Duchowy test: pierwsza rzecz, którą zobaczysz na obrazie, powie ci, jakich zmian potrzebujesz teraz w swoim życiu

Duchowy test.

Dzięki temu łatwemu duchowemu testowi możesz odkryć coś nowego o swoim życiu. Pierwsza rzecz, którą zobaczysz na obrazku poniżej, powie ci, jakich zmian teraz potrzebujesz w swoim życiu, by wkroczyć na nowy, wyższy poziom.

Każda istota ludzka przychodzi na świat by doświadczać i doskonalić się coraz bardziej. Jest to podstawowe zadanie każdej żywej istoty dążącej do szczęścia i ponownej jedności ze Stwórcą. Na własnej ścieżce rozwoju przechodzimy przez różne etapy, trudności, wyzwania i zmiany, które są nieodłączną częścią rozwoju.

Dzięki temu prostemu duchowemu testowi dowiesz się, jakich zmian potrzebujesz w tym okresie swojego życia, by przenieść swój duchowy i fizyczny rozwój na nowy poziom.

Może cię również zainteresować artykuł: 8 oznak zdrowia emocjonalnego i sposoby na jego poprawę

BUDDHA

Jeśli pierwszą rzeczą, którą zobaczyłeś, jest Budda, oznacza to, że jesteś optymistą, który wierzy we wszystko, co robi. Ciężko pracujesz, aby wszystko w twoim życiu działało tak jak należy, czy to w życiu prywatnym, czy zawodowym.

Jeśli coś idzie nie po twojej myśli, nie tak jak to sobie zaplanowałeś, to nie tracisz serca i z jeszcze większą determinacją starasz się osiągnąć swój cel.

Ma to niewątpliwe zalety, ale powinieneś także nauczyć się dostrzegać momenty, w których warto odpuścić i pozwolić, by rzeczy zadziały się po swojemu.

Może cię zainteresować Rytuał – Duch ponad stresem. Dzięki temu oczyszczającemu rytuałowi pozbędziesz się stresu, który przez lata nagromadził się w twoim ciele energetycznym, a także fizycznym. Oczyścisz się na poziomie: Ciała, Ducha i Umysłu.


WIEWIÓRKA

Pierwszą rzeczą, którą dostrzegłeś, jest wiewiórka? Zatem prawdopodobnie jesteś osobą, która nie chce opuścić swojej strefy komfortu.

Choć masz naturę wojownika, który nie boi się stawiać czoła pojawiającym się wyzwaniom, to nie lubisz patrzeć na świat inaczej niż tylko ze swoje perspektywy.

Czasami warto poluzować swoje przekonania i spojrzeć na sprawy z różnych perspektyw. Taka elastyczność sprawi, że będziesz skuteczniej realizować zamierzone plany, a wychodzenie ze strefy komfortu stanie się łatwiejsze.

Może cię zainteresować Rytuał Wiary w Siebie. Zgłośnij Światło w Sobie!


KORZENIE DRZEW

Jeśli pierwszą rzeczą, którą zobaczyłeś, są korzenie drzewa, to doświadczasz stanu emocjonalnego, na który nie zwracasz należytej uwagi.

Inaczej mówiąc: zaniedbujesz swoje emocje i nastroje.

Ostatnio czujesz się samotny i smutny, ale nie lubisz się nad sobą użalać i tłumisz te emocje. Nie ma jednak nic gorszego od lekceważenia swoich uczuć. To błąd, który należy jak najszybciej naprawić.

Mogą cie zainteresować warsztaty: Totalna Biologia, Biologika i Recall Healing – praktycznie i dla każdego. Totalna Biologia dogłębnie wyjaśnia przyczyny choroby, a jej odkrycie wyłącza jej program.


KWIAT LOTOSU

Kreatywność płynie w twoich żyłach, a dowodem na to jest to, że pierwszą rzeczą, którą widzisz, jest kwiat lotosu.

W życiu zawsze odnosisz sukcesy i zawsze będziesz je odnosił. Zdajesz sobie z tego sprawę, ponieważ znasz swoje cechy i wiesz, że zawsze możesz liczyć na swoje talenty.

Niestety czasami unosisz się dumą, wywyższasz się i uważasz za lepszego od tych, którym nie wiedzie się tak dobrze jak tobie. To trzyma cię w uwięzi ego i nie pozwala wykorzystać talentów dla dobra całego istnienia. Głęboka pokora jest tym, czego potrzebujesz się nauczyć.

Może cie zainteresować szkolenie on-line: Fioletowa Transformacja – pełne połączenie z własną mocą


Źródło i grafika: namastest.net

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram