Czy w tobie, kobieto, kryje się cygańska dusza? 10 cech, które o tym świadczą

cygańska dusza

Jeżeli gdzieś głęboko skrywasz w sobie cygańską duszę, zapewne posiadasz szereg szczególnych cech. Nie chodzi tu o wygląd, tylko o naturę. Każda niewiasta może skrywać w sobie takiego ducha i wcale nie musi ona posiadać cygańskich korzeni. Najczęściej o takich kobietach mówi się w sposób pejoratywny. Uogólnienia i generalizacje innych ludzi głoszą, że są niezdecydowane, lekkomyślne i nie lubią się angażować. I choć na pierwszy rzut oka mają rację, to czy patrząc powierzchownie na życie takiej kobiety, najczęściej jej w ogóle nie znając, mogą coś więcej o niej powiedzieć, coś prawdziwego, coś, co by opisywało głębie ich dusz?!   

Prawda jest taka, że wielu ludzi, a w szczególności mężczyźni boją się otwartości, szczerości i siły takiej kobiety. Myślą, że nie nadają się do długotrwałych związków. Przeraża ich chęć wolności, a już na pewno niezależność. Trzeba wziąć także pod uwagę, że dla wielu panów są nieosiągalne z pewnych względów – potencjalny partner musi dotrzymać jej kroku, gdyż taka kobieta uwielbia przygody, nie boi się wyzwań i żyje chwilą; musi też liczyć się z jej dzikością, ostrym temperamentem i niezachwianą uczciwością. Drogie Panie, jeśli myślicie, że macie w sobie cygańską duszę, bądź znacie kogoś, która ją posiada, czytajcie dalej i poznajcie bliżej swe ukryte piękno, swoją moc przejawianą w nietuzinkowy sposób; a jeśli do tej pory myślałyście, że jest z wami coś nie tak – dalsza lektura, mam nadzieję, pozwoli wam zrozumieć, że jesteście idealne takie, jakie jesteście. A jeśli jesteś mężczyzną i na twojej drodze pojawiła się panienka z duszą cygańską, na pewno to spotkanie wywarło na tobie ogromny wpływ, ponieważ była to kobieta, która nie upodabniała się do żadnej innej. Ta beztroska dziewczyna była kimś, kto sprawił, że poczułeś się dobrze ze swoją duszą i ciałem. I była na pewno kimś, kogo chciałbyś znowu spotkać. Czytając dalej poznasz bliżej jej naturę i będziesz wiedział, jak następnym razem się przy niej zachować i jak ją traktować, by być może, zatrzymać się przy niej na dłużej.

Może cie również zainteresować artykuł: Jak obudzić w sobie kochającą i odważną boginię: 10 kroków dla kobiet, które chcą nawiązać kontakt ze swoją seksualnością

Cechy szczególnej, cygańskiej duszy

Kobieta z cygańską duszą charakteryzuje się paroma wyjątkowymi cechami. Niektóre może i są nieodpowiednie, co czyni ją zwariowaną i nieodpowiedzialną ale taka już jej natura. Nie można jej zatrzymać, zniewolić lub opanować. Najważniejsze są dla niej marzenia, podróże i wolność.

  1. Podróżniczka

Ta kobieta kocha podróżować i w każdym momencie swojego życia jest żądna przygód. Planuje wyjazdy i nie wyczekuje na odpowiednią chwile. Torby bagażowe tylko czekają, spakowane na kolejną przygodę. Wsiada do samochodu lub pociągu i udaje się w wyznaczone miejsce. Utożsamia się z naturą i zachwyca jej pięknem. Lubi odkrywać nieznane obszary i poznawać nowe kultury. Uwielbia różnorodność dlatego szuka za każdym razem nowego azylu.

  1. Spontaniczna

Taka kobieta doskonale wie, że życie jest krótkie. Szanuje dzień i zawsze egzystuje pełną energią. Nigdy nie narzeka, stara się jak najlepiej wykorzystać każdy moment. W dniu pełnym chaosu znajduje czas na małe rzeczy, które sprawiają jej radość. Jest świadoma świata i doskonale wie jak spożytkować doświadczenie, które zdobyła. Dlatego wkłada tak wiele wysiłku w chwile, które być może nigdy się nie powtórzą.

  1. Nieustraszona

Kobieta z cygańską duszą jest osobą bardzo odważną i silną. Nieraz budzi podziw swoją śmiałością. Nie zna uczucia zrezygnowania, nigdy się nie poddaję. Jeżeli postawi sobie jakiś cel, to za wszelką cenę będzie dążyć do jego osiągnięcia. Nigdy nie zwraca uwagi na przeszkody, ponieważ nikt nie może jej powstrzymać.

  1. Nieokiełznana

Taka panna żyje swoim życiem na własnych warunkach. Nie przejmuje się tym, co myślą i mówią inni za jej plecami. Nie pozwala, aby reguły kontrolowały jej życie i nie lubi poddawać się zobowiązaniom. Jest pewna siebie i posiada świadomość swojej wartości. Z tego względu budzą podziw, ale i strach u mężczyzn, a niesmak u innych kobiet.

  1. Wolna

Wolność dla kobiety z cygańską duszą jest najważniejsza. Nie potrafi żyć uwiązana i ograniczona. Kiedy ktoś próbuje ją kontrolować, natychmiast odcina się od tego związku. Nie może znieść osaczenia i życia w zamknięciu. Z racji tego, że jest bardzo pewna siebie, nie znosi kontroli i nie pozwala partnerowi wpływać na swoje życie. Boi się oddać swoje serce i porzucić swoją wolność.

  1. Kochliwa

Kiedy już znajdzie odpowiedniego mężczyznę, potrafi zakochać się bezgranicznie. Oddaje się w całości w momencie poznania odpowiedniego partnera, wtedy kiedy ma pewność, że nie odbierze jej wolności. Nie ocenia ludzi, którzy są dla niej ważni. Zawsze daje z siebie wszystko, aby zadbać o potrzeby bliskich. Nie wstydzi się namiętności i okazywania uczuć. Jej prawdziwa miłość jest niezaprzeczalna i niekwestionowalna, jej miłość jest tym, na czym możesz zawsze polegać. Każdy kto jest w jej życiu istotny, może na niej polegać, ponieważ wszystko co robi dla kochającej osoby, przepełnione jest troską.

  1. Towarzyska

Taka kobieta nie ma problemu z nawiązywaniem kontaktów. Wbrew pozorom jest bardzo wrażliwa na potrzeby innych. Otaczający ją ludzie nie mogą narzekać na nudę, każdą przygnębiającą chwilę przekształci we wspomnienie pełne radości. W grupie przewodzi, czuje się pewnie i najważniejsze decyzje podejmuje właśnie ona. Spotkania ze znajomymi są dla niej tylko przyjemnością, nigdy nie odmawia wspólnych wypadów na miasto, czy wakacyjnych wycieczek.

Może cię również zainteresować artykuł: Kobieta Mocy

  1. Niezależna

Doskonale wie czego chce, potrafi zadbać o siebie i swoją przyszłość. Jest niezależna finansowo, sama sobie potrafi stworzyć szczęście. Kocha swoją samodzielność i nie chce być tą, której radość życia zależy od kogoś innego. Problemy są dla niej na trzecim planie. Świetnie odnajduje się w nowym otoczeniu, w kręgu nowych ludzi. Kiedy sprawy ją przerastają, nie wstydzi się i nie ma problemu, aby poprosić o pomoc.

  1. Optymistka

Kobieta z cygańską duszą nosi w sobie tylko pozytywną energię. Wierzy, że pomimo niepowodzeń, tuż za rogiem czeka na nią szczęście. Nie poddaje się i wie, że jutro będzie tylko lepiej. Zawsze stara się znaleźć coś pozytywnego we wszystkim, co nieprzyjemne. Znajduje piękno w niedoskonałościach i porządek w chaosie.

  1. Uczciwa

Jest kobietą bardzo naturalną. Bez względu na to, jak bolesna jest prawda, zawsze ją głośno powie. W wielu tematach posiada własne zdanie, jeżeli wie, że jest ono rzetelne, nie boi się o nie walczyć. Nie potrafi także wybaczyć kłamstwa. Jest uczciwa wobec siebie i innych, z tego powodu nie otacza się kłamliwymi ludźmi.

W dzisiejszych czasach wizerunek ten posiada coraz więcej kobiet. Współczesne panny doskonale wiedzą, czego chcą od życia. Bywają samowystarczalne i wolne. Dla ludzi postronnych, sprawiają wrażenie oziębłych i nieskorych do zaangażowania się, ale niestety osoby trzecie nie wiedzą, że jak poznają partnera na całe życie, oddają się miłości w całości. Jeżeli przyjdzie komuś dobrze poznać taką kobietę, dowie się, że jej dusza jest prawdziwa i wrażliwa. A jeśli w tobie kryje się namiastka cygańskiej duszy, doskonale wiesz, że poznawanie świata jest twoją naturą.

Aniela Frank

***

Niezależnie od tego, czy jesteś cygańską duszą, empatką, czarownicą, czy spokojną introwertyczką, masz w sobie MOC, którą gdy przebudzisz i nauczysz się zarządzać, to zaczniesz wykorzystywać swój pełny potencjał i tworzyć życie jakiego pragniesz. 

Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna, zapraszają na szkolenie on-line:

 Moc Osobista – poszerzenie percepcji

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czym jest Moc Osobista oraz chcesz nauczyć się nad nią pracować, to ten warsztat jest dla ciebie! To nasza propozycja dla każdego, kto ma Odwagę przejść przez Granicę Działania i stać się Czyniącym. Niezależnie, czy planujesz realizować się jako Mag, Wojownik Światła, Alchemik, czy Wiedźma — zadbaj o to, by twoja MOC OSOBISTA, była jak najwyższa!  Wykład zakończymy potężnym Rytuałem Anielskim, który wprowadzi pozytywne zmiany w twoim życiu.

 

 

Źródła:
odkrywamyzakryte.com/cyganska-dusza/
herway.net/love/20-things-define-girl-gypsy-soul/
thoughtcatalog.com/rania-naim/2016/03/10-things-you-need-to-know-about-the-girl-with-a-gypsy-soul/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram