Dzień 2 – Świadomość Chrystusowa i Nauki Marii Magdaleny

maria magdalena

ŚWIADOMOŚĆ CHRYSTUSOWA i NAUKI JEZUSA I MARII MAGDALENY

– Dzień DRUGI: MARIA MAGDALENA

13 grudnia 2019

[webinar – wykład i Rytual]

Link do transmisji on-line: www.ekademia.pl/kurs/Dzien2NaukiMariaMagdalena

***

Maria Magdalena.

Tak niewiele powiedziano, lecz zrozumiał każdy, kto usłyszał.

Ten dzień mamy po to, by usłyszeli i zrozumieli wszyscy, którzy są gotowi.

“Jestem Zmartwychwstaniem i Życiem” – to powiedział do niej Jezus w słowach na Ziemi ostatnich. Każdą cząsteczką Jego w sobie zrozumiała. Następnie każdą własną. A później rozpłynęła się po Świecie w Wiedzy o tym, spotykając kolejne kobiety i inspirując je do Miłości, którą sama żyje i która od początku Jej i Jego istnienia przekracza granice tego, co śmiertelne.

Maria Magdalena, jedyna kobieta na Ziemi, w której Energii Chrystus mógł odnaleźć wzajemność, jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w świecie Religii. Przez Kościół przez wiele wieków niszczona, następnie “dyskretnie” przemilczana bądź marginalizowana, dochodzi w końcu do Czasu, w którym jej Imię może popłynąć z pełną Mocą! W czasach Chrystusa uznana za równą Jemu, miała ona swoje Uczennice, a jej i ich Nauka jest żywa w Alchemii po dziś dzień i daje kompletną Wolność oraz Zrozumienie Natury Człowieka – jeśli masz w sobie dostatecznie dużo  Światła i Ciepła, żeby ją poczuć! Jako Kobieta Maria Magdalena uczyła bycia wsparciem dla każdego, kogo kochamy – lecz i również unoszenia się w Mistrzostwo w swoich własnych cechach. Mimo tego, iż Wiedza ta jest sekretna i uznawana często za zarezerwowaną dla Kobiet, tego dnia każdy Człowiek odważny by ją poczuć otrzyma taką możliwość. To pierwsze spotkanie związane z mocą Marii Magdaleny, na które Panowie są również serdecznie zaproszeni! Dzięki Wiedzy o tym, jak pracować z Księżycem, z Wodą, z Lustrem i ze swoją Lunarną Naturą każdy może osiągnąć Pełnię Siebie w Miłości i w Mocy – czas ZINTEGROWAĆ w sobie wartości Ognia i Wody, Dnia i Nocy, Słońca i Księżyca, Jezusa i Marii Magdaleny!

Na te zajęcia niech każdy z Was przyniesie jeden kwiat – taki, jaki poczuje, jaki wybierze, jaki jest dla niego najulubieńszy. Najlepiej, jeśli uda się mieć go w formie organicznej, ale w przypadku jeśli Twoim ulubionym Kwiatem jest np. Wanilia, zdjęcie również może zostać uznane za wystarczające.

Oto tematy, których możesz spodziewać się na spotkaniu:

 • Magia Magdalena – Prawda vs Religia
 • Energia Mariomagdaleńska – znane i nieobjawione wcześniej Prawa dotyczące Natury tej Energii, jak również geneza jej pochodzenia w świecie
 • Archetyp Czarnej Madonny, Jawnogrzesznicy, Uczennicy, Mistrzyni – kim jest Maria Magdalena poza tymi interpretacjami?
 • Czakra Serca – Królestwo Boskiej i Ziemskiej Miłości, metody pracy z Sercem, w tym kluczowe sposoby na zachowanie bezpieczeństwa oraz utrwalenia stanów, które przeżywamy – stwórz własne Klucze do Serca i otwieraj je, kiedy tego pragniesz… bądź wcale go nie zamykaj! (część druga – warto skompletować całość!)
 • 12 czakramów energetycznych i 12-niciowe DNA: BOSKI WZÓR, zwany Człowiekiem – ćwiczenia praktyczne do pracy z aktywacją, oczyszczeniem i uzupełnianiem Czakr
 • Lilia, Woda, Krew – Alchemiczny portret Marii Magdaleny i jej obecność w Rytualistyce, Magii, Healingu oraz Naukach Ezoterycznych
 • “Ona, czyli Księżyc, dający Wiedzę Słońcu” – do czego inspiruje nas Maria Magdalena i gdzie znaleźć o tym informacje?
 • Praca z podnoszeniem wibracji Ziemi poprzez poszerzanie zasięgu Energii Mariomagdaleńskiej i pracę z zakresami Mistrzostwa
 • Skuteczne medytacje łączące z Mistrzowską Miłością Marii Magdaleny – zostań Jej Uczniem!
 • Manifestacja i Materializacja – Podstawy, Metody i Praktyka część 2
 • Transmutacja i Transfiguracja – czyli Metody Przemiany, praca praktyczna

Z uwagi na to, że Rytuał Anielski i Archanielski podsumowujący to spotkanie będzie prawdopodobnie ostatnim publicznie dostępnym wydarzeniem w tym roku, przygotujcie się na niespotykaną do tej pory JAKOŚĆ i ZASIĘG Energii – celem ostatniego Rytuału tworzonego z ludźmi jest zawsze dowydarzenie, dopełnienie i domanifestowanie tego, co w bieżącym roku pojawiło się w naszym Życiu jako Intencja, Życzenie, Pragnienie lub Plan.

Jest to moment, by podsumować energię całego roku – w obliczu pierwszego dnia po Święcie Światła, gdy dni zaczynają rosnąć, a noce maleć, świętujemy Dzień Początku i Odrodzenia. Możemy poprosić Słońce, by codziennie aż do kulminacji swej aktywności rosło w Moc nad naszym Życiem, a tym samym by każdy z naszych upragnionych Sukcesów był dobrze zaopiekowany! Idealny moment na Magię związaną z wejściem na Ścieżkę i postanowieniem o Życiu w wyższej skali i w prawdziwych wartościach. Perfekcyjny Czas na to, by połączyć sferę Sacrum i Profanum, tak by Wiedza zdobyta od różnych osób i różnymi metodami mogła być dla nas praktycznym wsparciem. Rytuał będzie miał charakter nieco inny niż do tej pory – tak, jak pierwszego dnia zaczynać będziemy od Ciemności, Przeszłości, Podświadomości, a następnie poprzez Oczyszczenie wejdziemy w Światło, tak drugiego dnia zaczniemy Rytuał przy bardzo intensywnym oświetleniu, by w połowie przełączyć się w “tryb nocny” by wszystko, co uczyniliśmy i stworzyliśmy, mogło zostać zatwierdzone jako Fakt – a więc Przyszła… Przeszłość!

Będzie to również wejście od globalnego działania w intymność. Warto zrobić obydwa Rytuały – stanowić będą bowiem naturalne uzupełnienie wobec siebie, a jako Całość dadzą dostęp do niezwykłych Przestrzeni i Czasów do Nauki. Istoty Anielskie  i Archanielskie obecne podczas naszego spotkania mogą chcieć się z Wami komunikować również po zajęciach – zanim przyjdziecie się z nimi spotkać ustalcie ze sobą, czy jest w Was na to otwartość i czy pragniecie, by ich istnienie wpisało się swoją Mocą i Błogosławieństwem w Wasze Życie. Jeśli pragniecie nawiązać z nimi kontakt i powierzyć pod ich opiekę sprawy najważniejsze – nie wahajcie się! Jestem szczęśliwa, że po wielu latach pracy z Magią i Alchemią jestem gotowa, by zaprosić Was na to spotkanie.

Jeśli czujecie w sobie gotowość – oczywiście bądźcie! Weźcie ze sobą instrumenty muzyczne – Informacja i Praktyka potrzebują balansu, stworzymy go poprzez wspólne połączenie Melodią i Rytmem!

Niech Moc będzie z Tobą, a Miłość w Tobie!

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 13.12.2019

Godziny: 20:00 -23:55

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/Dzien2NaukiMariaMagdalena

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

Z uwagi na to, że Rytuały Anielskie odbywają się na poziomie Duszy, każda osoba biorąca udział w rytuale będzie wprowadzona w nadświadomość, gdzie pozna swoje Zwierzęta Mocy, Przewodników i siły anielskie wspierające. Postrzeże również naturę Duszy i otrzyma symbole do komunikowania się ze swoją nadświadomością oraz z Aniołami i swoją duchowością.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram