Empatia – poznaj swój dar i naucz się z nim pracować [webinar]

*** Empatia – poznaj swój dar i naucz się jak z nim pracować ***

***

Webinar archiwalny w PROMOCYJNEJ CENIE:

99 zł zamiast 130 zł

webinar (wykład i Rytuał Anielski)

Link do webinaru: www.ekademia.pl/kurs/MocEmpatii

***

Dostajemy od Was masę pytań o nasze webinary i Rytuały. Często brakuje czasu, odpowiedniej energii osobistej, właściwego nastawienia i po prostu moment, w którym odbywa się nasze wydarzenie, nie jest dla Was odpowiedni. Jednak bez względu na to chcielibyście wziąć udział w webinarze o interesującej Was tematyce. Postanowiliśmy zatem odświeżać niektóre z naszych archiwalnych materiałów jako live stream w konkretnej dacie, której energia, opierając się na astrologicznych koordynatach dnia, wspiera temat i cel danego Rytuału. Tym samym generujecie na żywo energię grupową, która wspólnie kumuluje Moc.

***

Nieustannie wchłaniasz doznania, których nie potrafisz zrozumieć ani opanować? Wiesz, że jesteś empatyczny i często czujesz się przytłoczony docierającym do Ciebie doznaniami i informacjami? Czujesz, że zwiększona wrażliwość na ludzi, miejsca i energie przysparza Ci problemów? Uważasz, że empatiami są inni, nie Ty. Mimo to chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat?

Wobec tego z całą pewnością empatia to płaszczyzna, którą obowiązkowo powinieneś zgłębić, nie tylko z ciekawości, ale przede wszystkim po to, aby poprawić komfort swojego życia.

Podczas tego kursu dowiesz się, czym jest empatia i na jak liczne sposoby można jej doświadczać. Zrozumiesz, jak funkcjonuje ona w Twoim życiu. Zanurkujesz w głąb współczucia, aby przekształcić empatię w konkretne działanie. Przygotujesz grunt na odkrycie własnego stylu empatii oraz dowiesz się jak korzystać z jej mocnych stron w realnych sytuacjach.

Stań się świadomym twórcą swojego życia! Nie ma większej inwestycji w siebie, jak ta, która daje możliwość zmiany, rozwoju i wzrostu. Stań się Arcydziełem Swojej Duszy!

Czym jest empatia?

Zazwyczaj empatię definiuje się jako zdolność do podzielania i rozumienia emocji i potrzeb innych, tak jakby były one naszymi własnymi odczuciami. Pozwala ona też identyfikować się z czyimiś ideami i doświadczeniami, a także wyobrażać sobie, czym coś lub ktoś może się stać. A jednak empatia to coś znacznie więcej!

Empatia stanowiła przedmiot badań i rozważań wielu błyskotliwych umysłów, od psychologów i neurologów do mędrców, świętych i uzdrowicieli. Zgłębianie jej tajników dowiodły, że empatia znacznie wykracza poza uproszczone wyobrażenia, jakie większość z nas ma na jej temat. Obejmuje myśli, spostrzeżenia, wrażenia i niemal każdego innego rodzaju świadomość, jaką jesteśmy obdarzeni – łącznie z uzdolnieniami parapsychicznymi. Tyczy się nie tylko innych osób, ale również zwierząt, roślin, a nawet nieożywionych elementów natury. W pełni rozwinięte zdolności empatyczne obejmują wielowymiarowy zbiór talentów duchowych, funkcjonujących na poziomie ciała subtelnego.

Empatia to swoisty most, który ponownie  przybliża nas – do samych siebie, do innych oraz do boskiego pierwiastka. To najważniejsze narzędzie, dzięki któremu możemy uzyskać dostęp do źródła miłości.

Czy jesteś empatą? Sprawdź to, odpowiadając sobie na poniższe pytania:

  • Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się wiedzieć, co przeżywa inna osoba, nawet jeśli nie byłeś w jej pobliżu?
  • Czy czasami wyczuwasz czyjś fizyczny ból, niedomagania lub chorobę, jakby były twoje?
  • Czy zdarzyło ci się, że wchodząc do jakiegoś domu, wyczuwałeś, co niedawno zaszło między jego mieszkańcami?
  • Czy kiedykolwiek, trzymając w dłoniach jakiś przedmiot, odebrałeś informacje na temat jego właściciela? Czy udało ci się dowieść słuszności swoich odczuć?
  • Czy często wyczuwasz różnice między zachowaniem innych osób a twoim wrażeniem na temat tego, jak naprawdę się czują?
  • Czy zdarzyło ci się zamienić z kimś emocjami?
  • Czy w twoim życiu jest ktoś, kto wydaje się osłabiać twoją energię?

***

Wykład zakończymy niezwykle mocnym Rytuałem Anielskim, który na trwale zaprowadzi zmiany w Twoim życiu.

UWAGA: Ten webinar nie jest wyłącznie panelem szkoleniowym. Uczestnictwo w nim bezpośrednio powoduje zmiany w życiu. Jeśli pragniesz, by Twój los się odmienił – zapraszamy.

***

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Data: 23.02.2020

Godziny: 20:00-23:55

Prowadząca: Wiedźma Anja Anna

W razie pytań lub problemów technicznych pisz na maila: webinar@akademiaducha.pl.

***

Ze środka Atlantyku, z autostrady do nieba i z każdego zakątka świata, gdziekolwiek wtedy będziesz-możesz dołączyć do nas!

Łączmy się Duchem, tu nic nas nie ogranicza!

Zapraszamy!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram