Czy jesteś białą czarownicą o wielkiej mocy? Poznaj 12 znaków, które o tym świadczą…

czarownicą

Bycie czarownicą zostało zdemonizowane przez popularne media i literaturę, która prawie zawsze jest ukazywana jako ta zła, władająca czarną magią, o nikczemnych zamiarach, żądna władzy i przepełniona gniewem. Ale przecież to nie musi być prawdą. Istnieją także wiedźmy władające białą magią, nazywane właśnie – białymi wiedźmami.

Biała Wiedźma stoi po jasnej stronie mocy czarów i pracuje tylko w służbie doskonalenia Ziemi. Wypełnia ją współczucie i życzliwość dla wszystkich, co sprawia, że ​​chce uczynić świat lepszym miejscem.

Oto 12 znaków świadczących o tym, że jesteś potężną białą czarownicą:

 1. Pierwszy znak to świadomość swojej mocy. Nawet jeśli nie wiesz dokładnie, co to jest i jak z niej korzystać, zdajesz sobie sprawę, że ją masz i że to odróżnia cię od większości ludzi.
 2. Twoje sny nie są przypadkowe i nieświadomie wytwarzane, tak, jak u większości innych. Większość twoich marzeń sennych ma prorocze przesłanie, które można wyjaśnić, zwracając szczególną uwagę na szczegóły.
 3. Negatywny wpływ świata jest przez ciebie odbierany bardzo mocno, często za mocno i za łatwo.
 4. Natura jest twoim życiowym partnerem. Gdy świat staje się przytłaczający, masz swoje schronienie w przyrodzie, która łagodzi i uzupełnia twoją energię.
 5. Nie skupiasz się zbytnio na medycynie konwencjonalnej. Chętnie próbujesz alternatywnej medycyny, szybko się jej uczysz, łatwo przyswajasz i przez to, że nie czujesz do niej awersji świetnie na na ciebie działa.

  czarownica

  Źródło: pixabay.com

 6. Zrobiłabyś wszystko, co w twojej mocy, by pomóc naszej wspólnej Matce – Ziemi.
 7. Czujesz się dużo swobodniej ze zwierzętami, niż z większością ludzi. Dzieje się tak dlatego, że możesz być silnie związana z jednym konkretnym gatunkiem, symbolem swojej mocy.
 8. Wierzysz w moc małych aktów dobroci i poświęcenia się dla większego dobra ludzkości. Nigdy nie wycofujesz się z pomagania w jakikolwiek sposób, nawet jeśli wydaje się to mało istotne.
 9. Nie musisz widzieć rzeczy, aby w nie uwierzyć. Wiele rzeczy odczuwasz intuicyjnie – sercem.
 10. Czasami ciężko jest ci przynależeć do otoczenia, ponieważ twój sposób życia, mocno różni się od konwencjonalnego sposobu życia i postrzegania rzeczywistości.
 11. Przywiązujesz wagę do tego, co było i co będzie. Zwracasz baczną uwagę na karmiczne zależności przyczyny i skutku.
 12. Jesteś bardziej instynktowna niż większość ludzi wokół, więc możesz dostrzegać problemy nawet wtedy, gdy inni nie są w stanie.

Białe czarownice pomagają planecie od zarania dziejów i nadal będą to czynić, świadomie lub nieświadomie. Wewnętrznie czują i mają potrzebę, by realizować swoje moce i wykorzystywać je bardziej efektywnie dla poprawy życia planety.

Czy rozpoznajesz w sobie cechy białej wiedźmy? Jeśli tak, i chcesz je rozwinąć, to weź udział w szkoleniu: Jak wejść na ścieżkę magiczną?

A dla naszych czytelników przygotowaliśmy specjalną – 30% zniżkę na ten kurs. By ją odebrać, wystarczy zapisać się do naszego newslettera, wpisując swój adres email oraz imię w poniższym formularzu. Link do kursu ze zniżką zostanie wysłany na podany adres.


 

Źródło: consciousreminder.com/2018/01/13/white-witch-great-power-12-signs-say/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *