5 brutalnych prawd o kochaniu Byka (napisane przez jednego)

byk

Dobry, zły, Byk. Ci z nas, którzy urodzili się pod znakiem słońca symbolizowanym przez byka, są często opisywani jako najbardziej cierpliwi i pracowici, a jednocześnie uparci i zaborczy ze wszystkich znaków zodiaku w astrologii.

Bycie w związku z Bykiem oznacza nie tylko odkrycie, co powoduje o jego emocjach, ale także to, które cechy osobowości sprawiają, że się zakochuje. Nie jest to łatwe, ale naprawdę warto.

Jeśli już spotykasz się lub jesteś w długotrwałym związku z Bykiem – lub jeśli sam nim jesteś – to, co mam zamiar opisać, może brzmieć niesamowicie znajomo.

Może cię również zainteresować artykuł: Miłość w znakach zodiaku – jaka relacja jest między wami? Sprawdź 7 teorii aspektów znaków zodiaku

Oto 5 brutalnych prawd o randkowaniu, związkach i miłości z Bykiem, najbardziej cierpliwym i upartym bykiem ze wszystkich znaków zodiaku w astrologii.

1. Nie przestaniemy się kłócić, dopóki nie przejdziemy do sedna sprawy

Mój chłopak i ja kłócimy się o wszystko i o nic. Nasze sprzeczki są równie głupie jak lody smakowe, które chcemy kupić na wieczór filmowy (ja wybieram sorbet o smaku gumy balonowej; on woli wanilię) i to, czy uważamy, że film na YouTube, który oglądamy, jest seksistowski.

Ale bez względu na walkę i jej konsekwencje, Byk zawsze chce przekonać do swojego punktu widzenia, tak naprawdę nie martwiąc się, czy ma rację, czy nie.

Pssst: Nie jesteśmy szczególnie dumni z tej cechy, ponieważ sprawia, że ​​czujemy się winni za to, że jesteśmy tak uparci, ale na naszą obronę powiem, że zwykle nie jesteśmy tymi, którzy rozpoczynają kłótnię!

2. Łatwo stajemy się zazdrośni

Byk często myśli: „A jeśli mój chłopak znajdzie kogoś lepszego?”

Jestem też profesjonalistką w zazdroszczeniu przypadkowym dziewczynom, których nigdy nie spotkałam!

Spotkanie koleżanek naszego faceta i ich poznanie pomaga Bykowi pozbyć się uczucia zaborczości i zazdrości.

3. Nie często tracimy panowanie nad sobą, ale kiedy to robimy, jest źle

Tak, Byki są cierpliwe, ale w tych rzadkich przypadkach, kiedy ją tracimy, przypominamy huragan, który nie przestanie siać spustoszenia, dopóki nie zrozumiesz, o co nam chodzi.

I na pewno poruszymy to w późniejszych dyskusjach, ponieważ jesteśmy tacy mili.


W sklepie Akademii Ducha znajdziesz zestaw minerałów pomagających przyciągnąć kochającego partnera, otwierający na miłość do innych, ale również pokazujący jak pokochać samego siebie

zestaw minerałów na miłość


4. Jesteśmy zaciekle niezależni

Byk woli robić rzeczy sam, według własnych zasad i harmonogramów.

Mój chłopak za to często bywa spontaniczny. Chociaż są chwile, kiedy uważam, że jego gesty są słodkie i romantyczne, część mnie się frustruje, że wprowadza zakłócenie w moim kalendarzu oznaczonym kolorami i doskonale opisanymi etykietami. Gdzie wstawić „spontaniczną datę” między „zakończ artykuł na 1500 słów” a „Maraton Doktora Who”?

Ta cecha oznacza również, że jeśli Byk ma problem, wolimy rozwiązać go samodzielnie… bez twojej pomocy.

5. Ale pomimo tego wszystkiego jesteśmy lojalni jak diabli

Ważnym aspektem w każdym związku jest wiara i zaufanie, a jeśli Byk zdecyduje się ci zaufać, oznacza to, że zdecydowanie zasłużyłeś na to i pozostaniemy ci lojalni przez długi czas.

Ale jeśli zdradzisz nasze zaufanie? Będziesz miał szczęście, jeśli jeszcze kiedykolwiek z tobą porozmawiamy.

Przecież wybaczamy, ale nigdy nie zapominamy.

Może cię również zainteresować artykuł: Życie seksualne w horoskopie. Sprawdź swoją Wenus i Marsa!


Źródło: yourtango.com/2015253950/5-brutal-truths-about-dating-taurus

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram