Dzień urodzenia – co on dla ciebie oznacza? [Część III]

Dzień urodzenia

Jaki jest twój dzień urodzenia? To bardzo ważne pytanie, nie podchodź lekceważąco do dnia miesiąca, w którym się urodziłeś. Wskazuje on bowiem na to, jakie umiejętności posiadasz oraz jakie wyzwania będą na ciebie czekać. Określa również podświadome sfery życia, spontaniczne reakcje, instynkty, odruchy oraz wszystko to, co jest poza naszą kontrolą. Te informacje są niezwykle cenne i warto mieć je z tyłu głowy podczas codziennych życiowych zmagań.

Nie musisz niczego obliczać, wystarczy, że odszukasz dzień swojego urodzenia w artykule poniżej. Bez względu na to, czy twój dzień to 9 lipca czy 9 grudnia, odszukaj liczbę 9 i sprawdź, jakie dodatkowe informacje o tobie kryje numerologia. Być może to, co przeczytasz nie będzie dla ciebie niczym nowym. A może ta informacja sprawi, że puzzle w twojej głowie ułożą się same.

Jakiego dnia przyszedłeś na świat? Sprawdź poprzednie części:

Część 1: 1 – 10 dzień miesiąca

Część 2: 11 – 20 dzień miesiąca

Część 3: 21 – 31 dzień miesiąca:

A jeśli chcesz bardziej zanurzyć się w numerologię, by lepiej poznać siebie i otaczający cię świat, zacznij tutaj: Numerologia dla opornych – ZACZNIJ TUTAJ (Spis treści)

Dzień miesiąca: 21

Jesteś zdeterminowany do osiągania sukcesów. Jesteś kreatywny i posiadasz niespotykane pomysły. Jako trójka, pracujesz na szeroką skalę z wyobraźnią, a ta z kolei jest motorem napędowym wszystkiego co ważne dla ciebie w tej inkarnacji. Twoja namiętność znajduje odzwierciedlenie również w miłości do innych ludzi. Urodzeni 21 dnia miesiąca czerpią radość z projektów rzemieślniczych. Mają świadomość, że ich praca wpływa na wszystko to, co dzieje się wokół nich. Chcą dawać innym dobro, dzielić się nim, motywować i zaspokajać potrzeby innych osób. Dlatego i ty prawdopodobnie tak funkcjonujesz względem twojego pracodawcy, pracowników, partnera czy partnerki, rodziny, znajomych i przyjaciół. Wszystko to co robisz, musi mieć sens.

Dzień miesiąca: 22

22 ma wiele z pracoholicznej czwórki. To od niej bierze popęd zawodowy i radość z prowadzenia własnego biznesu. Jej największą siłą jest dualistyczna percepcja. Wszystko to, co sobie wyobrazisz, jesteś w stanie przenieść na grunt fizyczny, czyli osiągasz wszystkie swoje plany i marzenia. Dwudziestka Dwójka może mieć poczucie rozerwania, które powoduje, że całe życie zmaga się z własną naturą i ambicjami. Osoby urodzone tego dnia często zmieniają kierunek swojej kariery lub szukają nowych rozwiązań problemów, które już istnieją. 22 to też wzmocniona dwójka, a więc wszystko to, co jest obecne przy dniu urodzenia pod liczbą 2, zostaje naturalnie wzmocnione.

Źródło: pixabay.com

Dzień miesiąca: 23

Jeśli urodziłeś się 23 dnia miesiąca, z pewnością lubisz zmiany. Żyjesz w poszukiwaniu ekscytacji i ryzyka, ale na szczęście oprócz tego, że szukasz adrenaliny, jesteś elastyczny i łatwo się adaptujesz do danej sytuacji. Twój szalony umysł spod liczby 5 pragnie nowych doświadczeń, pragnie uzyskać jeszcze lepszą jakość z dostrojenia się do danej wibracji. Wyrażasz się w sposób, który odzwierciedla twoje doświadczanie świata i otoczenia przy pomocy środków artystycznych i twórczych. Rozwijasz się poprzez duchowość, i w twórczy sposób starasz się ją przedstawić.

Dzień miesiąca: 24

24 to inaczej szóstka nastawiona na partnerstwo i pracę. To też wibracja nastawiona na rodzinę i dążenie do równowagi, pokoju i harmonii. Osoby urodzone 24 to emocjonalne dusze, które potrafią się poświęcić dla dobra innych i zrobią to bez kiwnięcia palcem. Jeśli urodziłeś się 24 dnia miesiąca, to prawdopodobnie potrafisz uzdrawiać swoją wysoką wibracją i elastycznym podejściem do życia oraz mediować dla dobra obu stron. Jesteś zdeterminowany, pragmatyczny, rozsądny. Masz problem z odpuszczaniem mimo, że wiesz, że czasem warto byłoby zrobić krok do tyłu i przyjrzeć się sytuacji z perspektywy.

Dzień miesiąca: 25

Jesteś racjonalny i analityczny. Wiele masz jednak z liczby 7 oraz wibracji 2 i 5. Masz wyostrzoną intuicję, wiedzę i zrozumienie, które pomogą ci podejmować trafne decyzje, przy których jesteś na wygranej pozycji. Całe twoje życie polega na dążeniu i utrzymaniu równowagi. Dwójka może wskazywać na tendencje obsesyjno-kompulsywne, co sprowadza się do dążenia do perfekcji. Wibracja 5 natomiast może wzmocnić te tendencje. Podchodzisz do wszystkiego z pasją i zaangażowaniem. Jeśli wierzysz w to co robisz, stajesz się idealistą i nie pozwalasz sobie tego odebrać.

Dzień miesiąca: 26

Masz silne poczucie biznesu i finansów. Kreatywnie obchodzisz temat w taki sposób, aby był on dla ciebie wygodny i korzystny. Nigdy nie szukasz pracy, to praca zawsze znajduje ciebie. Jesteś pewny siebie i zazwyczaj startujesz już z pozycji lidera. Twoja ambicja jest połączona z poczuciem umiarkowania (wibracja liczby 2) i daje poczucie pragmatyzmu i humanitaryzmu (które jest wspierane przez wibrację liczby 6). Nie wtrącaj się w życie i pracę innych, skup się na tym co robisz najlepiej. Kiedy zobaczysz coś zepsutego, napraw zamiast wyrzucić. Ta zasada nie sprawdza się jednak wśród ludzi – człowieka nie da się naprawić, musi się naprawić sam, dlatego w tym wypadku lepiej dać mu czasoprzestrzeń na własne, osobiste działania.

Dzień miesiąca: 27

Osoba urodzona 27 dnia miesiąca jest sprawnym menedżerem, który potrafi inspirować do pracy i organizować wszystkie zadania w taki sposób, aby stawały się wyzwaniem, a nie problemem. Jej talent do kreatywności i ekspresji w połączeniu z silnym zrozumieniem innych pomaga w osiąganiu sukcesów w przeróżnych dziedzinach – w zasadzie we wszystkich, których się złapie. 27 to pasjonat, który potrafi przekuć swoje pasje w rozsądne cele, które osiąga. Potrafi się zorganizować, zna swoje możliwości i granice, wie kiedy potrzebuje odsapnąć. Dba o swoje finanse i rachunki, ponieważ daje mu to poczucie bezpieczeństwa.


Akademia Ducha oraz tarocistka – Agnieszka Skrzypczuk zapraszają na warsztaty w Warszawie oraz on-line: Numerologia – Lekcja 2

numerologia


Dzień miesiąca: 28

Jeśli urodziłeś się 28 dnia miesiąca, to zapewne lubisz mieć autorytet i gromadzić wokół siebie ludzi, którzy mogą za tobą podążać. Lubisz kierować innymi, lubisz działać zespołowo i mieć poczucie sprawiedliwej współpracy. Twój umysł jest racjonalny, natomiast twoje myślenie jest niekonwencjonalne i idealistyczne. Ta mieszanka sprawia, że z liczb 2 i 8 uzyskujemy 10, czyli wzmocnioną wibrację liczby 1. Możesz odczuwać pragnienie, aby pojawić się w światłach reflektorów kogoś innego, aby zdjąć z siebie pełną odpowiedzialność za to co robisz i mówisz. Masz udane przedsięwzięcia finansowe, niestety zwykle krótkoterminowe dlatego korzystaj z okazji i ciesz się lepszymi dniami.

Dzień miesiąca: 29

Masz bogatą wyobraźnię i do wszystkich spraw podchodzisz w sposób wizualny. Musisz umieć sobie wyobrazić zmiany, aby się za nie zabrać. Twoja intuicja (jak to w przypadku liczby 7) jest twoim największym atutem. Masz również silne połączenie z siłami duchowymi i wyższym ja, dzięki czemu jesteś w stanie przebrnąć przez trudne sytuacje życiowe i wylądować na czterech łapach, bez szkód na psychice. 9 wprowadza do twojego życia idealistyczny sposób myślenia, analizowania, rozkładania na czynniki pierwsze i zwracania uwagi na szczegóły. To ty zawsze znajdziesz rozwiązanie na najciemniejszy scenariusz i to ty jesteś przygotowany na wszelkie możliwości, okazje i przypadłości.

Dzień miesiąca: 30

Zero w liczbie 30 podbija właściwości liczby 3. Jesteś artystą, spełniasz się jeśli uzewnętrzniasz swoje przemyślenia w sposób, który można odebrać poprzez szeroko pojętą sztukę. Jesteś również osobą towarzyską, inspirującą, uroczą i będącą w dobrym miejscu i dobrym czasie. Inni postrzegają cię jako kogoś, kto akceptuje siebie w obecnej rzeczywistości. Dążysz do harmonii we wszystkim co robisz, mimo, że naturalnie balansujesz pomiędzy skrajnościami: dyscypliną oraz słodkim lenistwem. Chcesz być odbierany jako ktoś, kto ma za sobą wiele osiągnięć, kto inspiruje i zachęca do walki o siebie i podnosi jakość życia innych.

Dzień miesiąca: 31

Urodzeni ostatniego dnia miesiąca są połączeniem wibracji liczby 3 i 1, co w sumie daje nam roztropną czwórkę. Są niczym fundamenty, dbają o swoją rodzinę i tradycję tak, jakby to była podstawa ich życia. Doceniają i wspierają innych w działaniach, a to dlatego, że są wyjątkowo porządni, zdyscyplinowani, lubią organizację i segregowanie. Kreatywność trójki w połączeniu ze zdrowym egoizmem jedynki i pracowitością czwórki dają w efekcie człowieka, który idzie przez życie w kierunku swojego celu i dosięga go za każdym razem.

Może cię również zainteresować artykuł: Magiczne prezenty – jaki nadzwyczajny dar posiadasz według numerologii?

Nadine Lu

Źródła:
numerology.com/about-numerology/birthday-numerology
freetarot.com/numerology/birth-day-number/
beliefnet.com/entertainment/what-your-day-of-birth-number-means.aspx
magiakart.pl/liczba-dnia-urodzenia/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram