Czakra Podstawy – praca z Bazową Energią Życia [webinar]

czakra podstawy

CZAKRA  PODSTAWY – praca z Bazową Energią Życia!

Zbazuj i zapuść KORZENIE!!!

[webinar]

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/CzakraPodstawy

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

***

“Muszę się uziemić!” – ta znienawidzona przez większość rozwijających się duchowo podróżników życiowych obserwacja, brzmi jak autoklątwa odsyłająca na karnego jeżyka za zbyt wysokie loty. To jak niechętny, półszczery akt autokrytyki lub oświadczenie w stylu “Muszę iść na dietę!”, wysapane w talerz po wsunięciu pięciu pączków. Tymczasem uziemienie jest bezapelacyjnie KONIECZNE, by móc zachować w sobie to, w co się ucenniasz! Bez niego jesteś jak naczynie bez dna, unoszące się coraz wyżej, ale puste i niewypełniające się tą Podróżą… Dlatego ZBAZUJ WAŚĆ! Zadbaj o to, by Twoja Energia płynęła nieprzerwanym, Boskim FLOW od Twojej Korony do Twoich Korzeni, odżywiając Światłem i podlewając Życiem każdą z komórek Ciebie. Bez mocnych, trwałych Korzeni nie jesteś w stanie zapewnić trwania i BEZPIECZEŃSTWA żadnej rzeczy ani żadnemu z procesów, które tworzysz, bo jako Twórca dajesz początek z siebie i powołujesz do Życia tętniące Tobą efekty. Jeśli Twoja Podstawa jest niezharmonizowana, podstawy tego, co robisz, również się kruszą!

Jako Wewnątrz tak i na Zewnątrz, Jako w Górze tak i na Dole, Jako w Przyczynie tak i w Celu*. Jeśli więc nie masz w sobie wzoru, częstotliwości i substancji macierzystej dla BEZPIECZEŃSTWA, czyli obraz nazywany “poczuciem bezpieczeństwa” jest w Tobie niezbudowany, nie przenosisz go dalej. Jeśli jest w Tobie lęk i niepewność, każdy efekt Twojego istnienia też ma jego molekułę. Jeśli czujesz strach, przestajesz budować i tworzyć, wpadasz w pułapki i życiowe odrętwienia, nie rozprzestrzeniasz siebie, ponieważ pragniesz jedynie przetrwania i spokoju…

Kochani!!! Czakra Podstawy, MULADHARA, odpowiada za taką właśnie grupę doznań. Jeśli funkcjonuje prawidłowo, jesteśmy MOCNI i pewni, podejmujemy decyzje na lata, nie przebywamy w wibracjach lękowych i panicznych, nasza gospodarka hormonalna i cały proces oczyszczania Organizmu przebiega wzorowo, każdego dnia budzimy się gotowi na kolejny dzień. Jeśli natomiast nasz Korzeń Energetyczny jest uszkodzony, jesteśmy jak Roślina, wyrwana z Ziemi. Powoli usychamy lub walczymy o Życie pomiędzy sekundami dnia – a moglibyśmy po prostu cieszyć się promieniami Słońca!

I choć wszystkim laikom, ślizgającym  się po wierzchu tematów jedynie oczami, wydaje się ze praca nad tak “nieduchową”, “ziemską” czakrą jest stratą Czasu, który mogliby wydać na otwieranie Korony lub Pierwszego Oka, to każdy kto traktuje ewoluowanie w Świetle poważnie, a nie jako modne hobby, pamięta o tym każdego dnia! Ten punkt ludzkiej struktury ma bowiem odpowiedzialność za FAKTYCZNOŚĆ i STABILNOŚĆ wszystkiego, co nas dotyczy. Jeśli nie znajduje się w idealnym stanie, echo zaburzeń powoduje serię blokad wszędzie “wyżej”, dokąd sięgamy istnieniem! Dopóki więc jesteśmy nie tylko tchnieniem, złożonym z Blasków i Westchnień, ale posiadamy również fizyczne Ciała, Domy, Przedmioty i Odruchy, należy zatroszczyć się o RÓWNOWAGĘ ENERGII I MATERII, regulując pracę MULADHARY i zdobywając Wiedzę, jak odczytywać symptomy, które mówią nam o jej działaniu.

Na zajęciach przepłyniemy (z nurkowaniem) przez następujące tematy:

* Czakra Podstawy – zadania, cele, konstrukcja, podstawy Wiedzy o przepływach Energii w Organizmie

* Co to znaczy “uziemić się?” Najskuteczniejsze metody do zastosowania w każdej sytuacji

* Po czym poznać, czy Czakra działa prawidłowo? Sprawdź to!

* Muladhara i jej konwersacja z innymi Czakrami – skomunikowanie całości!

* Podstawa i jej wpływ na… Twój DOM!

* Praca w Miejscach Mocy – Potężne!

* Magia Obronna Twojego Organizmu – uruchom ją i USTANÓW SIEBIE BEZPIECZNYM!

* Symbole do pracy z Energią Fundamentu

* Łamanie Klątw i Pieczęci związanym z energiami Czakry Podstawy – w procesie rytualnym. W tym – zdeprogramowanie Schematu Biedy i rozpuszczenie wszelkich podłączeń energetycznych upośledzających i kradnących energię**

Rytuał Anielski, który ukoronuje efektem nasze spotkanie, przebiegnie w energiach Archanioła Michaela i będzie miał zakres działania Egzorcyzmu. Dlatego też jeśli potrzebna jest Ci interwencja tego typu i chcesz wziąć udział w Rytuale w pierwszym możliwym terminie, będzie dobrym pomysłem zrobić to teraz. Z uwagi na to, iż jest to Rytuał, do którego szkolenie jest absolutnie nieodzowne, wrzucimy podstawową jego wersję na nasz oficjalny kanał na Youtube (link.:…) gdy pozwolą nam na to możliwości techniczne. Całość zaś, z AKTYWNYM RYTUAŁEM, który można zrobić osobiście na każdym poziomie siebie, ale można również wykonać go w swojej sprawie, na przykład by oczyścić PODSTAWY Związku lub FUNDAMENTY Biznesu. Jego działanie jest kompleksowe i fraktalnie rozświetlające Oczyszczeniem, Miłością i Mocą!

Jeśli naprawdę chcesz osiągnąć stan KOMPLETNOŚCI z samym sobą na najwyższym i na każdym poziomie Twojej OBECNOŚCI – BĄDŹ. Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

**Dlatego też proponujemy Wam warsztaty, które dla Czyniących stanowią materiał OBOWIĄZKOWY. Oczywiście nie planujemy sprawdzać, czy go zrealizowaliście – Akademia Ducha nie bawi się w strażnika i cenzora Twojego Rozwoju Duchowego. To Ty byłeś, jesteś i zawsze będziesz swoim najważniejszym Mistrzem. Mistrzem Siebie. Dajemy jednak wyraźnie znak, iż ten zakres Wiedzy będzie nieodzowny dla Czyniących, którzy pragną kiedykolwiek wziąć udział w naszych tajnych spotkaniach dla zaawansowanych w Sztuce, które zwiemy Powernight. W przypadku nieposiadania odpowiedniego uziemienia na tym poziomie Magii każdy uczestnik – na żywo lub online – nie zostanie dopuszczony do najgłębszej i najwyższej warstwy wydarzania Ceremonii. Nie jest to nasza Reguła – tak działa Prawo Wibracji w połączeniu w Regułami Ścieżki, które są wiodącym dokumentem zapewniającym BHP Czynienia. W najprostszej mowie dając zrozumieć: gdy unosimy się w tak wysokie Energie swoim POSTRZEGANIEM i OBECNOŚCIĄ i tam wprowadzamy Zmiany w Tkankę Rzeczywistości, osoby nieuziemione mogą powodować zagrożenia i zaburzać higienę Rytuału. Z tego względu nie zostaną dopuszczone do najważniejszych globalnych działań Akademii.

*Jeśli rozumiesz to, z pewnością jesteś w stanie pojąć różnicę pomiędzy pytaniem “Dlaczego?” (Królestwo Przyczyny) jak i “Dla czego?” (“Po co?”, “W jakim Celu?” – Królestwo Celu). Gratuluję i zachęcam do autopodróży w wątek Przyczyny i Celu Duszy. To nie Zadanie Domowe, spokojnie. Człowiek jest w stanie zmieścić Życie między tymi dwoma pytaniami. Powodzenia!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/CzakraPodstawy

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA! To nie jest jedynie panel szkoleniowy. To informacje, dopełnione praktyką.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania.

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w Nadświadomość, gdzie może poznać swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również Naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją Nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Dołącz do rytuału, otwórz swoje Serce i odmień swoje życie.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram