Dzień Wewnętrznego Dziecka – * Pokochaj Siebie! * [webinar]

Dzień Wewnętrznego Dziecka

*** Daj sobie najpiękniejszy prezent – Pokochaj Siebie! ***
Dzień Wewnętrznego Dziecka
[WEBINAR]

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: ekademia.pl/kurs/DzienWewnetrznegoDziecka

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

Dziś, w energiach słonecznej Radości, masz możliwość nawiązania jedynej w swoim rodzaju i najważniejszej w Twoim Życiu przyjaźni – ze sobą! Jeśli odnajdziesz w sobie tę świetlistą nić, prowadzącą Cię do wnętrza siebie, znajdziesz również ekspresową autostradę… do Źródła!
Nasza dziecięca Niewinność, Beztroska, Szczerość i Szczęście, chociaż często przysypane gruzami trudów dorosłego Życia, istnieją w nas sumą wszystkich uśmiechów i głośnych roześmiań, wszystkich bezpośrednich spojrzeń i momentów rozumienia własnej Świętości, wszystkich zabaw i każdej rozrywki, która ucenniła nas w Dobro i w Sztukę. Niezależnie od tego, jakiego stylu Życie prowadzimy – czy jest ono próbą przetrwania pomiędzy potężnymi wydarzeniami o różnych potencjałach, czy motylkowo lekkim fruwaniem z daty na datę – każde Życie zawiera w sobie okruszki energii dziecka. I nawet, jeśli dzieciństwo kojarzone jest przez nas raczej traumatycznie, to dziecięca ciekawość, szczere i niezabrudzone zewnętrznymi pryzmatami postrzeganie i wewnętrzna szczęśliwość są w każdej chwili gotowe przebudzić się z pełną Mocą – nawet, jeśli wydaje Ci się, że nie masz ich w sobie zbyt wiele! A wiedz, że każdy jeden z nich jest jak promień Wiecznego i Nieskończonego Światła – potrafi rozproszyć każdy rodzaj Mroku, który miał czelność pojawić się w Tobie bądź blisko Ciebie!

Bycie w kontakcie z Wewnętrznym Dzieckiem jest dla wielu osób powierzchownie traktujących tematykę rozwoju duchowego wdzięcznym tematem do drwin. Tymczasem jest to absolutna PODSTAWA między innymi Magii Obronnej – bo gdy Twoje Wewnętrzne Dziecko zostanie wstawione w warunek niebezpieczeństwa bądź zanegujesz jego cechy w sobie, stracisz równowagę pomiędzy Podświadomością i Świadomością, a to początek rozsypywania się struktury Jedności w Człowieku! Wewnętrzne Dziecko to nasza Przeszłość, zapisana w komórkach Ciała, Ufność, sposób uczenia się i Ciekawość oznaczona w Umyśle oraz Niewinność na poziomie Światła, przenikająca każdą jedną cząsteczkę istnienia Człowieka. Gdy energia ta zostanie w jakikolwiek sposób uszkodzona bądź odsunięta, wchodzimy w obszar zaburzenia tych wartości. Pojawia się wyrzuty sumienia, poczucie nieważności, odepchnięcia, odrzucenia. Nasz wewnętrzny obraz zaczyna zmieniać się w potworną fantazję na temat naszych wad, bo nie widzimy w sobie tego, co widzi w nas Bóg – dziecka Kosmosu i Ziemi, zrodzonego w Miłości ludzkiej i kropki Boskiego Światła. Zamiast tego widzimy niedostatecznie (zawsze!) efektywnego dorosłego, który nie osiaga tego co powinien albo nie żyje tak, jak chciałby żyć. Bez połączenia z energią Wewnętrznego Dziecka jesteśmy dla siebie… ZEWNĘTRZNI! Jak manekiny lub roboty, które nie potrafią wziąć życia w swoje ręce, bo nie za to będą pochwalone przez “ważniejszych” w opinii społecznej lub w hierarchii zawodowej dorosłych. Żyjąc w ciągłym stanie próby zasłużenia na ludzkie uznanie zapominamy o swoim własnym uznaniu dla siebie i swojej wspaniałości.
Najwyższy Czas to zmienić!

Podczas naszych zajęć nie będziemy tarzać się w traumach – nie musimy. By dotrzeć do Wewnętrznego Dziecka, nie planujemy drapać ran ani otwierać lochów Przeszłości. Wszędzie, gdzie będziemy wchodzić, wejdziemy ze Światłem. Magia Anielska, która jest naszą metodą pracy z energiami, przeprowadzi nas przez cały proces poprzez Świetlistą Transformację, więc nie obawiajcie się, iż warsztaty mogą zapoczątkować i rozgrzebać proces psychlogiczny, z którym będzie trudno Wam uporać się samodzielnie. Bądźcie pewni, że w tym rodzaju Przemiany, który wyróżnia fakt, iż od samego początku jej wydarzania powoduje i pomnaża jedynie Światło, Wasza relacja z Wewnętrznym Dzieckiem zostanie odnowiona, a każdy zapoczątkowany kierunek wydarzania się energii będzie przebiegał łagodnie i zgodnie z Waszą Wolą, ponieważ powierzony zostanie w całości Aniołom i Archaniołom z promienia przewodzonego przez Gabriela, Rafaela i Michaela. Możliwe, iż w trakcie Rytuału, który będzie koronacją naszego Dnia Dziecka, poznacie również swojego Anioła Stróża, ponieważ każdy z nas przypomni sobie moment schodzenia na Ziemię i początek swoich Oddechów i Kroków.

Z uwagi na to, że program tych warsztatów jest szczególny i zawiera wiele niespodzianek, które będą dla Was wyjątkowymi prezentami, nie podamy detali do wiadomości publicznej. Prosimy Was o zabranie ze sobą sprzętu muzycznego, jeśli takowy posiadacie. Oprócz tego mile widziane wszelkie przyrządy i akcesoria do spełniania się w sposób artystyczny oraz 5 ulubionych zabawek – mogą być to maskotki z dzieciństwa, współczesny telefon, dron lub link do ulubionego filmiku. Mogą być to grabki, łopatki bądź coś, co daje Ci Radość w ogrodzie albo na budowie.

Tego dnia stworzymy razem coś wielkiego i mam nadzieję, że nasze Wewnętrzne Dzieci zostaną przyjaciółmi, a za rok spotkamy się o tej samej porze, by zrobić coś doskonałego i by wzmocnić w sobie wszystkie pierwsze, pierwotne i czyste instynkty Duszy, których Moc sprawi, że Twoje Życie stanie się najlepszą zabawą, w jakiej brałeś udział!

Czuj Radość i powoduj Radość! To szkolenie nauczy Cię, jak być profesjonalnie najszczęśliwszym sobą, jakim potrafisz!

NOtatkowicze – przygotujcie się na wykład z biochemii i kilka przydatnych recept ziołowo-suplementowych.
Dzicy transownicy – przygotujcie się na bębny, dzwonki i niespodziankę na mieście, możliwe, iż lekko psotną
Ty, który to czytasz – już wiesz, jakie 5 zabawek weźmiesz? <smile>

Spotkajmy się po Aktywnej Stronie Granicy Działania!!!
Miłość i Moc, Miłość i Moc, Miłość i Moc!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Data: 1.06.2019 (sobota)
Godzina: 14:00 – 20:00
Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/DzienWewnetrznegoDziecka

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

***

Widzimy się po aktywnej stronie Granicy Działania!!!
Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Nie ma większej inwestycji w siebie jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu.

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!
Gotowi, aby obudzić swoją wewnętrzną potęgę?

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram