Co pierwsze dostrzegłeś? Odkryj najbardziej ukryte aspekty swojej osobowości

Testy osobowości

Testy osobowości pomagają nam poznać nasz wewnętrzny świat. Wiele z podobnych testów jest opracowywanych przez znanych psychologów, którzy w oparciu o nasz wybór, potrafią wiele dowiedzieć się o ukrytych aspektach naszej osobowości.

Oto jeden z takich wizualnych testów. Odpowiedz sobie na pytanie, co pierwsze zobaczyłeś na obrazku powyżej, a następnie przeczytaj opis zgodny z twoim wyborem.

Jeśli zobaczyłeś górę

Większość badanych twierdzi, że pierwszą rzeczą, którą widzą, jest góra. Mamy dla ciebie dobre wieści. Twoja siła woli i zdolność pokonywania przeszkód sprawiają, że jesteś osobą o silnej osobowości. Ciężko pracujesz, aby uzyskać to, czego chcesz, a twoi przyjaciele są z dumnie z ciebie i twoich sukcesów.

W swoim życiu musiałeś zmierzyć się z kilkoma problemami i musiałeś odsunąć się od ludzi, którzy wydawali się ważni, ale którzy faktycznie cię wykorzystali. Jednak twoja życzliwość i hojność wobec otaczających cię osób czyni cię lepszym człowiekiem. Tak trzymaj, a będziesz mieć wiele satysfakcji w przyszłości.

Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających sukces.


Jeśli zobaczyłeś oko

Oczy są odbiciem duszy, której podszepty są wyznacznikiem twojego życia. W swoim życiu wiele widziałeś i doskonale wiesz, jak działa świat. Jesteś osobą o wielkiej intuicji.

Masz rozległą wiedzę, która często jest dla innych imponująca. Ludzie wokół ciebie ufają ci i wiedzą, że jeśli mają problem, mogą do ciebie przyjść, a ty znajdziesz właściwe rozwiązanie ich problemu.

Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających intuicję.


Jeśli zobaczyłeś kobietę

20% osób poddanych testowi widzi kobietę. Jeśli i ty ją dostrzegłeś, to oznacza, że ​​jesteś wolną duszą, która nie lubi się komuś podporządkowywać. Twoje myślenie jest wyjątkowe, podobnie jak twoje spojrzenie na życie.

Zazwyczaj unikasz ludzi, którzy ci przeszkadzają i nie znosisz gniewu. Jedną z cech, które cię charakteryzują, jest twoja umiejętność rozumienia innych.

Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym znajdziecie wiele artefaktów wspierających rozwój.


Jeśli zobaczyłeś krajobraz

Jeśli zobaczyłeś krajobraz, oznacza to, że twoja osobowość jest magiczna i niepowtarzalna. Masz ogromną zdolność postrzegania i rozpoznawania, czy ktoś jest przy tobie fałszywy.

Jesteś osobą, która zwraca uwagę na szczegóły. Kiedy udajesz się w nieznane miejsce, obserwujesz i dostrzegasz wszystkie szczegóły. Masz świetne umiejętności obserwacji.

Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na warsztaty on-line: Mistrzostwo – Połącz się z Boskością w sobie

Źródło: namastest.net/what-did-you-see-first-discover-the-most-hidden-aspects-of-your-personality

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram