Egzorcyzmy – pokonaj siły ciemności! [Webinar]

Egzorcyzmy – pokonaj siły ciemności!
[Webinar]

Prowadzenie: Wiedźma Anja Anna
Cena: 77 pln zamiast 99 pln

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/EGZORCYZMY

PAMIĘTAJ O TYM, ŻE MOC TEGO RYTUAŁU NIE TRACI NIGDY NA WARTOŚCI. MOŻESZ WZIĄĆ W NIM UDZIAŁ ZA MIESIĄC, ROK I ZA STO LAT. MAGIA JEST PONADCZASOWA I ZAWARTEGO TU RYTUAŁU MOŻESZ UŻYĆ ZAWSZE!

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

Po trudnej Pełni w Skorpionie Księżyc wchodzi do znacznie pozytywniej nastawionego do życia Strzelca. I właśnie w takich, jowiszowych energiach, proponujemy Wam zapoznać się z wiedzą dotyczącą egzorcyzmów. Jeżeli nie macie pewności, czy transformacja wszelkich negatywnych procesów została zakończona pełnym sukcesem i czy siły ciemności nie mają już dostępu do Was ani do Waszych bliskich, warto abyście wzięli udział w tym Rytuale.

***

Każdy egzorcyzm, niezależnie od tego, czy przebiega w sposób łagodny, czy też osiąga bardzo brutalne zakresy, to nic innego jak Rytuał Uwolnienia. Sama nazwa mówi o tym, że to, co znajduje się wewnątrz – w tym przypadku obecność innej, wrogiej bądź obcej wobec człowieka tożsamości – zostaje wyrzucone, wyeksmitowane, wyciągnięte na zewnątrz. Wygnane ze Świątyni Twojego Ciała bez możliwości powrotu do niego. Technicznie rzecz biorąc egzorcyzm jest rozkazem, wydanym w imieniu Boga demonowi bądź każdej innej upostaciowionej negatywnej energii, by uwolnić osobę spod wpływu wszystkich sił, które nie są zgodne z Wolną Wolą i z Najwyższym Źródłem.

Jako egzorcystka praktykująca od ponad 12 lat, dostrzegłam wiele niepokojących tendencji, które w trakcie szkolenia opiszę ze szczegółami. Moda na zabawy z ezoteryką zbiera swoje żniwo głównie wśród tych, którzy – bez szacunku do Starych Sztuk – bawią się energiami w imię szukania nowych doznań. Tymczasem taka “rozrywka” może kosztować więcej niż człowiek jest w stanie unieść!

Nie zawsze jednak splątanie demoniczne lub opętanie czy też stan zagrożenia Siłami Ciemności wynika z osobistej praktyki człowieka i jego wyborów. Czasami to zwyczajnie efekt znalezienia się w niefortunnym punkcie Czasu i Przestrzeni, w którym energia o tożsamości wycelowanej przeciwko Naturze człowieka znalazła sobie w nim dom i w żaden sposób nie chce dać się przepędzić. Niekiedy nie mamy do czynienia z demonami, a jedynie z myślokształtami bądź Duszami zmarłych, które – nie znajdując spokoju – usiłują zakłócać go innym i będą to robić, dopóki nie zostaną odesłane do Światła.

***

W trakcie tych warsztatów poruszone zostaną następujące tematy:

* Po czym poznać, że to opętanie? Prosty test – zdiagnozuj się!

* Jakie energie mogą zniewalać człowieka i na jakiej zasadzie?

* Jak sprawdzić, z jakimi Istotami masz do czynienia? Naucz się legitymować tożsamości na poziomie Światła!

* Błogosławieństwo – najlepszy egzorcyzm, czyli jak bronić się… od wewnątrz!

* Archanioł Michael, Archanioł Metatron oraz Maryja – jak pracować z nimi ku Uwolnieniu?

* Praca z energiami naturalnymi ziemskimi – minerały, zioła, sól, ziemia, woda, formuły ochronne i talizmany

* Medalion Świętego Benedykta, Krucyfiks i Różaniec – jak przygotować się do walki

* Jak zabezpieczyć potrzebującego pomocy i jak zminimalizować ewentualne szkody wywołane przez upostaciowione Zło – BHP pracy z energiami w przypadku opętania

***

Całości dopełni oczywiście Rytuał Archanielski. Archanioł Michael pomoże nam pokonać wszelkich wrogów naszej Wolności i integralności w imieniu Boga w nas, na mocy Wolnej Woli, którą wyrazimy. Ten Rytuał zapewni Ci opiekę anielską oraz ochroni tych, których powierzysz pod święte działanie Jezusa, Maryi oraz Michaela. Jeśli uważasz, że TY potrzebujesz pomocy – zrób go osobiście. Jeśli od opętania chcesz uwolnić inną osobę – musi wydać ona na to zgodę albo przyzwolić, nie możesz robić tego bez jej Wiedzy. Jeśli pragniesz oczyścić energię jakiegoś szczególnego miejsca (na przykład firmy lub domu albo przestrzeni, na której dokonano czegoś bardzo negatywnego), najlepiej miej przy sobie zdjęcia pomieszczeń bądź spisany odręcznie adres. Jeśli możesz, wstaw swój komputer, tablet bądź cokolwiek, przez co łączysz się z nami by słuchać webinaru, i niech Rytuał dokona się właśnie tam, gdzie jest najbardziej potrzebny. Zmiana energetyczna zarówno w osobach, jak i w powierzonych sytuacjach i procesach, będzie natychmiastowa.

Jeśli mamy do czynienia z osobą opętaną mocą określonej substancji, na przykład narkotyków lub “leków”, najniekorzystniej byłoby gdyby w stanie rytualnym była czysta od tego wpływu – w przeciwnym razie Rytuał również się odbędzie i zadziała, ale z dużym prawdopodobieństwem można założyć, że osoba zaśnie bądź straci przytomność.

UWAGA! To nie jest jedynie panel szkoleniowy. To informacje, dopełnione praktyką.

Jeśli potrzebujesz pomocy bądź własną decyzją postanawiasz walczyć ze Złem i pomóc innym w odzyskaniu Wolności za pomocą technik spirytualnych – jestem tu dla Ciebie.

Spotkajmy się po aktywnej stronie Granicy Działania!

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Prowadzenie: Wiedźma Anja
Data: 19.05.2019
Godzina: 20:00-23:00
Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/EGZORCYZMY

Jeśli masz pytania techniczne dotyczące webinaru, skontaktuj się: webinar@akademiaducha.pl

***

UWAGA: Te warsztaty nie są wyłącznie panelami szkoleniowymi. Uczestnictwo w nich bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy!

Stań się Arcydziełem Swojej Duszy! Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz!

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
InstagramWspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *