeniu Inspiracji
* Zwyczajna czynności, kontaktujące z energią Talentu
* Po czym poznać, że mam niezwykłe zdolności? Dowiedz się!
* Jak codziennie wspierać swój Talent?
* Jak pracować Darami dla Świata?
* Którędy zasilać swój potencjał?
* Proste ćwiczenia percepcyjne pozwalające na umocnienie relacji z darami parapsychicznymi
* Wskazówki dla każdego, kto już odnalazł Talent i go rozwija

Rytuał Anielski, którym zakończy się nasze szkolenie, jest tym razem wyjątkowo intensywny. Wymaga od Ciebie decyzji, czy jesteś gotów przebudzić Talenty i podążyć za nimi, jednocześnie ufając, że Twoja ścieżka będzie dzięki temu piękna i strzeżona przez Anioły, czy jednak wolisz macać się z tematem przez szybę i nigdy nie dowiedzieć się, kim jesteś. W jednym i drugim przypadku dostaniesz SZANSĘ. Skorzystaj z niej! Takie drzwi, otwarte tuż nad Tobą, mogą się już nie powtórzyć! Rytuał anielski prowadził będzie Cię w górę wibracji. Z pewnością poczujesz wzrastającą energię – jeśli wszystko będzie się dla Ciebie działo za szybko, oddychaj spokojnie, dotknij dłońmi ziemi. Jeśli pragniesz zobaczyć więcej – otwórz dłonie na otrzymywanie i pozwól sobie polecieć tam, gdzie Twoja świetlista Świadomość zawsze jest w domu. Zobacz, co dostałeś od Boga, co wypracowałeś sam w poprzednich wcieleniach i jak z tym pracować, by Twoje Talenty oświetliły drogę innym i przebudziły w świecie energię, która transformuje wszystko, co jest, we wszystko, czego szczerze pragniesz!

Ten Rytuał możesz wykonać w dowolnej dacie. Ja zrobiłam go dla Ciebie podczas trygonu Jowisza i Słońca, o Wschodzie. Tak, by wraz ze wspinającym się po niebie Światłem wzeszło w Tobie wszystko, co gotowe, by się Przebudzić i lśnić. Więc niezależnie do tego, czy zrobisz go dziś, w dacie premiery, wraz ze mną (jesli nie jest to nagranie live, łączę się z Rytuałem i również go robię!), czy w dowolnym terminie, który Ci pasuje. Jedno jest jasne – Twoje Życie odmieni się po nim w sposób, którego teraz nawet nie masz którędy się domyślić. W kierunku Światła. Poprzez Odwagę. Budząc Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Cena: 72 zł zamiast 100 zł

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/BUDZENIETALENTOW2018

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA! To nie jest jedynie panel szkoleniowy. To informacje, dopełnione praktyką.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!
Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania. Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.
Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram