Cztery podstawowe pytania człowieka, w tym jedno z Drogi Życia – jakie są Twoje?

pytania człowieka

Jesteś swoim pytaniem i odpowiedzią na nie. Jeśli potrafisz policzyć swoją drogę życia – a nauczysz się tego czytając artykuły z serii numerologii dla opornych  – wiesz dobrze, jaka liczba towarzyszy ci z daty urodzenia od początku tej inkarnacji. To twoja droga życia, czyli najważniejsza liczba, która rzuca światło na plan twojej duszy. Jej opis to pigułka tego, kim jesteś i co robisz na tym świecie. I przede wszystkim – w jaki sposób się w tym świecie realizujesz.

Każdy, dosłownie każdy, w pewnym momencie życia zadaje sobie cztery pytania:

Pierwsze: Dlaczego moje życie jest tak trudne?

Drugie: Dlaczego nikt mnie nie rozumie?

Trzecie: Wiem, że mam życiową misję. Tylko… JAKĄ?

Czwarte: Cóż, ono akurat jest zależne od danej Ścieżki Życia, i na tym skupimy się w niniejszym artykule.

Pamiętaj, jesteś swoją własną odpowiedzią. Twój problem zawiera w sobie rozwiązanie. Jeśli zmienisz perspektywę, zauważysz, że zwykle to na rozwiązanie mamy problem, nigdy na odwrót. Otwórzmy się na swoje przeznaczenie i poszukajmy odpowiedzi głęboko w sercu.

Twoja Ścieżka Życia… 1

Pytanie: Dlaczego nikt nie wspiera mnie i moich pomysłów?

Odpowiedź: Ścieżka życia o numerze 1 uczy, jak być samowystarczalnym i niezależnym, jak ufać sobie i swojej intuicji, nawet – albo zwłaszcza – wtedy, gdy odbiega ona od standardu. Uczysz się, jak tworzyć własną drogę, nawet jeśli to oznacza, że wiele przeszkód przed tobą.

Problem do rozwiązania: uzyskanie uwalniającej niezależności i samorozwój, mimo przeciwności losu. Co możesz zrobić? Zajrzeć w głąb siebie i poszukać swojej drogi. Zmień oczekiwania (a najlepiej – pozbądź się ich), przestań narzekać, tylko odbieraj wszystkie interakcje jako prezent od życia.

Twoja Ścieżka Życia… 2

Pytanie: Dlaczego robię wszystko dla wszystkich i nikt się nie odwdzięcza?

Odpowiedź: Ze ścieżką życia w wibracji 2 uczysz się, jak tworzyć silne i elastyczne granice emocjonalne. Dzięki nim możesz zdefiniować swoje wartości i stworzyć od podstaw siebie takim, jakim jesteś w głębi duszy.

Problem do rozwiązania: Jesteś zbyt emocjonalny i wrażliwy. Unikasz konfliktów i nie lubisz egzekwować swoich praw. Co możesz zrobić? Powinieneś umieć zdefiniować swoje oczekiwania i granice. Zasługujesz na to co najlepsze i masz prawo oraz obowiązek pokazać innym, w jaki sposób trzeba cię kochać.


Polecamy książkę: Numerologia. Interpretacje numerologiczne


Twoja Ścieżka Życia… 3

Pytanie: Dlaczego bagatelizuję moje umiejętności komunikacyjne i kreatywność?

Odpowiedź: W wibracji liczby 3 uczysz się, jak pokonywać blokady emocjonalne i wykorzystywać je do uzdrawiania siebie. Naprawdę, możesz inspirować innych! Bez pola i powodu do walki nie mógłbyś się rozwijać i wzrastać.

Problem do rozwiązania: Twoja zbyt duża przepuszczalność emocjonalna, strach przed krytyką i traumy mogą być przytłaczające i przygnębiające. Co możesz zrobić? Pracować nad sobą! Zamiast narzekać, że droga jest trudna i wyboista, ciesz się nią i czerp radość z wyzwań, jakie szykuje ci życie.

Twoja Ścieżka Życia… 4

Pytanie: Dlaczego wszystko wydaje mi się takie trudne, chociaż innym przychodzi z łatwością?

Odpowiedź: Wibracja 4 uczy cię, jak pracować nad organizacją i systematyką, aby życie było łatwiejsze i bardziej efektywne. Gdybyś nie miał kłód pod nogami, oczywiście twój rozwój nie byłby możliwy, a przynajmniej nie byłby tak spektakularny. Nie wiedziałbyś, jak definiować cele, pragnienia, potrzeby.

Problem do rozwiązania: Twoje zachowania są samoograniczające, a więc sam jesteś autorem problemów, które napotykasz w swoim życiu! Są one dla ciebie oczywiście eksploatujące, ale z czasem nauczysz się tego, że dobry plan to klucz do sukcesu w twoim życiu. Co możesz zrobić? Skup się na organizacji i kolejnych krokach. Jak to się mówi? Słonia można zjeść, ale… po kawałku.

Twoja Ścieżka Życia… 5

Pytanie: Dlaczego jedną nogą stoję w przeszłości, a drugą w przyszłości?

Odpowiedź: Twoja wibracja uczy cię odkrywać świat poprzez analizowanie przeszłości i wybieganie w przyszłość. Musisz mocno wysilić się, aby odnaleźć przyjemność w doświadczaniu teraźniejszości, i to jest twoje zadanie na tą inkarmację!

Problem do rozwiązania: Bycie w dwóch miejscach na raz – a tak jest w przypadku przyszłości i przeszłości – sprawia, że jesteś sfrustrowany i przytłoczony. Boisz się skupienia na teraźniejszości. Co możesz zrobić? Życie udowadnia ci, że znajdujesz się w sytuacjach i relacjach, które zmuszają cię do decyzji: zostać czy odejść? Musisz nauczyć się wybierać swoją bajkę, bo masz święte prawo zrezygnować z każdej, w której nie czujesz się dobrze.

Twoja Ścieżka Życia… 6

Pytanie: Dlaczego nikt nigdy nie spełnia moich standardów?

Odpowiedź: Wibracja liczby 6 uczy, jak być przewodnią i kochającą siłą, jednocześnie równoważąc nadmierne poczucie odpowiedzialności. Uczysz się określać swoje oczekiwania i weryfikować je z rzeczywistością.

Problem do rozwiązania: Masz poczucie potrzeby absolutnej kontroli. Nigdy nie jesteś usatysfakcjonowany, zawsze dążysz do perfekcjonizmu. Co możesz zrobić? Musisz nauczyć się pomagać i wspierać innych bez przywiązywania się do wyniku. Musisz umieć definiować siebie oraz swoje pragnienia i potrzeby, a także poświęcać się wartościowym relacjom.


Akademia Ducha i numerolog Agnieszka Skrzypczuk zapraszają na webinar: Wibracje Nowego Roku Numerologicznego


Twoja Ścieżka Życia… 7

Pytanie: Dlaczego ciągle kręcę się w kółko?

Odpowiedź: Energia liczby 7 uczy cię, jak rozumieć pewne sytuacje i zdarzenia z różnych perspektyw, mimo, że wchodzisz w nie wiele razy. Musisz nauczyć się ufać swojej duszy i intuicji.

Problem do rozwiązania: Twoim problemem jest brak poczucia satysfakcji z obrotu sprawy, wolisz raz jeszcze przez nią przejść, aby mieć pewność, że decyzja została podjęta słusznie. Zawsze znajdzie się coś do poprawy! Co możesz zrobić? Zaufaj sobie i znajdź w głębi duszy dystans do życia, który pozwoli przestać ci analizować kolejne scenariusze.

Twoja Ścieżka Życia… 8

Pytanie: Dlaczego muszę tak ciężko walczyć o to, co mi się należy?

Odpowiedź: Wibracja liczby 8 uczy cię, jak rozumieć wymagania świata materialnego i jak wzmocnić siebie, aby osiągnąć istotne dla ciebie i wartościowe rzeczy. Bez tego nie wiedziałbyś, jak się bronić i walczyć o swoje.

Problem do rozwiązania: Twoim problemem jest autosabotaż, który prowadzi w ostatecznym rozrachunku do uczucia złości i poczucia porażki. Co możesz zrobić? Możesz uświadomić sobie, jak wielki wpływ na twoje życie masz ty sam i że problemem jesteś ty, a nie twoje życie, bo to ty sam te problemy tworzysz.

Twoja Ścieżka Życia… 9

Pytanie: Dlaczego ludzie się po prostu nie akceptują i nie kochają?

Odpowiedź: Masz w sobie coś ze starej duszy i łapiesz w tej inkarnacji zupełnie inną perspektywę. Widzisz szerzej. Twoim problemem są ogólne problemy ludzkości, a nie twoje indywidualne. Uczysz się, jak być głosem współczucia i pomagać ludzkości.

Problem do rozwiązania: Nosisz w sobie żal i zgorzknienie. Doświadczasz strat i masz wrażenie, że nikt cię nie rozumie. Co możesz zrobić? Pracuj nad harmonią w swoim wnętrzu. Nie narzekaj, wszystkie problemy przyjmuj jak wyzwania, które doprowadzą cię do zrozumienia życiowego celu, jaki w sobie nosisz.

To teraz podziel się z nami: jakie jest twoje czwarte pytanie życiowe?

Może cię również zainteresować artykuł: Astrologia dla początkujących – TUTAJ ZACZNIJ! (Spis treści)

Nadine Lu


Źródła:
feliciabender.com/the-question-is-the-answer-by-life-path-number/
gaia.com/article/life-path-number-report
psychotronika.pl/2017/04/23/jaka-jestes-cyferka-znaczenie-liczb-w-numerologii/
powerofpositivity.com/what-does-your-life-path-number-reveal-about-you/
refinery29.com/en-us/life-path-number-numerology-meaning
truenumerology.com/life-path-number-calculator/

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram