Dzień urodzenia – co on dla ciebie oznacza? [część II]

dzień urodzenia

Jaki jest twój dzień urodzenia? To bardzo ważne pytanie, nie podchodź lekceważąco do dnia miesiąca, w którym się urodziłeś. Wskazuje on bowiem na to, jakie umiejętności posiadasz oraz jakie wyzwania będą na ciebie czekać. Określa również podświadome sfery życia, spontaniczne reakcje, instynkty, odruchy oraz wszystko to, co jest poza naszą kontrolą. Te informacje są niezwykle cenne i warto mieć je z tyłu głowy podczas codziennych życiowych zmagań.

Nie musisz niczego obliczać, wystarczy, że odszukasz dzień swojego urodzenia w artykule poniżej. Bez względu na to, czy twój dzień to 9 lipca czy 9 grudnia, odszukaj liczbę 9 i sprawdź jakie dodatkowe informacje o tobie kryje numerologia. Być może to, co przeczytasz nie będzie dla ciebie niczym nowym? A może ta informacja sprawi, że puzzle w twojej głowie ułożą się same?

Urodziłeś się przed 10tym lub po 20stym dniu miesiąca? Sprawdź pozostałe części:

Część 1: 1 – 10 dzień miesiąca

Część 2: 11 -20 dzień miesiąca

Część 3: 21 – 31 dzień miesiąca

A jeśli chcesz bardziej zanurzyć się w numerologię, by lepiej poznać siebie i otaczający cię świat, zacznij tutaj: Numerologia dla opornych – ZACZNIJ TUTAJ (Spis treści)

Dzień miesiąca: 11

Osoby urodzone 11 dnia miesiąca mają wiele cech osoby, która urodziła się drugiego dnia (1+1 = 11//2).  Dodatkowo odznaczają się wyjątkową intuicją, łatwością inspirowania innych, umiejętnością przewodzenia. Urodzeni 11 dnia mają dość złożony charakter, a ich ego jest silniejsze od osób z 2 dnia miesiąca. Są charyzmatycznymi, pewnymi siebie osobami, które mają wyobraźnię i charakteryzują się mocą twórczą. Mają siłę przebicia, są wrażliwe i szlachetne. Zazwyczaj osoby te zwracają uwagę na szczegóły, są spokojne, kochające i niezwykle cierpliwe.

Dzień miesiąca: 12

Osoby urodzone 12 dnia miesiąca część cech dziedziczą po osobach urodzonych dnia 3, natomiast są trochę bardziej spokojne, mniej żywiołowe i delikatniejsze. Ego osób z 12 dnia jest silnie zaznaczone, są one pełne samodyscypliny i wytrwałości, ale nie potrzebują one błyszczeć tak bardzo jak te, którym przewodzi liczba 3. Często czują się niezauważane i niedoceniane, posiadają zdolności adaptacji i komunikacji, ale mają trudność z przebiciem się, ponieważ 2 w liczbie 12 dodaje im dodatkowej empatii i delikatności oraz dużą wrażliwość. Osobami spod 12 mogą targać sprzeczne uczucia.

Źródło: unsplash.com

Dzień miesiąca: 13

Trzynastka ma wiele z pracowitej czwórki, dlatego dyscyplina nie jest osobom urodzonym 13 dnia miesiąca obca. Osoby urodzone tego dnia muszą włożyć więcej wysiłku niż inne, aby osiągnąć satysfakcjonujący ich efekt. Z prostego powodu – ich poprzeczka jest zawieszona wyżej niż przeciętnego człowieka, a dodatkowo osoby te są obciążone karmicznym długiem pracy (więcej o karmicznych długach przeczytasz w tym artykule). Dług ten oznacza, że całe życie podporządkowane jest pracy, która nie przynosi zbyt wiele efektów mimo pełnego oddania się temu co się robi. Są to osoby godne zaufania, wierne, zawsze można na nich polegać. Są powściągliwe w uczuciach, ale mają mocną psychikę i siłę przebicia. Mają zdolności organizacyjne i wykonawcze, ale pod warunkiem, że poświęcą czas na naukę siły przebicia.

Dzień miesiąca: 14

Po sprowadzeniu liczby 14 do liczby pojedynczej, mamy do czynienia z wibracją liczby 5. Jednak od typowej piątki różnią się tym, że są bardziej praktyczne, odpowiedzialne i obowiązkowe. Jednak na płaszczyźnie pracowitości mamy do czynienia z ciągłą chęcią dokonywania zmian i niekończącą się ekspansją. Osoby urodzone 14 dnia miesiąca zwykle są bardzo aktywne, energiczne i skoncentrowane na celu. Powinny pracować nad swoją niecierpliwością i rozpraszaniem się. Osoby te są twórcze i jednocześnie impulsywne. 14 uznawane jest za karmę wolności, czyli poszerzanie własnych granic i swojego miejsca na ziemi. Więcej o tej licznie karmicznej przeczytasz tutaj.

Dzień miesiąca: 15

Osoby urodzone 15 dnia miesiąca posiadają cechy osób urodzonych dnia 6ego, ale dodatkowo cechuje je skłonność do ryzyka, silne ego, ekspansywność i pociąg do ekscytujących przygód. Osoby te mogą mieć problemy z niestałością uczuć i popadaniem w przesadę. Jednocześnie mają potrzebę niezależności i ciągłych zmian oraz potrzebę stabilnego i poukładanego życia. Z tego też względu osoby urodzone 15 dnia miesiąca stoją na rozdrożu, bo niemożliwe jest pogodzenie dwóch zupełnie sprzecznych tendencji. Powoduje to rozdarcie wewnętrzne a w konsekwencji uczucie niespełnienia. Osoby te powinny unikać konfliktów oraz osób, które mają potrzebę kontrolowania ich.

Dzień miesiąca: 16

Urodzeni 16 dnia miesiąca mają bogate życie wewnętrzne. Cechuje je intuicja, powściągliwość, dążenie do harmonii i balansu osobistego. Osoby te są dobrze zorganizowane, potrafią się skoncentrować na celu, zazwyczaj są  wyważone i introwertyczne. Mają problem z okazywaniem uczuć i ogólnego zainteresowania, co może zostać odebrane jako oschłość i obojętność. 16 jest liczbą karmiczną i odnosi się do karmy związków. Idą za tym rozterki wewnętrzne na polu uczuciowym, generalnie utrudnione życie w relacjach romantycznych, niewłaściwe lokowanie uczuć, samotność, dobieranie złych ludzi do swojego otoczenia. Osoby te powinny pracować nad rozwojem wewnętrznym, oraz ćwiczyć dokonywanie słusznych wyborów. Powinny strzec się izolowania i uciekania w przeszłość.


Akademia Ducha oraz tarocistka – Agnieszka Skrzypczuk zapraszają na warsztaty: Wstęp do numerologii *Energie roku 2020*


Dzień miesiąca: 17

Z 17 dnia miesiąca większość cech pokrywa się z dniem ósmym, z tą różnicą, że urodzeni 17 dnia są obdarzeni wyjątkową intuicją, koncentracją i wyobraźnią. Cechuje je wytrwałość, przedsiębiorczość, perfekcjonizm, pracowitość i zdolność do koncentracji. Potrafią one osiągać zdumiewające efekty w sferze zawodowej i w sferze osobistej. 17 to liczba odwagi, witalności, spełnienia osobistego, spokoju wewnętrznego i zdrowego rozsądku. Osoba ta jest zdeterminowana, ambitna, dba o swoje ciało i duszę, jest odpowiedzialna, potrafi dobrze gospodarować swoim czasem, nie straszna jej dyscyplina i poświęcanie się dla głębszych celów. Powinna dbać o to, aby nie popaść w materializm i nadmierną kontrolę oraz nie nadużywać władzy na swojej pozycji.

Dzień miesiąca: 18

Jeśli jesteś urodzony 18 dnia miesiąca, masz w sobie wiele cech wibracyjnej dziewiątki. Z tą różnicą, że masz wyraźnie zaznaczone ego, jesteś przedsiębiorczy i przywódczy, oraz masz w pełni rozwiniętą samoświadomość. Z łatwością uzyskasz popularność i sławę, możesz dojść wysoko, ale twoje życie będzie obfitować w przygody, ciągłe zmiany i liczne perypetie. Musisz uważać by zachować trzeźwe spojrzenie. Pracuj nad temperamentem i impulsywnością, dbaj o swoją niezależność. Jesteś człowiekiem mądrym i wpływowym, odważnym i kochającym całym sobą. Chcesz zmieniać świat i zrobić dla niego coś znaczącego.

Dzień miesiąca: 19

Dziewiętnastki to inaczej jedynki – a więc osoby urodzone tego dnia miesiąca mają w sobie coś z tych, którzy przyszli na świat pierwszego dnia. Różnica jaka jest między nimi, to przede wszystkim to, że są one mniej ekstrawertyczne, mniej dopuszczają do głosu ego i nie odczuwają potrzeby nadmiernej kontroli. Osoby urodzone tego dnia są ambitne, ale ich cele są zazwyczaj idealistyczne i nierealne do osiągnięcia. Tak jak w przypadku 13 i 14, 19 należy do wibracji karmicznych i jest to karma władzy, która wiąże się z tym, że w poprzednim wcieleniu potencjały zostały źle wykorzystane. Oznacza to wiele zmian, częste zaczynanie od nowa, zależność od innych, bycie pomijanym i lekceważonym, a także poczucie niedocenienia. Aby spłacić dług, trzeba otworzyć się na drugiego człowieka i jego potrzeby, okazać wsparcie, zrozumienie i miłość.

Dzień miesiąca: 20

Jeśli urodziłeś się 20 dnia miesiąca, masz w sobie coś z wibracyjnej dwójki. Jesteś osobą dobrą, wrażliwą, empatyczną. Jesteś opiekuńczy, lojalny i jednocześnie nieśmiały, co prowadzi do sytuacji stresujących w twoim życiu. Osoby te powinny pracować nad większą pewnością siebie, w przeciwnym razie nie wyróżnią się na tle innych. Mają one problem z  tym, aby wytrwać przy swoim zdaniu w konfrontacji z silnymi jednostkami. Mimo tego rzadko popadają w konflikty i raczej żyją w zgodzie z większością osób w swoim otoczeniu. Wibracyjne 20stki mają wyostrzoną intuicję. Zero, które stoi przy dwójce, ma na celu wzmocnić cechy samej dwójki. Osoby urodzone tego dnia mają silną potrzebę bycia akceptowanym i kochanym.

Może cię również zainteresować artykuł: Wstęp do numerologii – co to jest i jak działa (i z czym to się je)?

Nadine Lu

Źródła:
numerology.com/about-numerology/birthday-numerology
freetarot.com/numerology/birth-day-number/
beliefnet.com/entertainment/what-your-day-of-birth-number-means.aspx
magiakart.pl/liczba-dnia-urodzenia/

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram