Czym jest wampiryzm seksualny i jak dochodzi do kradzieży życiodajnej energii

wampiryzm seksualny

Aktywność seksualna pobudza potężne siły życiowe, które krążą między nami. W czasie bliskości fizycznej przekazywana jest energia między partnerami. Czasem jednak przepływ tej niezwykłej siły jest tylko jednostronny. Kiedy czujemy, że słabniemy energetycznie podczas miłosnego aktu, możemy być pewni, że mamy do czynienia z wampiryzmem seksualnym.

Wymiana sił witalnych między ludźmi jest czymś normalnym i odbywa się automatycznie. Energia seksualna jest jedną z najpotężniejszych energii życiowych, która może być czerpana od drugiej osoby. Im bliżej jesteśmy z kimś związani, łączy nas ze sobą coś więcej niż przyjaźń, tym głębsze będzie nasze połączenie, a nasza aura z partnerem będzie się silnie przeplatać. Dlatego też należy uważać z kim dzielimy swoją intymną energię, zwłaszcza na poziomie fizycznej seksualności i emocjonalnej intymności, ponieważ jest to bardzo potężna mieszanka. Otwartość i poddanie się podczas bliskości seksualnej, może pozwolić na wymianę siły życiowej, myśli, emocji, przekonań, a nawet wspomnień, gdyż kanały energetyczne są wtedy szeroko otwarte. Zebrane energie od jednej osoby mogą być przekazane dalej, dlatego osoba często zmieniająca partnerów może posiadać zdeformowaną aurę po wielu połączeniach i wymianach energii. Możemy nie zdawać sobie z tego sprawy, ale każdy kolejny partner może wyczuć tę energię, która niekoniecznie będzie pozytywna. W ramach aktywności seksualnej partnerzy łączą się ze sobą i biorą na swoje barki energię drugiej osoby. Nawet jeżeli nie chcemy takiego połączenia, wzorce seksualne pozostają z nami, ponieważ wymiana energetyczna została skonsumowana. Dlatego też bliskość i stosunek, zwłaszcza z kimś przypadkowym, może pozostawić po sobie wielkie duchowe spustoszenie, szczególnie u ludzi, którzy nie praktykują żadnego typu oczyszczania swojej energii i aury.

Może cię również zainteresować artykuł: Kiedy Ex zostaje w tobie na zawsze: Telegonia

Źródło: unsplash.com

Jak przejawia się wampiryzm seksualny

Wampiryzm seksualny występuje, gdy dana osoba żeruje (świadomie bądź nieświadomie) na naszej życiodajnej sile w trakcie erotycznych działań, które niekoniecznie muszą zakończyć się stosunkiem seksualnym. Intymność emocjonalna, dotyk, a nawet sam pocałunek dają już dostęp do czerpania siły życiowej drugiej osoby. Nawet sama tzw.  chemia między partnerami wystarczy do wytworzenia się silnego łącza, którym możliwe będzie pobieranie energii z naszej aury. W tego rodzaju wampiryzmie nie występują szkody fizyczne, a przynajmniej nie muszą być widoczne od razu, ponieważ kradzież odbywa się na poziomie energetycznym, której na pierwszy rzut oka możemy nie odczuwać. Oczywiście, tylko niektórzy zdają sobie sprawę z tego, że mogą posiadać toksyczne zdolności wchłaniania energii. Nie ma również reguły, kto zostanie wampirem seksualnym – szkodę dla naszej energii może przynieść zarówno mężczyzna, jak i kobieta. Do aktu grabieży życiodajnej energii dochodzi, gdy wampir musi uzupełnić swoją, a którą mógł utracić na przykład na skutek stresu w pracy. Nie musi on czerpać rozkoszy fizycznej ani emocjonalnej z samego stosunku lub erotycznych doznań. Energia samej bliskości z partnerem jest na tyle czysta, silna i zadowalająca, że wystarcza mu do zapewniania sobie energetycznego pokarmu. Najbardziej niebezpieczna sytuacja ma miejsce wtedy, gdy na stałe jesteśmy połączeni z wampirem, który bezustannie żywi się naszą energią – takie permanentne połączenie staje się na tyle silne, że jako dawcy możemy pomylić tą energetyczną uległość z miłością do wampira i trwać w takim związku bardzo długo. Żywiciel może nie zdawać sobie sprawy z uwięzienia i połączenia, które zostało stworzone. Dla ofiary związek z wampirem seksualnym może wydawać się idealnym związkiem z bratnią duszą. Jednak bliskość i codzienność z wampirem seksualnym jest bardzo trudna, ponieważ odkrył on nasze słabości i wie dokładnie, co powiedzieć, aby sprawić nam przyjemność i trzymać nas blisko siebie. Główną strategią złodzieja energetycznego jest utrzymanie stałej relacji, co przekłada się na długi okres zbierania energii. Seksualny wampir osiąga to poprzez ukrywanie swoich intencji i zamiarów, sprawia, że partner wierzy, że jest kochany i pożądany, gdy w rzeczywistości jest tylko zbiornikiem siły życiowej.

Po bliskości z wampirem seksualnym możemy mieć poczucie wyczerpania, braku pewności siebie, możemy również odczuwać lęk i pustkę. Podczas doznań erotycznych robimy wszystko, by zadowolić partnera, a nasze potrzeby emocjonalne i fizyczne spychamy na drugi plan. Odczuwamy również niepewność w stosunku do naszego wyglądu i atrakcyjności.


Zapraszamy do sklepu Akademii Ducha, w którym można znaleźć wiele artefaktów wspierających rozwój i dobrą energię, jak: biżuterię i talizmany wysokowibracyjną, minerały, kadzidła, świece, olejki, orgonity i wiele więcej…

kadzidła sklep akademii ducha


Oczyszczanie biopola

Nasze życie seksualne, jak i rozwój osobisty, są ściśle ze sobą powiązanie. Pierwszym potrzebnym krokiem, by uwolnić się z takiej relacji i więcej nie wchodzić w podobne, jest zrozumienie swoich związków, jak i przelotnych romansów, co stanowi fundament do poprawy naszych doświadczeń seksualnych, oraz całego życia. Drugim krokiem jest świadomość wzorców zapisanych w naszym biopolu. Trzecim – ich uwolnienie. Oczywiście podstawową obroną przed wampirem seksualnym jest zerwanie więzi, kontaktów fizycznych i emocjonalnych. Takie rozwiązanie niszczy kanał energetyczny, który służył do pobierania naszych sił życiowych. Niestety sama siła woli może nie wystarczyć, by przerwać tak silne i uzależniające połączenie. A nawet jeśli to się uda, to wzorce energetyczne powstałe w tej relacji (jak i w poprzednich) mogą zostać na bardzo długo i potrzeba świadomej pracy energetycznej, by się ich pozbyć, w innym przypadku będą destrukcyjnie wpływać na całe nasze życie. Jeżeli chcesz nauczyć się, jak oczyścić swoje biopole z informacji otrzymanych od byłych partnerów i partnerek, oraz przeprowadzić rytuał oczyszczający, to może cię zainteresować szkolenie on-line:

Aniela Frank
Źródła:

melchizedekia144000.wordpress.com/2017/03/11/sexual-vampirism/
consciousreminder.com/2018/02/24/sexual-vampirism-lower-frequency-beings-can-feed-off-sexual-energy/
sociopathicstyle.com/sexual-vampirism/
thegraveyardpress.wordpress.com/2015/10/13/what-the-hell-is-a-sexual-vampire/
akeratos.wordpress.com/2019/04/10/sexual-vampirism-sex-and-entity-attachments-psychedelics-medicine-plants-and-chasing-peak-experiences-the-cosmic-matrix-podcast-5-part-1-spi/
wampiryzm.weebly.com/wampiryzm-seksualny.html
cocreativesex.com/vampire

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram