Decyzje duszy. Czy może ona samodzielnie decydować o rodzinie, życiu i przyjaciołach?

Decyzje duszy

Dusze wielokrotnie pojawiają się na Niebieskiej Planecie aby móc w pełni ewoluować, jednak za każdym razem wcielają się w inną postać. Zanim zjawią się tu, na Ziemi, samodzielnie wybierają sobie obszary, w których pragną się rozwijać. To nasze dusze, czyli my jako istoty duchowe, przed przyjściem na świat, decydujemy o swojej rodzinie, przyjaciołach, lekcjach życiowych bądź codzienności.

Nasze dusze wybierają samodzielnie czas i miejsce swojego zstąpienia na świat, czyli data i otoczenie, w którym doszło do narodzin jest odgórnie zaplanowane. Plany te, są tworzone na długo przed samym poczęciem, jeszcze w momencie, kiedy my jako dusze, jesteśmy świadomi swojej niematerialnej formy i połączenia z całym istnieniem. W tych również chwilach, dusza nawiązuje kontakt z potencjalnym rodzicem, w ten sposób tworzy połączenie z daną osobą i jest obecna wokół jej energii. W takim stanie czeka na swoje narodziny, które nastąpią we właściwym czasie. Dusze w momencie projektowania swojego życia zawierają kontrakt same ze sobą, dokument ten nazywany jest inaczej Umową Duszy. Taki kontrakt pozwala z góry określić nadchodzącą codzienność, jakość życia, ludzi, z którymi dojdzie do spotkania i lekcje, które powinniśmy odrobić. Zapada decyzja dotycząca partnerów, którzy pomogą nam w drodze do oświecenia. Dokonywane są również wybory określające nasz rozwój osobisty czy zainteresowania, co wyjaśnia, dlaczego niektóre przedmioty lub dodatkowe zajęcia bardziej ekscytują niż inne. Dusze mogą chcieć być częścią określonej religii, znaleźć się wśród ludzi z konkretnym światopoglądem czy należeć do pewnej społeczności. Podobnie jak ludzie, niematerialne dusze mają swoją własną osobowość i wybierają zgodnie ze swoimi doświadczeniami, życzeniami i przekonaniami.

Może cię również zainteresować artykuł: Rozważania nad duszą w koncepcjach filozoficznych, religijnych i psychologicznych

Źródło: pixabay.com

Jednym zdaniem, umowa duszy jest dokumentem pomagającym na drodze do własnego oświecenia. W ten sposób całe nasze życie jest z góry określone i posiada już swój przebieg. Nie ma ograniczeń co do tego, co może zostać tam zawarte. Na przykład, dusza może zapragnąć spotkać się z członkami swojej poprzedniej rodziny, partnerzy chcą ponownie spróbować rozpalić w sobie ogień miłości lub dwie dusze połączone ze sobą, chcą przeżyć jeszcze raz swoje życie w tym samym otoczeniu, odczuć te same emocje, jednak z innej perspektywy. Najpopularniejszym przykładem jest rola matki i córki. W nowym wcieleniu matka chce przeżyć i doświadczyć świata jako dziecko, które zostanie poczęte przez swoją córeczkę. Oczywiście, podczas dokonywania wyborów nie tylko dusza może decydować. Rodzice, którzy pragną dziecka mają znaczący wpływ na to, która dusza dołączy do ich rodziny. Przemyślenia, pragnienia i cele tworzą wielką latarnię, która rozświetla i wskazuje drogę dla duszy. Reaguje ona na energię jak magnes, którą wysyła jej w szczególności kobieta pragnąca potomka.

Niestety, nie jesteśmy w stanie zapamiętać treści umowy, ani lekcji, które mamy przebyć po drodze. Wszystko to, co zostało zapisane w kontrakcie zostaje przez nas zapomniane w momencie narodzin. Decyzje podjęte podczas spisywania umowy są bardzo widoczne i całe nasze życie jest nimi kierowane. Kontrakt stanowi zarys, który prowadzi ciało wraz z duszą przez wybraną podróż, to dzięki niemu dążymy do spełniania marzeń, do rzeczy, których pragniemy. Mimo, że wszystko zostało już zaplanowane odgórnie i musi zostać spełnione, w dalszym ciągu mamy wiele miejsca na swobodne poruszanie się. Nasza wolna wola wciąż pozostaje i jesteśmy w stanie zmienić bieg wydarzeń. Nie możemy doprawdy zmienić niektórych, bardzo ważnych decyzji w naszym życiu. Ale pozostaje wiele miejsca na własną interpretację wydarzeń. Posiadamy moc, która pozwala nam dokonywać zmiany i absolutnie nie jesteśmy więźniem naszej duszy.


Nasze Ciało funkcjonuje na innej częstotliwości niż Umysł, a Umysł – na innej niż Duch. Jeśli chcesz nauczyć się optymalizacji ciała, umysłu i ducha, to zapraszam na warsztaty on-line: Zrozumienie Organizmu – Jak sprawić aby Ciało, Umysł i Duch transformowały w jak najlepszą formę


Bratnie dusze, natychmiastowe związki, szybkie rozstania – jest to tylko parę przykładów wypełniania się Kontraktu Duszy. Są to jedne z lekcji, które zostały przez nas wypełnione. Każdy z naszych niedoszłych partnerów lub zapomnieni przyjaciele odegrali ogromną rolę w naszym życiu. Nierzadko mamy wrażenie, że już spotkaliśmy daną osobę lub że znaleźliśmy się we właściwym miejscu o odpowiednim czasie nie przez przypadek. W takich sytuacjach musimy pamiętać, że nic wokół nas, nie dzieje się bez przyczyny.

Decyzje podjęte jeszcze przed poczęciem są drogowskazem dla naszego życia. Partnerzy, przyjaciele, rodzina, jak i miejsce zamieszkania, są częścią nadzwyczajnie ułożonego i przemyślanego planu na drodze do duchowego mistrzostwa. Nasza egzystencja na Ziemi nie jest przypadkowa, jest w pewnym sensie darem i szansą na naukę.

Może cię również zainteresować artykuł: Dusza to żarówka, którą rozświetla Duch… o różnicach między Duchem a Duszą

Aniela Frank

Źródła:
fullyawaremind.com/how-our-souls-choose-their-families-and-parents/
apost.com/en/blog/how-souls-choose-their-family-and-friends-before-birth/10097/
gostica.com/soul-science/how-souls-choose-parents-families/
disclose.tv/do-souls-choose-their-friends-and-families-before-birth-350752
thoughtnova.com/how-souls-choose-their-families-and-friends-before-birth/f9w3e5i
whatzviral.com/souls-choose-their-families-and-friends-before-birth/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram