„JESTEM WOLNY…” – potężny dekret uwalniający!

dekret

Kiedy zaczniesz wielokrotnie powtarzać ten uwalniający dekret afirmacyjny, będziesz potwierdzać sobie i Wszechświatowi, że jesteś wolny od wszystkiego, co już ci nie służy.

Więcej o skutecznym używaniu afirmacji, przeczytasz w artykule: Afirmacje terapeutyczne! Tak uwolnisz i wybaczysz przeszłość, zaakceptujesz teraźniejszość i ZAPROGRAMUJESZ pozytywną przyszłość!

Innymi słowy, oświadczysz Wszechświatowi, że jesteś wolny od wszystkiego, co nie rezonuje z twoją energią. I wedle twojej woli i mocy intencji – tak się stanie.

Oznajmiasz także Wszechświatowi, że jesteś gotów doświadczyć nowych, wyższych energii, i że otwierasz się, by odkrywać więcej swojej kreatywności w ogromnym morzu możliwości.

Ważną częścią tej gotowości, jest zaufanie do Wszechświata, który doskonale wie, czego potrzebujesz, by przebudzić w sobie energie, których do tej pory mogłeś nie znać.

Głęboko medytuj przez minutę lub dwie, powtarzając w z niezachwianą pewnością: „JESTEM WOLNY…”

Jestem wolny….

– od ograniczonego myślenia,
– od wątpliwości,
– od strachu,
– od traum,
– od zmartwień,
– od poczucia bycia niewystarczająco dobrym,
– od bólu,
– od cierpienia,
– od różnych problemów zdrowotnych,
– od poczucia bezsilności,
– od zmagania się,
– od konfliktów,
– od bycia ofiarą,
– od ograniczeń niższej świadomości,
– od… [wymień wszystko inne, od czego chcesz się uwolnić],

– by odkryć, kim jestem,
– aby odnaleźć wewnętrzną radość,
– aby odkryć moją prawdę,
– aby znaleźć mój cel,
– aby żyć swoim pełnym potencjałem,
– aby… [wymień wszystko, co chcesz w sobie przebudzić].

Możesz także używać tego dekretu, by uciszyć swój niższy umysł i nawiązać kontakt z Wyższą Jaźnią, czystą Świadomością.

Prawdziwa wolność pochodzi z Miłości, w której zostaliśmy stworzeni przez Boga, jednak w fizycznej formie i z ograniczonym ego-umysłem, powstają pozorne ograniczenia, które stworzymy w naszym emocjonalnym i mentalnym ciele, i które uniemożliwiają nam doświadczanie prawdziwej wolności.

Gdy połączysz się z miłością we własnym sercu i odnajdziesz pokój, odnajdziesz także radość i prawdziwą wolność. Prawdziwa wolność przychodzi z wewnętrzną harmonią i równowagą, i to można osiągnąć tylko wtedy, gdy usunie się wszystko, co stoi na drodze, każde ograniczenie, w które wierzysz, a które w dużej części zostały ci narzucone. Czas się od nich uwolnić. Czas powrócić do Światła!

***

UWOLNIJ SIĘ OD OGRANICZEŃ I ODZYSKAJ SWOJĄ WRODZONĄ MOC.

Wiedźma Anja Anna i Akademia Ducha zapraszają na potężny

 RYTUAŁ UWOLNIENIA

Rytuał uwolni Cię od poczucia winy, zgodnie z wolą Duszy i najwyższym dobrem. Podczas tej głębokiej podróży, głos Anji przeprowadzi Cię bezpiecznie przez proces zdejmowania blokad i wskaże nowe drogi i kierunki rozwoju, w których powinieneś się realizować zgodnie ze ścieżką Twojej Duszy. Podczas Rytuału Anielskiego zdejmiesz blokady, pieczęci i ograniczenia. Odblokujesz programy oraz otworzysz się na siebie i Wszechświat, abyś mógł doświadczać piękna życia, bez żadnych wpływów. Zobaczysz, czego naprawdę pragniesz, co Cię uszczęśliwia i sprawia, że rozkwitasz. Otwórz się na prawdę – Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo!

(Webinar będzie nagrywany, jeśli z jakiś powodów nie możesz być z nami na żywo, szkolenie po wykupieniu dostępu będziesz mógł obejrzeć w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie).

wolnym człowiekiem

Źródło: consciousreminder.com/2018/05/31/the-most-powerful-affirmation-i-am-free

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Jedna myśl nt. „„JESTEM WOLNY…” – potężny dekret uwalniający!

  1. Justyna

    Dziekuje za te spotkanie, bardzo jestem wdzieczna !!! 🙂 Przepiekne slownictwo Anji, magiczny glos, pelen szacunku rytual – zaszczyt bylo byc czescia tego wydarzenia!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *