Dzień urodzenia – co on dla ciebie oznacza? [część I]

Dzień urodzenia

Jaki jest twój dzień urodzenia? To bardzo ważne pytanie, nie podchodź lekceważąco do dnia miesiąca, w którym się urodziłeś. Wskazuje on bowiem na to, jakie umiejętności posiadasz oraz jakie wyzwania będą na ciebie czekać. Określa również podświadome sfery życia, spontaniczne reakcje, instynkty, odruchy oraz wszystko to, co jest poza naszą kontrolą. Te informacje są niezwykle cenne i warto mieć je z tyłu głowy podczas codziennych życiowych zmagań.

Nie musisz niczego obliczać, wystarczy, że odszukasz dzień swojego urodzenia w artykule poniżej. Bez względu na to, czy twój dzień to 9 lipca czy 9 grudnia, odszukaj liczbę 9 i sprawdź jakie dodatkowe informacje o tobie kryje numerologia. Być może to, co przeczytasz nie będzie dla ciebie niczym nowym. A może ta informacja sprawi, że puzzle w twojej głowie ułożą się same.

A jeśli chcesz bardziej zanurzyć się w numerologię, by lepiej poznać siebie i otaczający cię świat, zacznij tutaj: Numerologia dla opornych – ZACZNIJ TUTAJ (Spis treści)

Dzień miesiąca: 1

Urodzony przywódca, który ma naturalną charyzmę, dzięki której zyskuje zaufanie i wsparcie innych. Urodzeni pierwszego dnia miesiąca to indywidualiści z wyjątkowo autonomicznym charakterem. Cenią sobie wolność wyrażania siebie, samodzielne organizowanie pracy i życia osobistego, a także sprawczość tego, co się w tym życiu dzieje. Z przyjemnością zajmujesz się dużymi projektami, ale szkoda ci czasu na szczegóły z nimi związane.

Dzień miesiąca: 2

Wrażliwość i dyplomacja to słowa, które cię opisują. Lubisz zrobić dobre pierwsze wrażenie – uważasz, że to klucz do sukcesu. Potrafisz mediować, dlatego w kontaktach międzyludzkich zyskujesz zawsze to na czym ci zależy. Masz wyostrzoną intuicję i często na niej polegasz. Prawdopodobnie szukasz w swoim życiu stałości i równowagi. Ważne są dla ciebie relacje międzyludzkie, zwłaszcza związek partnerski.

Źródło: pixabay.com

Dzień miesiąca: 3

Urodzeni trzeciego dnia miesiąca mają wysoce rozwinięty talent twórczy. Zazwyczaj realizują się jako artyści. Są wyjątkowo czuli, wrażliwi i empatyczni. Lubią dobry dowcip i ze swoich opowieści robią prawdziwą sztukę. Kreatywność przejawia się we wszystkim co robią, nie godzą się na rutynę i powtarzalność. Chcą wydobywać piękno ze wszystkiego, czego się dotkną. Traktują życie jak otwarty zeszyt, który mogą pokolorować.

Dzień miesiąca: 4

Z dnia urodzenia czwórki to idealni pracownicy. Są zorientowani na szczegóły, odpowiedzialni, przestrzegają zasad, angażują się całym sobą w to co robią. Podobnie traktują swoją rodzinę i życie poza pracą – rodzina i przyjaźń są dla nich niezwykle ważne, podobnie jak to, jak są postrzegani przez innych. Lubią porządek i organizację, zawsze dbają o to, aby każda rzecz miała swoje miejsce. Sprawdzają swoją pracę, zawsze są na czas i dotrzymują ustalonych umów. Niestety, to wszystko sprawia, że stale mają w głowie bałagan.

Dzień miesiąca: 5

Osoby urodzone 5 dnia miesiąca lubią jak coś się wokół nich dzieje. Cenią sobie przygody, zmiany, podróże. Są elastyczne, komunikatywne i łatwo dopasowują się do warunków w jakich się znajdują, a ze względu na ciągłą potrzebę zmian, w zasadzie zmieniają się nieustannie. Piątki z dnia urodzenia mają poczucie energii i światła, analogicznie do 5 punktów pentagramu, który łączy elementy Ziemi, Powietrza, Ognia, Wody i Ducha.

Dzień miesiąca: 6

Urodzeni szóstego dnia miesiąca są hojni, rodzinni, życzliwi i dbają o to, aby nieść pokój i zrozumienie zamiast wojny. Łatwo znajdujesz porozumienie i złoty środek. Nie zgadzasz się na niesprawiedliwość, jesteś wyjątkowo empatyczny i nie dopuszczasz do siebie zła. Chcesz nieść dobrą nowinę i szerzyć pozytywne wibracje w rodzinie, w pracy, w relacjach i społeczeństwie ogółem.

Dzień miesiąca: 7

Jeśli urodziłeś się siódmego dnia miesiąca, dbaj o swój umysł, ponieważ służy ci on wyjątkowo dobrze. Lubisz kontemplować, zastanawiać się, wymyślać historie. Masz doskonale rozwiniętą koncentrację i wyostrzoną intuicję. Kiedy spojrzysz na człowieka – już wiesz, jakie ma zamiary. Siódemki z dnia urodzenia są sprytne, skrupulatne, wymagające w pierwszej kolejności od siebie, a potem od innych. Mają poczucie niezrozumienia przez otoczenie, czują się tak, jakby korzystali z zupełnie innej częstotliwości. Takie poczucie może prowadzić do stanów depresyjnych. Uczenie się nowych rzeczy, doświadczanie tego, czego jeszcze nie mieliśmy okazji doświadczać, pomoże w regulacji stanu emocjonalnego.


Akademia Ducha i Wiedźma Anja Anna zapraszają na warsztaty on-line: BUDZENIE TALENTÓW – odkryj Talenty i Dary, z którymi przyszedłeś na świat!


Dzień miesiąca: 8

Ósemka charakteryzuje się tym, że zawsze wydłubie coś z worku swoich nieobliczalnych, nowatorskich pomysłów. Jest skuteczna, jest realistą i zna swoje możliwości. Dodatkowo, żadne wyzwanie nie jest jej straszne. Ambicja w połączeniu z nadmiarem siły i wytrzymałości, może prowadzić do pięknych rzeczy – do osiągania celów, do zmian w społeczeństwie. Ósemki wkładają całego siebie w to co robią, wszystko odbierają bardzo osobiście – związki, pracę, obowiązki domowe, czy życie codzienne. Nie przepadają za praca fizyczną, wolą pracować głową.

Dzień miesiąca: 9

Osoba urodzona 9 dnia miesiąca ma otwarty umysł i jest elastycznym optymistą, który z łatwością adaptuje się do nowych warunków. Akceptujesz różnice w innych, przez co jesteś lubiany i łatwo zjednujesz sobie innych ludzi. Dziewiątki mają tendencję do popierania konkretnego nurtu. Najbardziej uszczęśliwia ich szczęście innych, dlatego dążą do spełnienia potrzeb swoich najbliższych.

Dzień miesiąca: 10

Jesteś ambitny i dążysz do niezależności. To sprawia, że możesz podążać za swoimi marzeniami w taki sposób, jaki tylko sobie wymarzysz. Twój cel jest przez ciebie tak pożądany, że znajdziesz czas, przestrzeń i miejsce na to, aby go zrealizować. Masz analityczny umysł i umiejętność kierowania innymi. 10 to wzmocniona energia jedynki, dlatego widoczne są u ciebie cechy pragnienia bycia jedynym, najlepszym i w centrum uwagi. Lubisz być wyjątkowy, to ty zawsze wymyślasz rozwiązanie, zawsze masz rację.

Urodziłeś się po 10tym lub po 20stym dniu miesiąca? Sprawdź pozostałe części:

Część 2: 11 – 20 dzień miesiąca

Część 3: 21 – 31 dzień miesiąca

Nadine Lu

Źródła:
numerology.com/about-numerology/birthday-numerology
freetarot.com/numerology/birth-day-number/
beliefnet.com/entertainment/what-your-day-of-birth-number-means.aspx
magiakart.pl/liczba-dnia-urodzenia/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram