5 najbardziej skutecznych kryształów wzmacniających energię pełni księżyca

energia kryształów

Powoli zbliża się kolejna pełnia księżyca i dobrze będzie wiedzieć kilka ważnych rzeczy o tym, jak wykorzystać energię księżyca dla własnych korzyści.

Duchowe praktyki oferują każdemu wiele metod wykorzystywania energii wszechświata. Jedną z nich, coraz bardziej popularną na całym świecie, jest wykorzystanie energii kryształów.

Jest kilka kryształów księżyca w pełni, a ich energia i efekty pracy z nimi są po prostu zdumiewające. Przede wszystkim ważne jest, aby wiedzieć, jak używać kryształów wzmacniających.

Jak używać kryształów pełni księżyca

Istnieje wiele sposobów wykorzystania kryształów podczas pełni księżyca, od szybkich i beztroskich, po bardziej dokładne i głęboko intencjonalne. Oto kilka przykładów:

  • Umieść wybrany kamień pod poduszką w noc pełni księżyca, aby odblokować moc księżyca w swoich marzeniach sennych. Może to prowadzić do intuicyjnych snów pełnych wiadomości.
  • Umieść kryształ (lub kilka) w świetle księżyca, aby ładowały się przez noc. Ustal, jaką energię chciałbyś wzmocnić. Na przykład, jeśli zamanifestowałeś wielką obfitość podczas tego cyklu księżycowego, poproś kamień, aby został naładowany energią obfitości, aby zabrał ją ze sobą w następny cykl księżycowy.
  • W dzień pełni księżyca noś kryształ w kieszeni. Będzie służyć jako przypomnienie, abyś zbierał swoje przejawy pełni księżyca i pozostawał w zgodzie z tą energią przez cały dzień.
  • W trakcie rytuału lub medytacji podczas pełni księżyca trzymaj obok siebie lub w dłoniach wybrany kamień. Pomoże ci to zagłębić się w praktykę duchową i zebrać energię księżyca.

Oto kryształy księżyca w pełni:

Kamień księżycowy: najważniejszy kamień związany z energią księżyca

Moc tego kryształu jest już określona w jego głośnym i wyraźnym efekcie – pracy z energią i aurami wokół ciebie, sprawiając, że twoja własna energia przechodzi przez określone fazy, aż uformuje wspaniałe ciało niebieskie. Kryształy te znacznie podniosą poziom wibracji częstotliwości i pomogą znaleźć równowagę duchową, emocjonalną i fizyczną. Może być używany podczas nowiu lub pełni księżyca i jest jednym z najbardziej tajemniczych kryształów na Ziemi. Jeśli jeszcze go nie masz, to możesz go kupić w naszym sklepie.

Kryształ górski: czystość i jasność

To kryształ o silnej energii, ale działa jak kameleon. Bądź ostrożny z tym kamieniem – jeśli szerzysz negatywność, kamień również będzie promieniował negatywnością i nie będzie w stanie mieć żadnej mocy oczyszczającej, ani ciebie, ani twojego domu. Jest równie potężny w wzmacnianiu obfitości, którą manifestowałeś i usuwaniu tego, co nie udało się oczyścić w poprzedniej fazie. Niezależnie od tego, czy chodzi o zbieranie przejawów, czy puszczanie, czysty kwarc może być twoim nowym najlepszym przyjacielem. Jeśli jeszcze go nie masz, to możesz go kupić w naszym sklepie.

Selenit: ładowanie

Ten kamień da ci siłę, by odpuścić, oczyścić twoją duszę i naładować cię energią. Wiele osób ma duże obciążenia, zmaga się ze swoją przeszłością lub ma problemy z relaksem, naładowaniem energii, znalezieniem w życiu trwałego celu lub pójściem dalej. Ten kamień pomoże ci w tym. Jego energia wspomoże w oczyszczanie blokad i odpuszczeniu przeszłości, która już ci nie służy. Naładuje cię, twoje pole energetyczne i wszystkie twoje czakry, aby wkroczyć w następną fazę księżyca z pełną mocą i nieograniczonym potencjałem. Jeśli jeszcze go nie masz, to możesz go kupić w naszym sklepie.

Geody: jeśli potrzebujesz uziemienia

Choć księżyc w pełni jest niesamowity, nierzadko zdarza się, że jego energia przytłacza. Dzieje się tak, ponieważ księżyc próbuje zabrać cię z twojego ciała do niesamowitego kosmosu. Jeśli energia jest zbyt silna, a twoja czakra korony ma otworzyć się na napływające energie, twoja czakra korzenia może zostać mocno zdeharmonizowana. To się zdarza, ale jest na to proste rozwiązanie – kamień uziemiający.

Labradoryt: dotyk magii

To najbardziej wyjątkowy kamień ze wszystkich. Uważa się, że jego moc pomaga nam przywołać magicznego ducha, pogrzebane emocje i wizje z czasów, gdy nasze dusze były całkowicie czyste, kiedy byliśmy dziećmi. Ten kamień ma działanie oczyszczające i lecznicze, rozprowadza energię, która pomaga nam zapewnić harmonię i spokój w naszych domach. Jeśli jeszcze go nie masz, to możesz go kupić w naszym sklepie.

PS

Może cię również zainteresować artykuł: 8 Rytuałów na pełnię księżyca!

Podziel się wiedzą:

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

2 myśli nt. „5 najbardziej skutecznych kryształów wzmacniających energię pełni księżyca

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

YouTube
Instagram