Ewolucja karmiczna – w którym cyklu jesteś?

ewolucja karmiczna

Cykl ewolucji karmicznej to moment, w jakim znajduje się dusza schodząc na ziemię w tym życiu. Za każdym razem ma do przepracowania inne lekcje i za każdym razem rozpoczyna swoją pracę z nowym doświadczeniem. Jeśli więc w tym życiu ćwiczysz cierpliwość, prawdopodobnie w przyszłym będziesz mieć cierpliwość świętego. Tak działa ewolucja karmiczna.

Decydujemy się na konkretne wcielenie w jakimś celu. Mamy misję, którą musimy wypełnić. Aby jednak tak się stało, skrupulatnie szykujemy sobie bazę do życia: wybieramy miejsce urodzenia, rodziców, warunki oraz narzędzia z jakich będziemy korzystać. Sami opracowujemy mapę w obrębie której będziemy się poruszać. Z taką samą dokładnością wybieramy dzień i godzinę, w której przychodzimy na świat. Chwila, w której bierzemy pierwszy oddech to przypisany z góry kod, który może nam powiedzieć wiele o nas samych oraz przedstawić czarno na białym, w jakim celu zjawiamy się na świecie i co mamy tu do przepracowania. Jako istoty ludzkie, dostajemy od rodziców imię oraz nazwisko – nie jest to przypadkowy zabieg, a wskazówka do tego, jak można wygrać swoje życie.

Każda z wibracji z osobna już wiele mówi o człowieku, ale specyficzna kombinacja pokazuje jakie jest jej przeznaczenie. Sumując własną cyfrę życiową wraz z liczbami, które nadała rodzina w postaci imienia i nazwiska, możemy zobaczyć w jakim cyklu ewolucji karmicznej jesteśmy, i czego nasza dusza chce doświadczyć w tym życiu.

W praktyce: wibracja urodzenia oraz wibracja celów życiowych pokazują jaki cel ma do zrealizowania dusza i na jakim etapie ewolucji się znajduje. Suma tych dwóch cyfr pokazuje nam cykl ewolucji karmicznej, w której aktualnie się znajdujesz.

JAK OBLICZYĆ SWÓJ CYKL EWOLUCJI KARMICZNEJ?

Zanim jednak przejdziemy do opisów, sprawdźmy, jak w prosty sposób obliczyć dla siebie liczbę, która odzwierciedla etap, na którym jest nasza dusza.

Jak obliczyć wibrację urodzenia?

Dodajemy wszystkie cyfry w naszej dacie urodzenia i redukujemy je do liczby jednocyfrowej. Uwaga – liczby 11, 22, 33, 44 to liczby mistrzowskie, których nie redukujemy.

Na przykład: 03.01.1990

0 + 3 + 0 + 1 + 1 + 9 + 9 + 0 = 23 = 2 + 3 = 5

Wibracja urodzenia, czyli tak zwana Droga życia  – 5.

Jak obliczyć Wibrację celów życiowych?

Wibracja celów życiowych przedstawia nam się w sumie liter imion i nazwiska, przy czym konkretne litery w obliczeniach zastępujemy cyframi – nie używamy polskich znaków!

1 = A, J, S

2 = B, K, T

3 = C, L, U

4 = D, M, V

5 = E, N, W

6 = F, O, X

7 = G, P, Y

8 = H, Q, Z

9 = I, R

Na przykład: Anna Ewa Kuś

Anna = 1 + 5 + 5 + 1 = 12 = 1 + 2 = 3

Ewa = 5 + 5 + 1 = 11 = 1 + 1 = 2

Kuś = 2 + 3 + 1 = 6

Wibracja celów życiowych = 3 + 2 + 6 = 11 = 1 + 1 = 2

Jak obliczyć cykl ewolucji karmicznej?

Wibracja urodzenia + wibracja celów życiowych = cykl ewolucji karmicznej

Anna Ewa Kuś, urodzona 3 stycznia 1990 roku, jest w 7 cyklu ewolucji karmicznej = 5 + 2 = 7


Akademia Ducha i tarocistka – Agnieszka Skrzypczuk zapraszają na warsztaty: Numerologia, część 2

numerologia


Cykl ewolucji karmicznej w liczbie 1:  Cykl przywództwa

Dusza przyszła po to, aby dzięki swoim zaletom odgrywać rolę pioniera. Samotnie musi przejść wiele dróg, tym samym przecierając szlaki dla innych. Uprzednio nauczyła się już samowystarczalności, a cykl ten służy po to, aby rozwinąć swoje skrzydła.

Cykl ewolucji karmicznej w liczbie 2: Cykl odpoczynku

Dusza potrzebuje spokoju, ale to nie zmienia faktu, że w dalszym ciągu wykonuje pracę nad sobą: ewoluuje dzięki anonimowej cichej służbie bliźniemu oraz poprzez współpracę z innymi. To czas pokory i przezwyciężania swojego EGO.

Cykl ewolucji karmicznej w liczbie 3: Cykl komunikacji

Dusza przeszła już naukę różnorodnych doświadczeń i pragnie zatrzymać się na jakiś czas w drodze ku samorozwoju. Zdecydowanie zasłużyła na okres odprężenia. To inkarnacja szczęścia, optymizmu i pogodnego życia.

Cykl ewolucji karmicznej w liczbie 4: Cykl odpowiedzialności

Jest to etap, w którym Dusza nie szuka łatwego życia. Potrzebuje doświadczeń na drodze pracy i wytrwałości. Pragnie pokazać sobie i innym, że jest przygotowana do zmierzenia się z misją osobistą, a przy tym nie unika odpowiedzialności za swoje życie i swoje wybory – z dumą ponosi konsekwencje swoich czynów.

Cykl ewolucji karmicznej w liczbie 5: Cykl ewolucji

Dusza przychodzi z otwartym umysłem. Jest ciekawa, poszukuje wiedzy i doświadczenia. Nie lubi być zamykana w schematach i przysłowiowej klatce, potrzebuje wolności, aby podążać za własną intuicja. Szuka inspiracji i natchnienia. W tym życiu  musi nauczyć się kontrolować swoją energię.

Cykl ewolucji karmicznej w liczbie 6: Cykl poświęcenia się

Dusza potrzebuje nawiązania głębokich relacji międzyludzkich: miłości i jedności. Oddając siebie całą innym, zupełnie o sobie zapomina. Zeszła na ziemię, aby wypełnić swoje zaległe zobowiązania z poprzednich wcieleń. Jest to okres poświęcania uwagi temu, co ludzkie i związane z życiem codziennym.

Cykl ewolucji karmicznej w liczbie 7: Cykl poszukiwań

Dusza szuka odpowiedzi na nurtujące ją pytania… w sobie. Ma potrzebę znalezienia źródła ludzkiej wiedzy wewnątrz własnego ja. Szuka połączenia z Wyższą Jaźnią. Jest to etap ewolucji, w którym Dusza łączy się z wibracjami kosmicznymi i bada prawa Wszechświata.

Cykl ewolucji karmicznej w liczbie 8: Cykl determinacji

Dusza osiągnęła już mistrzostwo w samokontroli, cierpliwość i doświadczenie, a więc przygotowała się do współtworzenia sprawiedliwego i dobrego świata. Tym razem ma okazję pokazać na czym polegają jej wartości i zademonstrować dojrzałość do nauki innym.

Cykl ewolucji karmicznej w liczbie 9: Cykl dokonań

Poprzednia ewolucja sprawiła, że cykl 9 to cykl wolny od ograniczeń i więzów. Jednostka z tego cyklu rozumie miłość uniwersalną, jest przewodnikiem i opiekunem innych. Skupia się na twórczym i artystycznym wyrażaniu własnego “ja”, odchodząc od typowo ziemskich spraw.

Cykl ewolucji karmicznej w liczbie mistrzowskiej 11,22,33,44:  Cykl inspiracji

Dusza jest przygotowana do podjęcia swych karmicznych zobowiązań. Możesz poznać ją z daleka, ponieważ błyszczy ponad innymi – jest charyzmatyczna, odnajduje się w humanitarnej pracy i naucza innych. Jest gotowa rozwiązać wszystkie deficyty energetyczne jakie powstały w czasie jej istnienia.

Więcej artykułów i filmów na temat karmy znajdziesz TUTAJ.

Nadine Lu

Źródła:

http://wizjaliczb.pl/wibracja-imienia/

“Vademecum numerologii. Znaczenie liczb w Twoim życiu.” Editha Wust, Sabine Schieferle

Zdjęcia: unsplash.com

Podziel się wiedzą:
Facebook
Facebook
YouTube
Instagram

Wspierasz energię, którą tworzymy? Wesprzyj nas w materii!

Przekaż darowiznę

13 myśli nt. „Ewolucja karmiczna – w którym cyklu jesteś?

  1. Nadine

   W tym wypadku wybieramy nazwisko rodowe. Z punktu widzenia numerologii, przyjęcie nazwiska po mężu służy do tego aby wibracja dwóch osób była choć trochę podobna – przyjmujemy wtedy jego energię.

   Odpowiedz
 1. Grażyna

  Witam. W przypadku zmiany nazwiska, należy brać pod uwagę nazwisko obecne, czy od rodziców przy urodzeniu? Czy należy w obliczeniach uwzględnić imię nadane podczas Sakramentu Bierzmowania?

  Odpowiedz
  1. Nadine

   W tym wypadku dajemy nazwisko wybrane przez rodziców. Tak, imię bierzmowane również możemy użyć do obliczeń, jeśli ma dla nas wartość – jest to wibracja, którą nadaliśmy sobie sami.

   Odpowiedz
 2. Radek

  Dzień dobry 🙂

  A co z drugim imieniem nadanym podczas chrztu?
  Drugie imię nie występuje w żadnym innym dokumencie, np. w akcie urodzenia.
  A ja nie czuję z moim drugim imieniem więzi.
  Czy dodawać je podczas obliczania cyklu ewolucji karmicznej?

  Dziękuję.

  Odpowiedz
  1. Nadine

   Dzień dobry 🙂 Sprawdź dwa warianty i zobacz co do Ciebie pasuje 🙂 teoretyczne jest to Twoja wibracja ale jeśli jej nie uznajesz to też ma jakiś wpływ na Ciebie, prawda? Daj znać, która wersja jest Ci bliższa. 🙂

   Odpowiedz
 3. Aneta

  Dzień dobry. Tak się złożyło, że z daty urodzenia wyszło mi 11 i z imienia i nazwiska też 11. Mogę poprosić o więcej informacji albo dobre źródło gdzie sama mogę o tym poczytać? Przy okazji, szczęśliwego Nowego Roku 🙂

  Odpowiedz
 4. Justyna

  A jak to jest jak przy urodzeniu miałam jedno nazwisko, potem matka je zmieniła i dała mi nazwisko po drugim mężu. To które się liczy?

  Odpowiedz
  1. Nadine

   Teoretycznie liczy się to z którym przyszłaś na świat, ale sprawdź obie wersje – bo wibracja drugiego nazwiska jest częścią Ciebie. 🙂

   Odpowiedz
 5. Dominika

  Z daty urodzenia wyszła mi liczba mistrzowska 33. Z imienia i nazwiska liczka 5. Nie bardzo rozumiem czy mam je teraz zsumować, czy też dlatego iż mam liczbę mistrzowską to nie mam cyklu ewolucji karmicznej. Prosiłabym o podpowiedź.

  Odpowiedz
 6. Anna

  A co z imieniem dodawanym podczas Bierzmowania – czy ma ono jakiś wpływ, zmienia cel życiowy lub karmę?

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram