Dominika Yoga

Dominika Yoga

01Joga to mój sposób na utrzymywanie wysokich wibracji. Taki styl życia wybrałam ponad 6 lat temu, kiedy pierwszy raz stanęłam na macie. Jest to dla mnie droga na całe życie, gdyż wiedza i praktyka przychodzą wraz z doświadczeniem. Na macie każdy jest sam, więc każdy poznaje samego siebie. Nie ma ego, nie ma rywalizacji. Doświadczasz pełni swojego istnienia. JOGA oznacza „łączyć” ciało, umysł i ducha. W codziennej medytacji korzystam z uzdrawiającej mocy kryształów i minerałów, dzwonków koshi i zaphir oraz misy tybetańskiej.

Ukierunkowanie energii i nadanie intencji każdej praktyce, sprawia, że w życiu wydarzają się cuda. Doskonałe samopoczucie, zdrowie, uśmiech na twarzy, świadomość własnej wartości i mocy, bezwarunkowa miłość do siebie i świata, spokój ducha, czysty przepływ myśli, mocne i elastyczne ciało… to tylko niektóre skutki uboczne praktykowania jogi.

Dominika Sobesto – czynię poprzez jogę, mieszkam w Londynie, gdzie organizuję prywatne i indywidualne sesje z jogi i medytacji. Prowadzę również 3 razy w tygodniu zajęcia online. W swojej pasji, a także pracy skupiam się głównie na pracy z systemem czakr (oczyszczanie, otwieranie i aktywowanie, poprzez ćwiczenia bioenergetyczne) dbam o to by, uczeń czuł się na macie swobodnie i komfortowo, każda lekcja dopasowana jest do potrzeb praktykującego.

KONTAKT: 

domsobesto@gmail.com
https://www.facebook.com/dominika.sobesto

 

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

YouTube
Instagram