Co niszczy aurę człowieka? Poznaj i pokonaj niezdrowe wpływy osłabiające siłę twojego biopola

aurę

Zdrowe, żywe pole auryczne tworzy wokół człowieka swoistą tarczę ochronną i pozwala swobodnie funkcjonować w świecie. Jednak taki poziom energetyczny nie jest rzeczą oczywistą. Aura każdego z nas jest codziennie narażana na wiele czynników mogących zaburzyć jej stan. Powodują one powstawanie w naszym polu miejsc osłabionych, przez które „wycieka” energia, co w konsekwencji może prowadzić do zmęczenia, apatii i choroby ciała fizycznego. Jeżeli chcemy zachować, czy odbudować silną aurę, ważne jest poznanie oraz wyzwolenie się od rzeczy, które ją nadwyrężają i niszczą.

Czym jest aura?

Niektórzy sądzą, że aura to nic innego, jak tylko elektromagnetyczne zjawisko. Inni dopatrują się w niej większego znaczenia, wierzą, że zawiera się w niej iskra życia i nasza wyższa świadomość, dostarczająca energii niezbędnej do życia i działania. Istnieje także pogląd, że aura jest odbiciem nas samych i posiada zapis naszej przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości.

Sama definicja aury zakłada, że jest to niewidzialna emanacja lub pole energetyczne, które otacza wszystko, co istnieje. Pochodzi od greckiego słowa oznaczającego „bryzę”. Energia przepływająca przez nią odzwierciedla prowadzony styl życia, osobowość oraz nasze myśli i emocje. Aura wskazuje na stan, w jakim obecnie znajduje się nasze ciało, a także umysł i dusza.

Może cię również zainteresować artykuł: Aromatyczna kąpiel harmonizująca czakry

Poznaj niezdrowe wpływy determinujące siłę twojego biopola

Najczęściej aura rozpościera się we wszystkich kierunkach na blisko metr od ciała człowieka. Uważa się, że im pełniejszy rozwój człowieka i wyższa świadomość, tym większe i bardziej świetliste jest jego biopole. Co zatem się dzieje, że stan ten niekiedy wręcz diametralnie ulega zmianie?

Z pewnością bardzo duży wpływ na otaczającą nas poświatę ma to, co myślimy i czujemy. Stąd być może pochodzą takie wyrażenia jak „czerwony ze złości”, czy „zielony z zazdrości”. Choć nasze myśli i emocje są ulotne, nie należy ich lekceważyć. Z czasem mogą się one utrwalić i spowodować względnie stałe zmiany w aurze.

Oprócz aspektów wewnętrznych, istnieje jeszcze szereg występujących w otoczeniu czynników, mogących wpływać niekorzystnie na stan naszej aury. Choć zdają się być one oczywiste, myślę, że warto o nich przypomnieć. Poniżej lista niektórych rzeczy, mogących negatywnie wpłynąć na nasze biopole:

  • żywność modyfikowana genetycznie i mocno przetworzona (pozbawiona siły życiowej);
  • alkohol i papierosy (wszelkie używki, to jedne z najbardziej rozpowszechnionych niszczycieli aury we współczesnym świecie);
  • ubrania wykonane z syntetycznych materiałów lub w ciemnych, nisko wibrujących kolorach;
  • niskie częstotliwości emitowane przez wi-fi, wieże telefonii komórkowej, telewizory, komputery, radia, sieć 5G itp. (niebezpieczne zwłaszcza, gdy pozostajemy pod ich ciągłym wpływem);
  • dusze zmarłych i inni nieproszone istoty bytujące w naszym polu energetycznym;
  • emocjonalnie i wibracyjnie niestabilne osoby w naszym życiu, które obniżają naszą witalność (bywa, że spotykamy się z tzw. wampirami energetycznymi – toksycznymi ludźmi, którzy czyhają na naszą energię, żywią się nią, ponieważ sami nie mają połączenia ze Źródłem);
  • brak dostępu do naturalnego światła słonecznego i zbyt rzadkie przebywanie na łonie natury (aura rozrasta się i rozprzestrzenia w promieniach słońca, podczas obcowania z przyrodą, a kurczy, gdy jesteśmy w zamkniętych pomieszczeniach).

Zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziesz pięknie pachnące olejki harmonizujące czakry


Co mogę zrobić, by czuć się lepiej?

W miarę jak nasza świadomość aury będzie się rozwijać, szybciej i łatwiej będziemy dostrzegać wszelkie jej zaburzenia. Będziemy też mogli sprawniej wychodzić ze schematów, które nam nie służą i łatwiej radzić sobie w sytuacjach niekorzystnych. Mamy wiedzę, że wszystko przenika się nawzajem i łączy ze sobą, patrzymy więc na wszelkie procesy w naszym polu raczej jako na część większej całości. Z tej perspektywy wiemy, że przestrzeń naszego serca jest miejscem, z którego możemy rozpocząć proces wszelkich zmian. Zaś połączenie z wyższym Ja, to nieoceniona pomoc w oczyszczaniu aury z energii i bytów, które nam nie służą. Także przebaczenie i uwolnienie się z wszelkich przeszłych zdarzeń, może sprawić, że nasza aura stanie się świetlista i zacznie odzwierciedlać nowo wykreowaną, szczęśliwą rzeczywistość.

Może cię również zainteresować artykuł: Jak oczyszczać i wzmacniać samodzielnie energię czakr

Magdalena Głowacka


Źródła:
„Dłonie pełne światła”, Barbara Ann Brennan, Wydawnictwo AMBER Sp. z o. o., 2002 r.
odkrywamyzakryte.com/pole-auryczne/
psycholog-pisze.pl/10-rzeczy-ktore-niszcza-twoje-zycie/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram