Dziady – Święto Zmarłych – Rytuał Odprowadzania Dusz

Żeby zrozumieć, dokąd idziesz, musisz wiedzieć, skąd przychodzisz. Świat Żywych i Umarłych oddziela bardzo cienka granica – Święto Dziadów. Podczas tej wyjątkowej nocy, Żywi mogą oddać największą przysługę zagubionym Duszom i wskazać drogę do Nawii. Jest to przypomnienie jednego z ważniejszych przesłań Słowiańskiej wiary – nie tylko duchy mogą oddać przysługę żywym, ale i żywi duchom – dzięki temu, jedni i drudzy istnieją w wiecznym, nieskończonym i nieograniczonym Świecie.

Czy śmierć to wciąż temat tabu? Czy współczesny człowiek oswoił się z tym, co wydaje się jedyną pewną w ludzkim życiu, czyli z przechodzeniem na tamten świat? Dlaczego unikamy tego zagadnienia, łudząc się, że to nas nie dotyczy? Śmierć jest bardzo sprawiedliwa, mimo że człowiek ma o niej zupełnie inne zdanie. Jeśli zrozumiemy, że nie jest ona końcem życia, lecz jego kolejnym etapem, strach nie będzie nam już towarzyszył. Jeżeli uświadomimy sobie, czym w rzeczywistości jest ten tajemniczy rytuał przejścia, to akceptacja jego nieuchronności będzie naturalną prawdą.

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie znajdują się Dusze ludzi, którzy nigdy nie pogodzili się ze swoim odejściem lub którym ktoś z bliskich im żyjących, wrócił swoim żalem wolność? Niestety, nie mieli oni możliwości, aby przejść na drugą stronę życia, gdyż utknęli między światami. Dusza zmarłej osoby zostaje w takich przypadkach często przywiązana do żywej osoby i w taki sposób wiedzie swoją dalszą egzystencję. Nigdy nie jest to komfortowa sytuacja ani dla umarłych, ani dla żyjących. Jest to stan nierównowagi. Dlatego rytuał odprowadzania zmarłych, zwierający intencję przejścia dla zmarłego, jest tak ważny. Wykonuje się go właśnie po to, aby umożliwić zmarłemu bezpieczne przejście na drugą stronę.

Nasi przodkowie dobrze o tym wiedzieli, dlatego w tym szczególnym dniu, oddając szacunek swoim zmarłym krewnym, wykonywali rytuał przejścia. Energia dnia z 31 października na 1 listopada jest szczególna, gdyż zaciera się granica pomiędzy światem żywych i umarłych i właśnie w tym szczególnym dniu kontakt z drugą stroną jest łatwiejszy niż kiedykolwiek. Po dziś dzień celebrujemy ten niezwykły czas, świętując Samhain, Halloween czy Dziady. Kochani, zapraszamy na spotkanie w całości poświęcone życiu po życiu.

Święto Zmarłych – Rytuał Odprowadzania Dusz

Świetlisty Rytuał, w którym możesz poprosić o kontakt ze zmarłą osobą i przekazać to, co masz dla niej w Sercu, z pomocą Azraela, Metatrona i Aniołów Siedmiu Boskich Promieni. Będziemy mogli podziękować za życie naszych Przodków i przyjaciół, którzy odeszli oraz odciąć się od energii żalu. jak również wszystkich energii, którymi przywiązujemy ich do siebie, jednocześnie hamując ich na dalszej Ścieżce. Rytuał ten sprawi, że przestaniesz bać się śmierci, bo zrozumiesz, czym ona jest. W Rytuale możesz spotkać osoby, które odeszły z Twojego życia — bądź gotów na porozumienie z nimi lub też przeżyj to doświadczenie z Siłami Anielskimi, błogosławiąc swój ród i oczyszczając wszelkie energie, które ze strony zmarłych plączą Twoje dzisiejsze kroki. Uwolnij siebie, uwolnij ich. I odzyskaj pełnię swojej energii!

Nawet wiele lat po śmierci, jeśli dana osoba powraca w Twoich myślach i masz wrażenie, że czegoś potrzebuje, może skorzystać z tego Rytuału, ponieważ może właśnie tej kuli Światła potrzebuje, by wznieść się wyżej i wyjść z kodów, które wiążą przy Ziemi. Wykonując rytuał, zapalasz symboliczny znicz na grobie bliskiej Ci osoby, nawet jeśli ten grób znajduje się bardzo daleko.

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Aby dołączyć kliknij: http://www.ekademia.pl/kurs/DziadyMagiaRodowa

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Data: 31.10.2017 (wtorek)
Godziny: 20:00 – 23:00
Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *