Dług karmiczny wobec rodziców – jak go spłacić?

dług karmiczny

Chciałabyś spotkać mężczyznę z którym będziesz mogła stworzyć udany związek, jednak jesteś samotna lub notorycznie spotykasz niedojrzałych partnerów? Kobiety z którymi się wiążesz wykazują cechy histeryczki? A może rozpoczynasz projekty, które konsekwentnie upadają i tracisz pieniądze lub twoja kariera nie jest taka, jakiej byś sobie życzył? To tylko niektóre z problemów, które pojawiają się u osób, które nie spłaciły długu karmicznego wobec ojca lub matki. Spłać swój dług karmiczny… 

Dopóki użalamy się nad sobą i obwiniamy rodziców za niepowodzenia, dopóty mentalnie nie dorastamy i przyciągamy do swojego życia niedojrzałych partnerów. Materia w takiej sytuacji również nam nie sprzyja, mamy problemy finansowe, brakuje nam pieniędzy i stabilizacji. Kiedyś usłyszałam słowa, które utkwiły w mojej pamięci: “Pieniądze przychodzą do osób dorosłych”. Aby zacząć żyć pełnią życia, należy wziąć pełną odpowiedzialność za swoją obecną sytuację i pogodzić się z przeszłością. Nie możemy dorosnąć, dopóki posiadamy dług karmiczny wobec mamy i/lub taty.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA ROZPOZNAĆ DŁUG KARMICZNY?

Dług karmiczny wobec matki przejawia się, jako:

 • słaby system odpornościowy;
 • choroby twoje i twoich dzieci;
 • trudności napotykane w życiu osobistym;
 • niemożność odnalezienia odpowiedzialnego, kochającego partnera;
 • zimne dłonie i stopy;
 • bolesne miesiączki;
 • niskie ciśnienie;
 • silny lęk przed samotnością.

Dług karmiczny wobec ojca ma miejsce, gdy:

 • mamy problem z ustalaniem celu i jego realizacją;
 • nasza kariera kuleje;
 • nie wiemy, co mamy robić w swoim życiu;
 • nie potrafimy żyć w zgodzie z naszymi ideami;
 • mamy słaby dostęp do intuicji;
 • nasze projekty upadają, a my tracimy pieniądze.

Przeczytaj również artykuł: 15 uniwersalnych praw Wszechświata. Czy żyjesz zgodnie z nimi?

dług karmiczny

Uwolnienie się od długu karmicznego wobec matki

Kiedy poczujesz gotowość do tego, by szczerze porozmawiać ze swoją mamą, poproś ją o spotkanie. Zadbaj o to, byście mogły spotkać się w dogodnych warunkach, bądźcie same w mieszkaniu tak, by każda z was mogła czuć się nieskrępowana i bezpieczna. Siedząc naprzeciw swojej mamy, weź ją za ręce, spójrz w jej oczy i powiedz:

“Mamusiu proszę wybacz mi wszystkie przykre słowa jakiekolwiek do ciebie wypowiedziałam, wybacz mi mój brak pokory. Dziękuję ci za wszystko, co dla mnie zrobiłaś, za twoją opiekę i miłość. Jestem wdzięczna za to, że mnie urodziłaś. Zawsze cię kochałam, kocham i będę cię kochać”.

Kieruj się intuicją, możesz użyć innych słów, które popłyną z twojego serca. Pamiętaj o tym, by poprosić o wybaczenie, wyrazić swoja wdzięczność oraz powiedzieć o tym, że mama była, jest i będzie przez ciebie kochana.

Uwolnienie się od długu karmicznego wobec ojca

Tak samo, jak w przypadku mamy, wybierz dogodny czas do rozmowy. Usiądź naprzeciwko taty, weź go za ręce i wypowiedz słowa:

„Tato jestem dumny z ciebie jako mężczyzny, szanuję cię i wszystko to, czego dokonałeś”.

Jeżeli poczujesz taką potrzebę, możesz również dodać słowa, które należało skierować w stronę matki. Powiedz tacie wszystko to, co czujesz, że będzie najbardziej odpowiednie, ale przede wszystkim pamiętaj o wyrażeniu szacunku, jest to bardzo istotna kwestia w przypadku kanału męskiego.

Być może twoje dzieciństwo nie było usłane różami. Niektórzy rodzice zaniedbują, piją lub biją swoje dzieci. Nawet jeżeli zachowanie twoich rodziców było dalekie od ideału, warto im wybaczyć, by zrzucić z barków ciężki karmiczny bagaż. W przypadku, gdy nie ma możliwości szczerej rozmowy z matką lub ojcem ze względu na trudne relacje, lub gdy rodzic pozostawił rodzinę, bądź nie żyje, można zamknąć oczy i cały proces przeprowadzić przy użyciu swojej wyobraźni, będzie on równie skuteczny jak podczas spotkania twarzą twarz.

Agnieszka Salwa

***

Czy chcesz poznać swoje poprzednie wcielenia w których twoja karma się kształtowała? Weź udział w Rytuale Anielskim podczas którego przeniesiesz się w czasy i miejsca, w których twoja Dusza niegdyś przeżywała życie. Doświadczysz przepięknej podróży po czasie. W głąb inkarnacji i daleko daleko wcześniej. Kliknij, by wziąć udział: REGRES – PODRÓŻ PO DAWNYCH INKARNACJACH

 

Źródło:
youtube.com/watch?v=ksIDNf1LgIs
Grafika: pixaby.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

5 myśli nt. „Dług karmiczny wobec rodziców – jak go spłacić?

  1. Agnieszka

   Witaj Ewo, tak działa tak samo. Zamknij oczy i w myślach powiedz o tym wszystkim swoim rodzicom. Pozdrawiam ciepło, Agnieszka.

   Odpowiedz
 1. EMEYA

  A CO JESLI NIE WIEM KTO JEST MOIM OJCEM?JESTEM CÓRKĄ JAKIEGOŚ MĘŻCZYZNY,A KTO INNY MA SIĘ ZA MOJEGO OJCA?
  tRZEBA ZROBIĆ TO Z OBOMA-TO JASNE ,ALE JAK Z TYM,KTÓREGO NIE ZNAM????

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *