Często widzisz motyle? Sprawdź, co to oznacza…

motyle

Motyle to jedne z najpiękniejszych stworzeń jakie dała nam natura. Ich żywe kolory i wdzięczny, powietrzny taniec od kwiatów do kwiatów, zapiera dech w piersiach.

Oglądanie ich, zawsze jest zachwycającym i wyjątkowym doświadczeniem. Niektórzy uważają, że motyle niosą wiadomości od aniołów lub są znakami od zmarłych bliskich.

Motyle są w swym finezyjnym locie pełne magicznej obecności i jakości, tak niebywałej dla każdego, kto ma okazję cieszyć się ich widokiem, że łatwo dostrzec i zrozumieć, dlaczego otacza ich tak duży symbolizm.

Czy ostatnio widziałeś wiele motyli, zarówno w życiu na jawie, jak i w snach, a może nawet i fantazjach?

Jeśli tak, symboliczna energia motyla, jako zwierzęcia mocy, może przyciągać twoją uwagę, bo próbuje ci coś powiedzieć.

Artykuły o innych zwierzętach mocy, o tym jak je znaleźć, przywołać i z nimi współpracować, znajdziesz tutaj: akademiaducha.pl/zwierzeta-mocy/

Jakie informacje może dla ciebie mieć?

NADCHODZI ZMIANA

Źródło: pixabay.com

Jeśli w ostatnim czasie regularnie widzisz motyle, możesz zadać sobie pytanie jakie zmiany należy wprowadzić, aby żyć bardziej w zgodzie ze swoim prawdziwym, autentycznym ja.

Lub, jeśli już doświadczasz ogromnych zmian i przemian w swoim życiu, motyl może po prostu pojawiać się, aby przypomnieć ci, że wszystko będzie dobrze.

Zmiana jest normalną częścią życia. Zaufaj procesowi i poddaj się wiatru życia, który cię poniesie w odpowiednim kierunku i pamiętaj, że symboliczna energia delikatnego motyla pomoże ci przejść przez ten etap.

WOLNOŚĆ

Źródło: pixabay.com

Czy możesz pomyśleć o kimś bardziej wolnym od motyli, gdy przelatują z wdziękiem z kwiatu na kwiat? Są uosobieniem wolności.

Być może motyle, które widzisz, próbują ci powiedzieć, żebyś się uwolnił z więzów, które sam sobie zawiązujesz. Jeśli czujesz się związany, przykuty do czegoś, zamknięty lub celowo zamykasz się przed ludźmi lub możliwościami, być może nadszedł czas, aby przestać. Zastanów się nad tym.

Może to być przerażający proces, ale pozwól, aby motyl zainspirował cię do kontynuowania swojej drogi.

ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA

Źródło: pixabay.com

Motyle na ogół żyją bardzo krótko. Większość żyje tylko przez tydzień lub dwa.

Niektóre gatunki, takie jak Monarcha, mogą żyć do sześciu miesięcy. Mimo to, nadal nie jest to zbyt długo w porównaniu z innymi żywymi istotami.

Chociaż żyjemy dużo dłużej niż motyl, to nawet i dla nas życie jest krótkie, a czas upływa bardzo szybko. Czasami nie zdajemy sobie z tego sprawy i nagle zauważamy, że umknęło nam wiele lat…

Motyle uczą nas cieszyć się chwilą obecną i wykorzystywać każdy moment najlepiej jak to możliwe. Weź z nich przykład.

PIĘKNO

Źródło: pixabay.com

Chyba każdy, kto choć raz miał okazję obserwować motyla, zgodziłby się z tym, że jest jednym z najpiękniejszych stworzeń w naturze – z jego żywymi kolorami, majestatem i prawdziwą gracją. Ale przecież motyl zaczyna życie jako, trzeba to przyznać, niezbyt urodziwa gąsienica.

Dopiero gdy jako poczwarka – wejdzie głęboko w swoje wnętrze – wyłoni się następnie jako piękne stworzenie, które widzimy i podziwiamy.

Wszyscy mamy zdolność wchodzenia głęboko w siebie i rozwijania naszych pięknych cech, puszczając jednocześnie naszą „brzydszą naturę”.

Następnym razem, gdy motyl uraczy cię na twojej życiowej ścieżce, zwróć baczną uwagę na tego pięknego posłańca, bo niesie dla ciebie wiadomość o wielkim znaczeniu – czas odpuścić przeszłość i obudzić w sobie piękno, które w tobie drzemie

Chcesz poznać swoje zwierzę mocy i nauczyć się korzystać z jego energii tak, by wspierała twój rozwój na każdym kroku najlepiej jak to możliwe? Jeśli tak, to obejrzyj webinar, na którym doświadczona w pracy z energiami Wiedźma Anja nauczy cię jak to robić. Kliknij w link lub poniższą grafikę po więcej informacji: www.ekademia.pl/kurs/ZwierzetaMocy


PREZENT – RYTUAŁ WIOSNY I 30% ZNIŻKI NA KURS MAGII

Z okazji wiosny mamy dla naszych czytelników wyjątkowy prezent – magiczny Rytuał Wiosny prowadzony przez Wiedźmę Anję, oraz aż 30% zniżki na dwie lekcje Wysokiej Alchemii: „Jak wejść na ścieżkę magiczną”. By odebrać prezenty, wystarczy, że zapiszesz się do naszego newslettera wpisując swoje imię i adres w poniższym formularzu. Dostęp do rytuału zostanie wysłany na podany adres email. Źródło: dailyvibes.co/see-butterflies

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *