Ciało, Umysł i Duch w najlepszej formie *Zrozumienie organizmu*

Jak sprawić aby Ciało, Umysł i Duch transformowały w jak najlepszą formę

Z miesiąca na miesiąc zyskujemy coraz więcej Wiedzy – ucenniamy się w informacje o dietach i ćwiczeniach dla Umysłu, zdobywamy wiadomości na temat wzrastania duchowego, zapamiętujemy genialne podsumowania, cytaty, przepisy, zabawy percepcyjne… Ale to wszystko zdaje się… NIE DZIAŁAĆ! Jeśli patrzysz w lustro i widzisz w jego odbiciu tę samą osobę, która nie radzi sobie ze swoją wagą, która nie umie przełożyć wiedzy ezoterycznej na praktyczny efekt, która nie czuje się mocniej w życiu z powodu tego, co osiągnęła duchowo, czas przyjrzeć się procesom przenoszenia informacji i kodowania rozwiązań na drodze Ciało-Umysł-Duch i wprowadzić działania, które – przede wszystkim – przełożą się na natychmiastową SKUTECZNOŚĆ Wolnej Woli.
Jak?

Przede wszystkim poprzez ZROZUMIENIE. 
Nasze Ciało funkcjonuje na innej częstotliwości niż Umysł, a Umysł – na innej niż Duch. Ale przenikają się one wraz z każdym uderzeniem Serca i każdym oddechem. Istnieje wiele ćwiczeń i metod, które pozwalają na przywołanie całej uważności w obszar Ciała, jak i również wiele sposobów na to, by relokować całą swoją Moc w określony “departament” siebie. Lub po prostu by nigdy jej nie tracić!
Na tych zajęciach dowiesz się, jaką rolę w Tobie jako w jedności posiada Mózg, jakiego rodzaju procesy przebiegają nieustannie w Twoim Ciele, powodując harmonię lub dysharmonię oraz ku czemu dążymy, biorąc pod uwagę zapis w Kryształowych Matrycach. Dowiesz się, jak pracować nad otwarciem pełnego potencjału, czyli nad aktywowaniem 12-niciowego (12-czakralnego) DNA oraz którędy prowadzić swoje codzienne praktyki, by każde zajęcie, którego się podejmiesz, było wzmocnieniem dla procesu.


W programie zajęć między innymi:

* Dlaczego tyjemy bądź chudniemy niezgodnie z Wolą? Tempo organizmu a tempo mentalne,
* Substancje, minierały, rośliny – jak z nimi pracować?
* Ćwiczenia percepcyjne centrujące – by Ciało, Umysł i Duch połączyły się w jeden CUD,
* Optymalizacja Nawyków, deprogramowanie negatywów
* Podstawowe działania z zakresu eskalowania Mocy Osobistej
* Teoria dezintegracji pozytywnej, avatarowanie w celu oddalenia, wypracowanie własnego punktu obserwacji siebie,
* Zapoznanie z technikami postrzegania aury i rozumienia energii,
* Podstawowe drogi uzdrowienia (plus wejście w praktykę podczas Rytuału Anielskiego)

To, czego zamierzam Cię nauczyć, jest tak proste, że aż trudne. Na warsztatach pracować będziemy w trzech etapach. Zajęcia podsumowuje Rytuał Anielski, którego energia podsumuje i scali w nas zdobytą Wiedzę, a także przyczyni się do natychmiastowego wdrożenia tego, co Ty – tak, właśnie Ty – uznasz za ważne i jednoczące dla swojego Ciała, Umysłu i Ducha. Podzczas Rytuału Anielskiego mamy do czynienia z powstaniem połączenia pomiędzy naszą sferą a sferą Istot Wyższych, które nazywamy Przestrzenią Cudu. W momencie, gdy dokonujemy Rytuału, wszystko, co zapisane w Twoim sercu jako intencje, pragnienia, ważności, marzenia i potrzeby jest perfekcyjnie słyszalne przez każdy atom Wszechświata. Jest wyeksponowane, w najwyższej możliwej do osiągnięcia dla Ciebie energii. Jeśli jesteś otwarty, możesz obserwować wizyjnie tę transformację, możesz kompletnie uczestniczyć w tym, co się w czasie Rytuału w Tobie dzieje. Jeśli nie – doświadczasz tych przemian w Ciele bądź, w stanie głębokiego relaksu, otrzymujesz wskazówki do dalszej pracy nad sobą i do znalezienia się na Szczycie Życia.

Rytuał przebiegnie w energiach Archanioła Rafaela, Archanioła Gabriela oraz Archanioła Metatrona. Czas, w którym wykonamy Rytuał, jest przez każdego postrzegany inaczej – nie stresuj się więc, że nie zdążysz poprosić o to, cod la Ciebie ważne. Spisz swoje intencje (list intencyjny) i połóż go na ołtarzu, wnosząc tym samym swoje pragnienia i kierunki w Rytuał. Energia nie ma limitu – jedyne ograniczenia tworzymy sami. Jeśli masz 100 próśb zamiast jednej, efekt uboczny jest tylko jeden – będziesz dłużej pisał.
Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłości Moc, Miłość i Moc!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Miejsce: Gdańsk

Akademia Świadomego Człowieka
ul. Kaprów 3A/16 (I piętro)
Gdańsk Oliwa

Data: 04.02.2018
Godzina: 13:00 – 18:00

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapisy na warsztaty oraz informacje szczegółowe: 
ewelina@akademiaducha.pl

Istnieje również możliwość uczestniczenia on-line (WEBINAR)!

Link do transmisji on-line: http://www.ekademia.pl/kurs/Zrozumienie

*****

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *