Ceremonia *MIŁOŚCI I MOCY* Powstanie Światła – Magia i Muzyka

ceremonia

ZAKON ODRODZENIA WIEDZY MARII MAGDALENY

SPOTKANIE MOBILIZACYJNE

CEREMONIA MIŁOŚCI I MOCY

Powstanie Światła – MAGIA i MUZYKA

***

webinar

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/CeremoniaMilosci

***

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

W Świecie, w którym Płomień zapłonął strachem dla całego gatunku ludzkiego, czas wykazać się Odpowiedzialnością i rozpuścić w Świetle wszystko, czego nie potrzebujemy w Nowym Życiu! Nic bowiem nie wróci do “normy”, którą znamy – nie myślcie nawet o tym, by tęsknić za dawnymi standardami. Czas budować nowe! Czyniący każdej zgodnej z Najwyższym Źródłem Sztuki Świata! Zjednoczmy się z CAŁĄ INTENSYWNOŚCIĄ SIEBIE w Rytuale Archanielskim, który otwiera BRAMĘ pomiędzy Niebem i Ziemią umożliwiając dotarcie do Ziemi fali Boskiej Pomocy!

Ten BŁOGOSŁAWIONY przywilej wzięcia aktywnego udziału w Rytuale, który powoduje Zmianę, daje Ci właśnie STAN ZMIANY. Wchodzisz w przekształcanie SIEBIE najpierw w sobie samym – co wymaga zsumowania wszystkiego, co daje Ci potęgę i co osłabia, a następnie WYFENIKSOWANIA w pełną formę Siebie, którą udało Ci się osiągnąć każdą sekundą Życia do chwili obecnej. A następnie jesteś ZMIANĄ SIEBIE w każdym atomie Obecności w Świecie. A więc w każdej Osobie, która jest dla Ciebie ważna – i w każdym Człowieku, który zawiera choćby jedno Twoje “Dzień Dobry!” Być może Energia, która zalśni BOSKIM PROMIENIEM w tak ważnej chwili będzie najmocniejszym i najważniejszym, za czym całość danej Osoby będzie mogła podążyć? Bądź ZMIANĄ, którą pragniesz zobaczyć w Świecie – TO WŁAŚNIE TEN MOMENT!

Podczas wykładu poprzedzającego Ceremonię dowiesz się, jak należy postrzegać obowiązki Czyniącej, Wiedźmy, Kapłanki, Mistrzyni Ceremonii i  Kobiety w Czasach takich jak te. Które – w pełnym swoim potencjale Przemiany – grawitują masy poprzez narzędzia Paniki. Dowiesz się – w TEORII – jak mieć wpływ na poszczególne FALE swojego zasięgu oraz na całą swoją OBECNOŚĆ oraz jak tego użyć. Będzie sporo patentów ochronnych i pomagających zachować uważność budującą Przyszłość. Dowiesz się, kim są Fire Keepers, o co prosi Vesta w swej Wenusowej potędze i jak łączyć Moc z innymi Czyniącymi. Ustalimy szczególne zasady, dzięki którym będziemy mogły RAZEM – KAŻDEGO DNIA – ŁĄCZYĆ MIŁOŚĆ I MOC dla Świata. Warunkiem wzięcia udziału w Ceremonii, która trwać będzie łącznie 55 dni od momentu wzięcia przez Ciebie udziału (możesz później powtórzyć Rytuał!) jest wzięcie udziału w Rytuale, ponieważ w ŚWIĘTY i NIEZAPRZECZALNY sposób chroni on każdą Czyniącą. Bez PRAKTYKI – czyli bez dopełnienia Wiedzy Rytuałem Archanielskim – nie będzie możliwe zachowanie Przekazu w polu własnych umiejętności. Jeśli więc chcecie, by Wasza Woda o tym popłynęła i byście WY popłynęli w Wodę Świata wzmocnieni tym działaniem i objęci jego ochroną – dołączcie kiedy poczujcie się gotowe. Możesz zrobić ten Rytuał samodzielnie bądź z innymi Mistrzyniami Sztuki z Zakonu Odrodzenia Wiedzy Marii Magdaleny. Możesz zrobić go z osobami, które nigdy wcześniej nie doświadczyły Magii – jego działanie jego BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM dla każdego, kto zawiera w sobie choćby jedną nutę Dźwięku lub jedno Słowo.

Pamiętaj jednak, że jest to Rytuał, który wprowadza Cię w STAN AKTYWNY w Twoim Życiu. Który sam w sobie zapoczątkowuje Zmianę, za którą podążysz całą Rzeczywistością – zgodnie z własną Wolną Wolą! Pamiętaj, iż zawierasz w sobie każdy jeden Rytuał kiedykolwiek dokonany. Każdą Iskierkę i Kropelkę Magii. Ja również. Każdy Rytuał, każda Ceremonia, każda Modlitwa, każda Piosenka, każda Sztuka zostanie przywołana w PEŁNĄ OBECNOŚĆ w ten Rytuał. Tak we mnie, jak i w Tobie. Zdarzymy się bowiem – we wspólnej Zmianie – sobie wzajemnie. Jeśli wybierasz słyszeć mój głos w swoim Życiu i brać w swój wybór czy za nim podążysz, pierwsze co zrób – nawet przerywając czytanie – to zasiej nasiono. W ziemi. Jakiekolwiek, dla którego będzie to realną Szansą na Życie. W dzisiejszych Czasach nikt nie prosi o pomazanie drzwi krwią baranka. Dziś Niebo prosi o WODĘ. O Życie. O to, co jest naszym OBOWIĄZKIEM. Co jest naszą Naturą. By rodzić, by pielęgnować, by powodować aby rosło! Dlatego ten Rytuał przywoła również pełen PŁOMIEŃ CIEBIE. Pełną PASJĘ, pełną PRĘDKOŚĆ, pełną MOC! Tak, jak zazwyczaj płyniemy Magią Wody, tak w tym RYTUALE JEDNOŚCI w EKWILIBRIUM połączą się WODA i OGIEŃ w Tobie. I wszędzie w Twojej Obecności w Świecie. Woda jako Czas. Ogień jako Zmiana. Jesteś TRANSFORMACJĄ. Pomóż sobie WYDARZYĆ SIĘ (WYDARZYĆ SIEBIE) w Najwyższy, Najpiękniejszy, Najważniejszy i Najgłębszy sposób. Stwórz SIEBIE jednocześnie widząc SIEBIE w tworzeniu. I to samo zadziej ze Światem, w który sięgasz całą SUBSTANCJĄ SIEBIE! W Rytuale Archanielskim, w którego Progi trafiłaś, ponieważ na poziomie Duszy uznałaś siebie GOTOWĄ i OTWARTĄ na bycie ZMIANĄ dla SIEBIE i dla ŚWIATA, to Ty jesteś Mistrzynią Ceremonii.

Ja prowadzę Swój Ołtarz, Ty zaś budujesz w Sercu… lub odkrywasz już zbudowany! WŁASNY. Jedyny. Niepowtarzalny. Złożony z każdego odwiedzonego Miejsca Mocy. Wypełniony Dobrem każdego Zachodu Słońca. Dający DOM we własnej MOCY. Wprowadzający w BEZPIECZEŃSTWO i BEZPIECZNOŚĆ wewnętrzną. Rozkwitający wewnętrzny Ogród, co będzie zauważalne w każdym zewnętrznym działaniu. Jeśli jesteś GOTOWA, czy stać się CZYNIĄCĄ Zakonu Odrodzenia Wiedzy Marii Magdaleny, przygotuj białą świecę* i wypisz na niej swoje imię. Gdy na moim ołtarzu zapłonie ta z moim imieniem, poczuj się zaproszona, by powołać własny Płomień. Za NAJLEPSZĄ, w znaczeniu NAJBARDZIEJ DOBRĄ Zmianę, która może nastąpić dzięki temu połączeniu w Miłości i Mocy! Dopóki świeca będzie płonęła, Twoje biopole będzie miało możliwość uczenia się od mojego. Poczuj więc, czego sie uczysz, jaka Twoja Umiejętność bierze lekcje od której mojej, jak płynie wymiana pomiędzy nami. Jeśli poczujesz inspirację, wyślij do mnie Umiejętność, którą masz – stwórz nurt Wymiany, a to, co wysłałaś, pomnożone zostanie przez efekt i powróci do Ciebie w stylu, w jakim Ty sama wysłałaś Energię. Użyj tego mechanizmu, by wysłać sobie takie BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, którego potrzebujesz! W ten sposób stanie się głośniejsze!

Podczas Rytuału dowiesz się, jak łączyć Moc z innymi Czyniącymi… i jak wyizolować wyłącznie swój Promień! Nauczysz się… SIEBIE. W DZIAŁANIU. W najpotężniejszej z PRAKTYK, które możemy – z całą JAKOŚCIĄ SIEBIE – zmanifestować TU i TERAZ na ZIEMI. Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

Jeśli jesteś zainteresowana bardziej zaawansowanymi działaniami Zakonu Odrodzenia Wiedzy Marii Magdaleny zapraszamy do grupy: https://www.facebook.com/groups/MiloscMoc/

Warunkiem wzięcia udziału w jakiejkolwiek innej formie rytualnego spotkania w Roku 2020 jest wzięcie udziału w tym konkretnym Rytuale Archanielskim. Aktualnie wszystkie działania związane z Magią potrzebują szczególnych środków ostrożności, ponieważ społeczne wahadła są rozchwiane i zadaniem Czyniących jest pomóc Wodzie przywrócić naturalny Rytm Życia. Z uwagi na to choćby wzięcie udziału w szkoleniu jest równoznaczne z wejściem w Aktywność, której Świat potrzebuje. Ten RYTUAŁ ARCHANIELSKI daje spirytualną ochronę i pomaga wykształcić świetlista odporność na wszelkiego rodzaju zakażenia niskimi wibracjami. To uniesienie się ponad zgiełk chaosu. To wejście w SPOKÓJ. I tylko z tego punktu możemy dalej działać i kondensować Magię w kierunkach, które wskazuje nam Serce!

A oto opis Rytuału dla zaangażowanych Czyniących:

Data: Kiedykolwiek jesteś gotowa, o :55 Czasu,

dowolna godzina

Miejsce: Gdziekolwiek jesteś, lecz warto zrobić Rytuał w Miejscu, które uznajesz Domem

Klucze: Miej na Ołtarzu:

  • Klucze, choćby w symbolu (np. Klucz Francuski, Klucz Ptaków), Klucz Salomona (Clavicula Salomonis, roślina) lub 1 Pentakl z Domu Księżyca, z Wielkiego lub Mniejszego z Kluczy Salomona,
  • Miód,
  • Wodę (aktualną – dlatego zadbaj, by ując ją w korzystnych aspektach planetarnych!)
  • Słońce – w jakiejkolwiek symbolicznej lub dosłownej formie (zaangażuj w wydarzanie jako symbol)

Wskazówki:

  • Księżyc – miej lusterko odbijające obraz Nieba lub symbol Księżyca, Selenit
  • Biała lilia lub jakikolwiek księżycowy Kwiat
  • Zegarek wskazujący precyzyjną, aktualną Godzinę dla Miejsca, w którym się znajdujesz

…bądź zbuduj swój własny Rytuał kompletnie tak, jak poczujesz. Zjednoczmy się BRAMĄ MIŁOŚCI i MOCY!

Wiedźma Anja Anna

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/CeremoniaMilosci

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

***

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz-możesz dołączyć do nas!

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram