Dziady. Magia Rodowa

DZIADY. Magia Rodowa

Webinar (szkolenie internetowe)

Link do transmisji online: www.ekademia.pl/kurs/Dziady2018

Pamiętaj o tym, że Moc tego Rytuału nie traci nigdy na wartości. Możesz wziąć w nim udział za miesiąc, rok i za sto lat. Magia jest ponadczasowa i zawartego tu Rytuału możesz użyć zawsze!

W samym środku jesiennej pogody, kiedy dni są krótsze, a noce dłuższe, kiedy bliżej nam do nostalgii niż do zabawy, nadchodzi ten magiczny dzień, gdy Świat Żywych i Umarłych oddziela bardzo cienka granica – Święto Dziadów. Podczas tej wyjątkowej nocy Żywi mogą oddać największą przysługę zagubionym Duszom i wskazać drogę do Nawii. Jest to przypomnienie jednej z ważniejszych przesłań Słowiańskiej wiary – nie tylko duchy mogą oddać przysługę żywym ale i żywi duchom – dzięki temu, jedni i drudzy istnieją w wiecznym, nieskończonym i nieograniczonym Świecie.

Energia dnia z 31 października na 1 listopada jest szczególna, gdyż zaciera się granica pomiędzy światem żywych i umarłych i właśnie w tym szczególnym dniu kontakt z drugą stroną jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Po dziś dzień celebrujemy ten niezwykły czas, świętując Samhain, Halloween czy Dziady.

Żeby zrozumieć, dokąd idziesz, musisz wiedzieć, skąd przychodzisz. Poza wiedzą o naszych poprzednich inkarnacjach, o tym, z jakiego gwiezdnego sytemu pochodzimy i jakie są nasze równoległe systemy zdobywania doświadczeń, potrzebujemy więc zrozumieć coś, z czym nie rozstajemy się od pierwszego do ostatniego oddechu na Ziemi. Potrzebujemy zrozumieć KREW. Poznać, uszanować i uświęcić własny RÓD. Zrozumieć, że Czas i Miejsce w którym się urodziliśmy jest nieprzypadkowy, a doprowadziły nas do tego wybory, wypadki i decyzje naszych PRZODKÓW. Gdyby nie ich determinacja, geny, charaktery oraz świadomość nie byłoby nas tutaj.

Zapraszamy na warsztaty. Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 31.10.2019
Godziny: 20:00-23:55

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do transmisji online: www.ekademia.pl/kurs/Dziady2018

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram