Jak przygotować dom na działanie Prawa Przyciągania? 6 wskazówek

dom

Co zrobić, aby czuć się we własnej przestrzeni jak u siebie w domu? Jak stworzyć D O M, czyli miejsce, w którym odpoczywamy, relaksujemy się, spędzamy czas i wychowujemy dzieci? Jak stworzyć przestrzeń, w której każdy członek rodziny czuje się dobrze? Jak napełnić ją pozytywnymi wibracjami i utrzymać na wysokiej częstotliwości, aby stała się spokojną przystanią, portem i poczuciem bezpieczeństwa?

Utrzymanie wysokiej częstotliwości w miejscu zamieszkania to jeden z kilku punktów, które warto spełnić, aby wzmocnić działanie Prawa Przyciągania. Jeśli napełniamy się pozytywną energią (a napełniamy się, jeśli jesteśmy otoczeni wysokimi wibracjami) wtedy pozwalamy na to, aby Prawo Przyciągania realizowało się szybciej i pełniej. Warto trzymać wysoką częstotliwość nie tylko dlatego, że nasze myśli będą manifestować się bardziej i szybciej, ale też dlatego, że będziemy czuć się lepiej. Dobre samopoczucie przekłada się z kolei na wszystkie inne aspekty życia, bo oto właśnie w nim chodzi – aby się dobrze czuć.

Oto 6 inspirujących i prostych do wykonania zmian, które sprawią, że stworzysz w swoim DOMU oazę spokoju, pozytywne miejsce i osiągniesz taką wibrację, która pozwoli manifestować życie o jakim marzysz.

Może cię również zainteresować artykuł: 14 sztuczek dookoła produktywnej pracy w domu – znasz je?

Źródło: unsplash.com

GOTOWY?

1. POZBĄDŹ SIĘ BAŁAGANU

Sprzątanie to symboliczne oczyszczanie głowy i porządkowanie myśli. Zagracony i zabałaganiony dom to zagracony i zabałaganiony umysł. Jeśli godzimy się na tworzenie rupieciarni w swojej przestrzeni to nic dziwnego, że podobną mamy we własnej głowie. Pozbądź się bałaganu i zobacz jak oczyszczająco działa porządek na ciebie i twoje życie. Poza tym, jeśli utrzymujesz zabałaganiony dom, wtedy dajesz sygnał Wszechświatowi o treści: “Nie mam miejsca w życiu na nic nowego”. Pozbądź się rzeczy których nie chcesz i nie potrzebujesz, aby zrobić wolną przestrzeń na doświadczanie życia jeszcze pełniej.

2. ZRÓB PRZESTRZEŃ DLA SIEBIE

Nawet w najmniejszym domu powinieneś stworzyć kącik dla samego siebie, aby mieć miejsce, w którym odpoczniesz, skupisz się, pomarzysz i spiszesz na kartach swoje plany i cele. Niech to miejsce sprzyja sesjom w nurcie Prawa Przyciągania: rozwieś zdjęcia, opisy i ilustracje, które przybliżą cię do manifestowania się twoich marzeń. Możesz stworzyć swój własny ołtarzyk, na którym będziesz przechowywać reprezentację swoich pragnień. Stwórz miejsce pozytywne, dobre i przyjemne, aby wspierało cię w drodze do manifestacji.

3. ZASTOSUJ FENG SHUI

Feng shui to nie tylko odpowiednie ustawienie przedmiotów, ale również kolory, które wywołują konkretne emocje. Aby zwiększyć wibracje swojego domu, pozbądź się neutralnych i ciemnych kolorów, które wzbudzają poczucie smutku i melancholii. Skoncentruj się na wzorach, fakturach i kolorach, które są radosne, pozytywne lub uspokajające, aby wprowadzić dokładnie takie wibracje do swojej przestrzeni. Wprowadź ciepłe odcienie, pastele, niebieskości, miękkie wykładziny, przyjemne w dotyku tapety o delikatnych wzorach.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na webinar [szkolenie on-line]: Bezpieczny DOM – Rytuał Oczyszczenia i Otwarcie Serca. Dom – Serce – Życie, klucze i wskazówki do nowego życia


4. POZBĄDŹ SIĘ PRZESZŁOŚCI

Przede wszystkim tej o negatywnym zabarwieniu. Bolesne wspomnienia stanowią barierę między tobą, a twoją przyszłością i wszystkim tym co ma szansę się zmaterializować poprzez Prawo Przyciągania. Dlaczego? Wracając do wspomnień, nie jesteś w stanie odpuścić i nie możesz popłynąć wraz z życiem, bo twoja uwaga skupia się na smutku i bólu, jaki czułeś w przeszłości. Umysł przeżywa wszystko na nowo – zupełnie tak, jakby sceny rozgrywały się za każdym razem od nowa, dając od siebie kolejną dawkę cierpienia. Pamiątki po poprzednim partnerze lub karierze zawodowej, która zakończyła się z wielkim hukiem mogą zablokować przepływ energii w tych obszarach. Oddaj, sprzedaj, wyrzuć rzeczy, które niosą ze sobą bolesną wartość sentymentalną i otwórz się na nowe doznania i przeżycia.

5. WIZUALIZACJA

Wizualizuj zmiany, jakie pojawią się w twoim domu, kiedy manifestuje się wszystko to, o czym marzysz. Jeśli już masz na nie pomysł – działaj! Przygotuj miejsce w szafie dla nowej partnerki, kup podwójną pościel i nową poduszkę dla partnera oraz miski dla psa, jeśli chcesz go w swoim życiu. Pomóż PP rozgościć się w twoim życiu na dobre i zawieś obrazek w przyszłym pokoju dziecka, aby dać znak Wszechświatowi, że może pracować nad powiększeniem rodziny.

6. POZWALAJ SOBIE NA ZMIANY

Zmiana dekoracji na inne czy przemeblowanie to odświeżające techniki, które robią przeciąg w energiach i pomagają jej popłynąć dalej. Nie poprzestawaj na zmianach, zmieniaj kolory, zmieniaj faktury, umeblowanie i dekoracje. Zmieniaj też organizację swojego dorobku – segreguj, układaj, zamieniaj miejscem. Każda drobna zmiana może zrobić poważny przeciąg w twoim życiu.

A przecież właśnie o to chodzi, prawda?

Może cię również zainteresować artykuł: Dom – nasze miejsce na ziemi. Sprawdź, jak wypełnić go dobrą energią

Nadine Lu

 

Źródła:
thelawofattraction.com/five-ways-to-make-your-home-a-more-positive-place/
powerofpositivity.com/5-ways-make-home-positive/eranda.com/decorating-ideas/a1041/peaceful-decor/

 

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram