Ceremonia Uwolnienia Ognia Tańcem-bal Archetypów i Zwierząt Mocy

Wyobraź sobie DZIKOŚĆ.

Taką, która mieszka w Tobie od zawsze. Taką, która dźwięczy w Tobie pierwotną Naturą każdego z budujących Cię Żywiołów. Taką, która uwalnia, pozbawia wszelkich ograniczeń, pozwala Ci poznać siebie i swoje potrzeby, pokazuje PEŁNIĘ pomiędzy tym, co w Tobie Boskie a tym, co ziemskie i zwierzęce.

Dzikość jest pierwiastkiem, za którym – w ugrzecznionym, wyprasowanym cywilizacyjnie świecie, tęsknimy bardziej niż jesteś w stanie sobie to uświadomić. Sięgamy po nią różnymi metodami – imprezą, poprzez substancje, napadami artystycznego bądź agresywnego szału, poprzez nietypowe eksperymenty cielesne i testowanie własnych granic w zderzeniu z granicami innych. Ale niemalże nikt nie sięga po nią tam, gdzie ona w nas istnieje. Tak, by znajdując ją, jednocześnie ją uszanować.

My sięgniemy po nią dziką radością i tańcem.

Zapraszamy na pierwszą w historii Ceremonię Uwolnienia Ognia Tańcem. Czyli na dziką, pełną muzyki, szamańską ucztę dla Ciała i Ducha, gdzie współczesne rytmy, stare instrumenty wibracyjne, taniec intuicyjny i Archetypy Zwierząt Mocy uwolnione zostaną na jednym parkiecie. Każdy taniec będzie zadedykowany, każda godzina prowadzona będzie przez Zwierzęta Mocy z innego domu Żywiołów. Trzech DJ-ów zadba o dźwiękowe rozpieszczanie Waszych zmysłów, rytualnie patronami spotkania będą Istoty Anielskie Michael oraz Razjel. Dzięki ich delikatnej opiece będziemy mieli pewność, że nawet schodząc w głębiny swojej Natury nie zapomnimy o kierunku, z którym rośniemy z każdym doświadczeniem! Wszystko, z czego uwolnicie się w ruchu, zostanie natychmiastowo odprowadzone do Ziemi bądź wysłane do absolutu, by – rozpuszczone z czystym, boskim Świetle – już nigdy nie wróciło do Was jako niechciane doświadczenie. Tej nocy będziemy więc tańczyć o nowym życiu, o energii do zmian, o rozstaniach i porządkach, których one wymagają, o pozbywaniu się chorób, o łączeniu się z własną dawna, kapłańską i szamańską energią, o przywracaniu Mocy Ruchem, o rozpoznawaniu w sobie każdego z talentów! Możecie mieć przy sobie totemy swoich zwierząt Mocy (obojętnie w jakiej rytualistyce, może być to równie dobrze zdjęcie) – na początku spotkania wywołamy je w dedykacji wieczoru, a następnie każdy z nas znajdzie Czas/Emocję i Dźwięk/Myśl, by się z imi połączyć. I tak, jak zawsze poznajecie Magię, tak tego wieczoru poznacie Muzykę w działaniu.

A przecież wiadomo, że pomiędzy Magią i Muzyką występuje tylko jedna rzecz – znak równości.

Tak więc, spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Tym razem postarajcie się o wygodne buty i gotowość na całą noc tańczenia.

Będzie możliwość łączenia Mocy z Mocą innych uczestników podczas tańca – o czym chcesz zatańczyć i z kim? Ja właśnie intensywnie pracuję nad swoją kondycją. Spotkajmy się na parkiecie. Do rana z pewnością zdążymy zatańczyć o wszystkim!

To już akademiowa tradycja – teraz Wy poznacie jej Moc!

Przekażę Wam kilka nietypowych tajników.

Uwaga – jeśli uważasz, że nie potrafisz tańczyć, wiedz, że nie ma to najmniejszego znaczenia. Być może wszyscy będziemy tańczyć z opaskami na oczach. Zobaczymy. 🙂 Tymczasem jeśli wstydliwość ma Cię powstrzymać przez rozwaleniem kajdan, może zwyczajnie lubisz te swoje niewolnicze bransoletki nie tak naprawdę wcale nie chcesz się ich pozbyć?

Tego wieczoru witamy w swoich progach odważnych.

Podpieranie ścian jest uważane za niekulturalne. Kto przyjdzie tylko popatrzyć, zmywa gary.

Zapraszam na potańczone do rana!

Informacje organizacyjne:

Miejsce: Londyn

Watermans Park, TW8 0DS

40 High Street, Brentford

Czas: 27.01.2018, godz. 22:00-02:00

Zapisy i informacje szczegółowe: akademiaduchalondyn@gmail.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *