Dzień 1: Świadomość Chrystusowa i Nauki Jezusa

ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY

– Dzień Pierwszy:  JEZUS

11 grudnia 2019

[webinar – wykład i Rytual]

Link do transmisji on-line: www.ekademia.pl/kurs/Dzien1NaukiJezus

***

Jezus.

Tak wiele powiedziano, a tak niewiele zrozumiano.

Ten dzień wszyscy otrzymaliśmy po to, by to zmienić.

Nie ma w świecie osoby, która istnieje bez jego obecności. Czy nazwiesz go Jeszua z hebrajskiego, Essa w języku Amaric czy Zbawiciel po polsku – wiedz, że jest w Tobie obecny i tylko od Ciebie zależy, jak bardzo jego Święta Energia lśnić będzie w Twojej Rzeczywistości i Tobą w Życiu innych! Niezależnie od Wiary, Wyznania i sposobu okazywania uważności spirytualnej, obecność Jezusa żyje w każdym – tak bardzo bowiem zmienił losy świata, iż na zawsze wpisał się w Wiedzę Wody. I z każdą chwilą, gdy naturalne soki Świata, obecne w ziołach, warzywach, kwiatach, owocach, deszczu i Rzekach, przepływają przez Ciebie, stężenie boskiej obecności w Tobie rośnie. Jak pracować z cząsteczkami Chrystusa w świecie i z Jego Mocą w sobie, by stać się Pełnią Miłości i Mocy na Ziemi?

Jezus był, jest i będzie nauczycielem Wolności – niezależnie od tego, w którym punkcie istnienia o nim usłyszysz, jego Imię obudzi w Tobie dążenie do Prawdy i pełną Odwagę, by się z nią zmierzyć. Zainspiruje do wspinania się po drabinie własnego DNA i osiągnięcia Pełni Człowieczeństwa. A więc zrealizowania kompletnego potencjału, który posiadamy z samej jedynie tej przyczyny, iż jesteśmy ludźmi. Nauka Jezusa odradza się dziś w sposób szczególny – z Mocą niespotykaną, w pełnej dynamice, przepływa przez Świat jak Tsunami Światła, zmywając wieki wypaczeń, terroru i kontroli! Wszystko, czego uczył Jezus wraz z Marią Magdaleną, żyje w Tobie i nie będzie dla Ciebie niczym nowym – moje zadanie polega jedynie na wskazaniu Ci drogi do tego i ponownym skontaktowaniu Cię z tymi wartościami! Ważne jest również to, by Ścieżka ta nie została w Tobie już nigdy zapomniana – dlatego też na zajęciach otrzymasz Klucze i Wskazówki, jak pracować z Energią Chrystusową na co dzień.

Oto tematy, których możesz spodziewać się na spotkaniu:

  • Jezus – Prawda vs Religia
  • Energia Chrystusowa – znane i nieobjawione wcześniej Prawa dotyczące Natury tej Energii, jak również geneza jej pochodzenia w świecie
  • Archetyp Mesjasza, Syna Bożego, Boga Słów, Nauczyciela – kim jest Jezus poza tymi interpretacjami?
  • Czakra Serca – Królestwo Boskiej i Ziemskiej Miłości, metody pracy z Sercem, w tym kluczowe sposoby na zachowanie bezpieczeństwa oraz utrwalenia stanów, które przeżywamy – stwórz własne Klucze do Serca i otwieraj je, kiedy tego pragniesz… bądź wcale go nie zamykaj!
  • 12 czakramów energetycznych i 12-niciowe DNA: BOSKI WZÓR, zwany Człowiekiem
  • Róża, Ogień, Światło – Alchemiczny portret Jezusa i jego obecność w Rytualistyce, Magii, Healingu oraz Naukach Ezoterycznych
  • “On, czyli Człowiek, pomiędzy Niebem i Ziemią” – do czego inspiruje nas Jezus i gdzie znaleźć o tym informacje?
  • Praca z podnoszeniem wibracji Ziemi poprzez poszerzanie zasięgu Energii Chrystusowej i pracę z zakresami Mistrzostwa
  • Skuteczne medytacje łączące z Mistrzowską Miłością Jezusa – zostań Jego Uczniem!
  • Manifestacja i Materializacja – Podstawy, Metody i Praktyka

Całości spotkania dopełni oczywiście Rytuał Anielski i Archanielski – tym razem jego zadaniem będzie oczyszczenie w Tobie Imienia Jezusa oraz usunięcie wszelkiego rodzaju negatywnej energii z Czasu i Przestrzeni Twojego Życia – jeśli wiesz, od czego pragniesz się uwolnić i co zapraszasz do swojego Życia w zamian za to, spisz swoje intencje w Oświadczeniu Woli (https://akademiaducha.pl/tag/oswiadczenie-woli/) lub na kartce po lewej stronie napisz, co z momentem Rytuału wykreślasz ze swojej Rzeczywistości, zaś po prawej stronie, co zapraszasz.

Tego dnia dzięki Magii i Muzyce otworzymy nie tylko nad Ołtarzem, ale nad każdym z naszych Żyć, szczególny Portal Energii, nazywany Przestrzenią Cudu. Jest to energetyczny most pomiędzy sferą Ziemi i Nieba – dzięki tej Drodze Istoty Anielskie i Archanielskie mogą skierować swoją Boską Moc bezpośrednio w nasze sprawy, a my jesteśmy w stanie nie tylko oczyścić swoją Przeszłość i unieść się Przebaczeniem ponad wszelkimi doświadczeniami, ale również zobaczyć swoją Przyszłość i z pełną Wiedzą o tym, jak manifestować i materializować, uczynić w niej konkretne Wydarzenia!

Osoby, które zdążą się zapisać do 15-go grudnia, otrzymają ode mnie specjalną niespodziankę – odręcznie napisany list z osobistym Błogosławieństwem na kolejny rok.

Jeśli potrzebne Ci wsparcie w jakiejś konkretnej dziedzinie, wpisz proszę informacje o tym w danych przelewu – dzięki temu będzie możliwe stworzenie dla Ciebie czegoś, co potrzebujesz!

Z uwagi na konieczności podróżowe nie mam możliwości zrobienia tego później. A z całą pewnością docenicie ten szczególny rodzaj Magii, gdy tylko otrzymacie do niego dostęp! W pakiecie Wiedza o tym, jak pomnażać Potęgę tego co robicie… poprzez Życzenia!

MAGIHUANA – oto mój sposób, by wesprzeć Świętą Roślinę Mocy!

Tym razem spotkanie ma charakter szczególny – wszystkie środki zebrane w jego efekcie stanowić będą podstawę ekonomiczną do wystartowania projektu, który wspieram całym swoim Światłem, lecz który z czystym Sercem oddałam pod opiekę swojej Rodzinie w Detroit, pozostając oczywiście częścią Crew jako Highest Priestess i zachowując pełną Moc w obszarze działań związanych z Magią.

www.facebook.com/magihuana/

www.youtube.com/channel/UCWB5d0AeobLVTfDu7ap9F0g 

Wiedźma Anja Anna

Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 11.12.2019

Godziny: 20:00 -23:55

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Dzien1NaukiJezus

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram